Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Moja 1 udana proba ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#16

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No to udostępnij mase tych filmów tutaj, z różnych perspektyw itp : )
  • 0

#17 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Sluchaj, do tego mozna dojsc bardzo ciezka praca

Z tego co napisałeś na początku to była Twoja "pierwsza próba" a potem piszesz, że do tego można dojść ciężką pracą.
Nie twierdze, że nie masz żadnych zdolności i używasz do tych "sztuczek" specjalnych rekwizytów ale z doświadczenia wiem żeby trzymać pewien dystans ponieważ było już to paru takich "wielkich magików".
Proszę o więcej filmów możliwie w jak najlepszej jakości. Aha i zaświeć to światło w pokoju albo nakręć to teraz kiedy jest dzień. :)

A co do pierwszego filmiku to prasowałeś ten banknot? Pytam się bo zwykle się zwijają dość znacznie, no chyba, że leżały między książkami.
  • 0

#18

illuminatii.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale on napisał że to jest jego 1 udana próba co oznacza że w przeszłosci było ich wiele i to nieudanych...

w kazdym razie ja też prosiłbym o filmy.Aha i a czym nalezy się skupic by przesówac kartke albo coś podobnego??
  • 0

#19

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sluchaj, z ta telekineza to bylo tak, bawilem sie w rozne wiatraczki sraczki, raz dzialalo a raz nie, ale juz kartki nie podnosilem ani niczego innego. Do wczorajszego momentu, gdy zobaczylem pewna energie z moich rak, takie cos jakby "pole".. ale to tak prawie ze nie widoczne, i od tego momentu, wzialem kartonik, i sie nim bawie bo mowie, a co mi tam.. i tak siedze i sie nudze.. bawie sie bawie, w pewnym momencie sie poruszyl, mowie oo cos nowego czy wiaterek... lece dalej.. i doszedlem do takiego momentu iz potrafie kazda kartke, o sredniej grubosci, z zeszytu, z bloku, metke, paragon, banknoty, zginac w przeciagup aru sekund, oczywiscie nie do konca, tylko do takiego momentu, do poki mam sily, dalej juz tak jakbym sie meczyl i wsio. A to czy mam jakies moce etc, to juz nie wam to oceniac, bo pewnie niema tu 10 osob, ktore sa na tyle kompetetne zeby to wnioskowac. Chodzilo mi o jedynie opinnie, czy to ejst oddzialywanie jakiejs energi, czy poprostu tak wszyscy maja ;]


edit
sry z tym "polem" to tam glupio zabrzmialo jakbym mial nierowno pod sufitem, ale nieumiem inaczej tego opisac, poprostu cos zobaczylem a co to , niemam zielonego pojecia
  • 0

#20

illuminatii.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok dzieki za informacje mnie siena pewno przydadzą...

wiec wracam do pracy nad sobą.
  • 0

#21

pazuzu.
  • Postów: 767
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

po zapoznaniu sie z materialem filmowym jaki tutaj zostal zaprezentowany postanowilem zbadac sprawe
niewiele rozmyslajac siegnalem po kawallek kartki polozylem ja sobie na dloni i...

od razu karteczka zaczela sie wyginac dokladnie jak na filmiku
chwila logicznego myslenia i mam rozwiazanie

to najzwyklejsze zjawisko fizyczne
papier a wlasciwie wlokna celulozy zawartej w papierze pod wplywem ciepla i wilgoci wydzielanej z reki pecznieja i dlatego dochodzi do odksztalcenia karteczki

nie jest to telekineza
  • 0

#22

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bardzo ciekawe stwierdzenie, zapewne w 90% prawdziwe..
Jednak dziwi mnie ten fakt, czemu ten banknot niezgina sie do takiego stopnia, jak uprzednio, gdy lezy na dloni bez zadnej pomocy...
prosze.. tu masz filmik, jest to ten sam wczorajszy banknot
http://www.speedysha.../481743836.html
  • 0

#23

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Pauzu: Cicho, bo zabawa się skończy. :)

Może dlatego, że ten papierek jest teraz wygięty w taki sposób, że sam od siebie nie ma prawa się podnieść?
  • 0

#24

Deadend.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Padnę... Gościu, co za bzdura... Żenujący temat... Nie udzielam się tu często, ale po prostu to mnie powaliło i od mniej więcej 5 minut zastanawiam się w jakim celu w ogóle postanowiłeś to napisać? Weź i pograj sobie lepiej w jakieś diablo, wowa czy cokolwiek i przestań się kompromitować.
  • 0

#25

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dobra, to już się zaczyna nudne robić. ..
Telekinetyk, powiedz szczerze, ty wierzysz w to co mówisz?
  • 0

#26

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

buhehe , dobra dzieki za pomoc chlopaki, niewierze w to co mowie, kartka sama sie podnosi, temat jest rownie zenujacy, co osoby wypowiadajace sie w tym topicu. Dzieki i czesc
  • 0

#27

Jacek_Gliwice.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Telekinetyk
Nie otworzył mi się Twój film ale to mi wali.
Jeśli faktycznie umiesz to gratuluje.
Najlepsi są ludzie zaraz negatywna postawa :)
  • 0

#28

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A probowales w windows media player ? Gdyz w winampie niema obrazu D/ a jak niedziala to sciagnij kodeki divixa z google, 14mb ;]
  • 0

#29

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przed chwilą starałem się powtórzyć Twój pokaz. Wziąłem banknot, położyłem na dłoni i zacząłem machać ręką tak jak Ty na filmie. Po chwili część banknotu uniosła się delikatnie w powietrzu, znacznie mniej niż na prezentowanym filmiku. Próbowałem też zwilżyć część banknotu w nadziei, że woda i ciepło dłoni zrobią cud, ale rezultat wyszedł mniej więcej ten sam. Co mogę powiedzieć. W 90% zakładam, że jest to sztuczka, którą gdzieś podpatrzyłeś lub ktoś Ci pokazał. Jeśli naprawdę sądzisz, że masz nadnaturalne zdolności, poddaj się eksperymentowi w kontrolowanych warunkach. Trochę z tym zachodu, ale jeżeli mówisz prawdę, nie masz się czego obawiać. Możesz nawet zgarnąć 1 mln $ jak udowodnisz to panu Randiemu.
  • 0



#30

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy czasami nie powinieneś zgłosić sie o jakieś milion dolców ? :rotfl: "Obiło" mi się o uszy że taka nagroda za telekinezę istnieje


P.S. Pan z góry mnie uprzedził :D

P.S.2 Mógłby kto s te filmiki na youtuba wrzucić, bo mój komp jakoś ich nie trawi (linux)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych