Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Strefa 0"-miejsce, którego boją się psy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mógłbyś porobić w tej okolicy zdjęcia może ? było by naprawde fajie przerobiłabym je sobie po swojemu i coś sprawdziła.. O ile masz taką możliwośc czekam na odpowiedź ;) :roll:
  • 0

#32

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witam, jeśli chodzi o film "z żabiej perspektywy" to coś spróbuję nagrać, ale na pewno nie ze psem, który "zagrał" w filmie w/w-on żywy już tam raczej nie wejdzie, nie da się go tam wprowadzić nawet na siłę.
Jeśli chodzi o zdjęcia-ok, w środę będę w tym miejscu, ale zdjęcia zamieszczę dopiero w środę za tydzień(po świętach)
pzdr.
  • 0



#33

maciek_poreda.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To miejsce nie jest niesamowite. Pod tym jest jakaś rura czy coś takiego wytwarzająca dźwięk o częstotliwości 15 000 Hz(drażni psowate). Kaloryfer często wydaje takie dźwięki. Na tej samej zasadzie działają urządzenia do odstraszania wilków.
  • 0

#34

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Na jakiej podstawie twierdzisz, że pod tym miejscem jest jakaś rura?
Po drugie, gdyby taka rura była, a wiadomo-rura ma początek i koniec więc na pewno przebiega z jednego punktu do drugiego to dlaczego tylko w tym miejscu dzieje się coś takiego?
Dźwięki dźwiękami, ale przypominam, że w tym samym miejscu zdechł dość młody pies, trochę później lis-więc dźwięki nie wyjaśniają tego faktu.
  • 0



#35

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego akurat w tym miejscu? byc moze jest jakas wadliwa akurat w tym miejscu. Ale tak jak mowilem narazie mamy tylko teorie i wszystko trzeba brac pod uwage. Sebacyw,wiesz,że cale wyjasnienie sprawy zalezy praktycznie od Ciebie i Twojego śledztwa .My Ci tylko mozemy dawac pomysly :D takze czekamy..na dalsze informacje w tej sprawie.
  • -1

#36

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może jadło na tych polach uprawnych polewali jakimś toksycznym syfem? Ktoś tutaj wspomniał o podkopaniu-dobry pomysł, można spróbować. I warto by było też zostawić w krzaczorach czy cuś niedaleko dyktafon na noc. Ajajaj, jak mówiłem-znajdę czas to tam ruszam:D
  • 0

#37

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ja mowilem o podkopaniu,jedno jest pewno trzeba cos zrobic,ale na podstawie zdjec nic nie stwierdzimy,filmik tez jedynie pokazuje,że autor nie wciska kitu. Dyktafon na noc w sumie dobry pomysl,a pozniej na kompa jak juz ktos napisal i zobaczyc czy jest tam jakis dzwiek normalnie nie slyszalny. Ehh ciekawa sprawa...
  • 0

#38

maciek_poreda.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sebacyw:Na jakiej podstawie twierdzisz, że pod tym miejscem jest jakaś rura?
Po drugie, gdyby taka rura była, a wiadomo-rura ma początek i koniec więc na pewno przebiega z jednego punktu do drugiego to dlaczego tylko w tym miejscu dzieje się coś takiego?
Dźwięki dźwiękami, ale przypominam, że w tym samym miejscu zdechł dość młody pies, trochę później lis-więc dźwięki nie wyjaśniają tego faktu.

Twierdzisz, że lis nie należy do psowatych? Rura to tylko spekulacja. Mogło to być inne źródło dźwięku. Nie wiem czy odnotowano jakiś przypadek, ale moim zdaniem zwierzęta te mogły zdechnąć z powodu uszkodzenia jakiejś części mózgu spowodowanego właśnie dźwiękami o wyjątkowo wysokiej częstotliwości.
  • 0

#39

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

maciek_poreda, ok.
Tylko, że mówiąc"To miejsce nie jest niesamowite. Pod tym jest jakaś rura..." można było wywnioskować, że wiesz na 100% co tam jest i wiesz na 100% dlaczego tak się dzieje.
Ale dziękuję za być może przydatne informacje.
pzdr.
  • 0



#40

aRt0.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jakbyś mógł dokładnie sfilmować jak pies wchodzi w to miejsce za pierwszym razem ale z perspektywy kamery leżacej na ziemi może byśmy dokładnie zauważyli co sie wtedy dzieje między psiakiem a ziemią

W pełni cię popieram. Bardzo ciekawe zjawisko (jeśli można to tak nazwać)
  • 0

#41

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakby w tamtych okolicach były wilki to miałbym prawdopodobną teorię, ale w Bydgoszczy chyba ich nie uświadczy (czy może jednak?) :D
  • 0



#42

GothAr.
  • Postów: 50
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zainteresował się ktoś zniekształceniem ziemi w tym miejscu? Może to tylko ślad koła samochodu bo na to wygląda, ale tak jakby zatrzymywał się w tym miejscu... Może coś ktoś tam regularnie wyrzuca\wylewa. Może poprostu powąchaj. Ale to nie tłumaczy zgonów. Więc może jednak to coś innego?
W tle widać o ile się nie mylę fundamenty. To znaczy, że kiedyś musiał tam stać jakiś budynek. Ciekawe jaki? Jeżeli mieszkalny to kto tam mieszkał? I Czemu już tam nie stoi ten budynek?
W tle filmiku słychać jakiś pisk.. Ale sadzę, że to jakiś zniekształcony szum, niewyraźne nagranie.
Poza tym fakt, że pies skoczył... On nie boi sie raczej dźwięku. bardziej był bym przychylny, że ucieka od tej ziemi, może od czegoś co jest pod ziemią lub na niej.
Czekam na dokładniejsze fotki...
  • 0

#43

sebacyw.
  • Postów: 246
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Z tego co się orientuje był to kiedyś ogrodzony teren, gdzie stały małe budynki(coś na wzór jednorodzinnych)-teraz to ruiny (wrzuce fotki w przysłym tygodniu)
Kawałek tego betonu to prawdopodobnie podstawa płotu, przy którym stały również betonowe słupy oświetleniowe(niedawno zlikwidowano je)-ale moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z tym, że psy boją się akurat tylko tego jednego miejsca.
Nie sądzę, aby ktoś tam cokolwiek wylewał, dziura zrobiła się z powodu takiego, że w tamtym kierunku spływa zawsze woda co spowodowało takie uformowanie.
Jak tam będę to popytam jeszcze trochę, może coś się dowiem.
  • 0



#44

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No wiesz, nie wiadomo czy to nie ma nic wspólnego z tym że tam kiedyś były jakieś zabudowania a teraz psy się tego miejsca boją. Może tam się coś wydarzyło jakaś tragedia dawno dawno temu ? Z tego co słyszałam i przeczytałam to psy podobno jakoś wyczuwają i widzą duchy nie wiem ile w tym prawdy no ale nie jesteśmy w skórze psa ;p chociaż kto wie może być to prawdą pamiętam jak mój pies nagle zapatrzył się w jedno miejsce za mną i zaczął warczeć myślałam że to ja coś mu zrobiłam a on jakby nie wiem chciał mnie przed czymś "chronić" ? Interesujące ..
  • 0

#45

Muhomorniczy.
  • Postów: 135
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

dziadek piaskowy ma tam swoją norkę,zabija psy ultra dźwiękami,a następnie czerpie energie astarlanom z zwłok,albo sie odżywia padlinom,na razie jest syty lecz wciąż sie odżywia ,trzeba będzie czekać miesiącami na kolejną ofiarę,lub zmieni swoje położenie, i wtedy nikt nie potwierdzi istnienia tego mitycznego stwora,wykop go póki tam jest!podzielimy się sławom
  • -2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych