Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telekineza - Moja 1 udana proba ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
101 odpowiedzi w tym temacie

#1

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Chcialem wam przedstawic w formie filmiku robionego komorka, moja 1 udane proba z telekineza, co sie okazalo, robie tak rowniez z innymi kartonami, itd tyle ze schodzi mi sie dluzej ( nie zadne tam mega wielkie kartony, tylko male takie teksturowe metki od bluzek itd)
Prosze nieoceniac ze to fake, albo ze tam tam tam, chodzi mi oto abyscie zalozyli iz jest to prawdziwe, bo taka jest prawda. Zadnych nitek i niczego. Niechodzi mi o slawe ani o inne rzeczy, jedynie i wylacznie tylko czy to cos ma wspolnego z telekineza ( dodam iz banknot, niejest zakupiony w zadnym serwisie, dla iluzjonistow, wedle gustu moge zrobic tak z innym kartonikiem, kartka, co zaproponujecie) Filmiku nie obrabialem w zadnym z programow do edycji, sony vegas, movie maker, itd itd, jest to film odrazu wrzucony z komorki na pulpit, i z pulpitu na upload. Milego ogladania
http://www.speedysha.../773502560.html

aha i jezeli nir pokazuje sie obraz, prosze odtwarzac w windows movie maker, bo mi winampie sie nie pokazuje./.
  • 0

#2

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm, a drzewo na przykład potrafiłbyś powalić tak siłą woli? :) Wiesz co wielu osób nawet taki filmik nie przekona, bo bardzo łatwo można taką sztuczkę zrobić. Mnie to średnio wiarygodne się wydaje.
  • 0



#3

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe... ale po tym jednym filmie nie ma co oceniać. Czekam na następne filmiki.
  • 0



#4

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli wydaje sie wam to srednio wiarygodne, to wam NIEDA SIE CZEGOS UDOWODNIC ... taka prawda, ten film jest zrobiony autentycznie, a jezeli ty mowisz, ze on niejst autentyczny, to wiesz co, widac co ludzie w tych czasach reprezentuja, ja nienapisalem, ej ocencie czy to fake, tylko czy to jest telekineza...
  • 0

#5

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W takim razie to jest telekineza. Ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz. Może za parę dni wrzucisz filmik jak wyginasz łyżkę, to by było coś :) Póki co wrzuciłbyś filmik jak podciągasz tak papier, ale z blatu stołu a nie z dłoni? I jakby jeszcze mógłby być troszkę grubszy?
  • 0



#6

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tyle iz musialbym sobie zalatwic kamerke, bo komorka nie pozwala mi na nagrywanie tak dlugich filmow, a z blatu stolu, o wiele dluzej i bardziej mozolnie sie to podnosi.... niemam zielonego pojecia dlaczego

chociaz na dloni, rowniez dochodze do momentu, najwiekszego oporu, i znow zaczyna sie to robic bardzo mozolnie, niby idzie ciagle sie sklada, ale nie w takim tempie, wogole jakos tak wolno,
  • 0

#7

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prosze nieoceniac ze to fake, albo ze tam tam tam, chodzi mi oto abyscie zalozyli iz jest to prawdziwe, bo taka jest prawda

Jezeli wydaje sie wam to srednio wiarygodne, to wam NIEDA SIE CZEGOS UDOWODNIC ... taka prawda, ten film jest zrobiony autentycznie, a jezeli ty mowisz, ze on niejst autentyczny, to wiesz co, widac co ludzie w tych czasach reprezentuja, ja nienapisalem, ej ocencie czy to fake, tylko czy to jest telekineza...

LOL! Z krzesła zaraz zlecę..
Błagam, powiedz, że to co gadasz to tylko żarty. Człowiek który mówi prawdę nigdy nie zapewnia, że to co mówi jest prawdą. Tak robią tylko kretyni....

Skoro nie mamy oceniać czy jest autentyczne czy nie, to co w takim razie mamy z nim robić?
  • 0

#8

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jezeli wydaje sie wam to srednio wiarygodne, to wam NIEDA SIE CZEGOS UDOWODNIC ... taka prawda, ten film jest zrobiony autentycznie, a jezeli ty mowisz, ze on niejst autentyczny, to wiesz co, widac co ludzie w tych czasach reprezentuja, ja nienapisalem, ej ocencie czy to fake, tylko czy to jest telekineza...


Twoje slowo przeciwko jego slowu, tylko Ty, autor tematu mowisz, ze to autentyk. Wrzuc pare filmikow z roznymi przykladami uzycia telekinezy, jesli to zrobisz i beda one prawdziwe wtedy pogratuluje Ci zdolnosci.Pamietaj, ze jestes na forum od dosc krotko, a przedewszystkim masz napisana mam ilosc postow, co jakos nie zacheca do wierzenia Ci.

Co do magicznych banknotow (nawiazuje tu do autora) te sprzedawane to kopie dolarow, na filmie widac 10 zlotowy banknot.
  • 0

#9

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prosze Bardzo, masz teraz nie baknot, tylko wycieta kartke, z ksiazeczki gta 4 ( a to niejest zwykly papier) , zreszto obejrzyj sobie te 3 filmiki, masz tam po 1. caly material.. po 2. uzycie telekinezy (tak jakby), po 3. wszystko nad biurkiem, mianowicie czy niema tam czegos oco bym mogl zaczepic jakas linke itp.
http://www.speedysha.../295396324.html

a zapewniam iz to niejest fake, z tego powodu iz jest to zjawisko dosyc czeste na tym forum, to ze sie nie udzielam, nieznaczy ze niebywam na tym forum, tymbardziej iz mam bdb kontakt z hellmakerem...
  • 0

#10

ogr.
  • Postów: 149
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Póki co wrzuciłbyś filmik jak podciągasz tak papier, ale z blatu stołu a nie z dłoni?

Właśnie, wykluczylibyśmy oddziaływanie na papier ciepła dłoni.
  • 0

#11

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok, prosze o zamkniecie, topicu, wlasciwe informacje jakie powinny zostac uzyskane w tym temacie, zostaly mi przekazane... Pozdrawiam HellMaker... (Czyzby jedynie optymistyczna osoba na tym forum)
Dzieki za uwage, niewierzycie to nie, wasza sprawa, moze kiedys zobaczycie mnie...
Czesc
  • 0

#12

illuminatii.
  • Postów: 36
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widze ze jak zwykle sceptycznie ;) ale nic dziwnego prawda? w końcu wielu juz tu było takich.
Jedyną naszą możliwoscią bys nam to udowodnił jest niestety nagrywanie tych filmików na kamere albo aparat.

W kazdym razie moze założyłbyś temat w kórym byś opisał co czujesz? o czym myslisz kiedy używasz "telekinezy".Bo jeżeli okazałoby się, że faktycznie masz zdolnosci albo sam wyrobiłeś sobie taką zdolnosć mógłbyśdać jakieś wskazówki napewno wszystkim zainteresowanym telekineząpomogłyby takie informacje ;)
  • 0

#13

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sluchaj, do tego mozna dojsc bardzo ciezka praca, dlatego wiec ja nietwierdze iz moje zdolnosci do wyginania karteczek, sciagania obrazu z monitora , tak jak to robi magnes to zadna telekineza....
Nazwalem to tak, bo to niby tak wyglada, ale podczas robienia tego, czuje tak jak zawsze duzy opor miedzy rekoma, i ponadto czuje przeplywajace cos tak jakby energie, miedzy dlonia, gdy porusza druga. W sensie gdy porusze prawa dlon nad lewa, w prawa strone, to na lewej odczuje tak jakby energie przechodzaca do tej prawej strony, ale trwa to 1 sekunde...ponadto ciagle mrowienie w dloniach, oraz ciagle problemy z krazeniem ^^
Chociaz dziwne, bo jak ma sie problemy z krazeniem to powinny byc zimne ,rece stopy, itd..
A ja mam 24/7 zimne rece , tylko ;d
  • 0

#14

K.....
  • Postów: 60
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.c...feature=related - jak myślicie, to też telekineza? Nie. Użyty został do tego specjalny rekwizyt, który można tanio kupić przez internet i myślę, że właśnie tego, albo czegoś podobnego użył autor do "podniesienia" kawałka banknotu.
  • 0

#15

Telekinetyk.
  • Postów: 49
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

muhahAHAHAhahaHAHAahhahahahahahhahahahahaah
To jest wrecz smieszne, dobra , zamknijcie ten topic, bo im wiecej odpowiedzi tym wiecej wpajania ze to fake, a to niejest fake, zreszto, zapytajcie sie hellmakera, gdyz on dostal mase dodatkowych filmikow odemnie, i cytuje:
Jestem pod wrazeniem..
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych