Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajemnice lotniska Denver


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tajemnice lotniska Denver


Lotnisko Denver w Kolorado. Symbole masońskie, niepokojące malowidła, tajemnicze podziemia...


http://www.youtube.com/watch?v=tiNtVHDery8


zdjęcia

http://en.wikipedia....ational_Airport
  • 0



#2

Metal Soldier.
  • Postów: 110
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nawet po polskiemu było "pokój" :P

Swastykę uważam za nadinterpretacje, przypadek. A reszta jest... dziwna.
  • 0

#3

.::Słup::..
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie na siłę interpretowanie różnych rzeczy na niekorzyść. Te obrazy bardziej przypominały mi historię świata, lub po prostu przepowiednie. Co do magazynów, inskrypcji i liter alfabetu to jeszcze nie jestem pewien, ale myślę, że w najbliższym czasie uda mi się coś mądrego na ten temat znaleźć/wymyślić.
  • 0

#4

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak lotnisko, to może ja coś powiem :) Swastyka? Raczej mądre zorientowanie pasów (wschód-zachód, północ-południe). Pasa startowego nie buduje się tak po prostu, ale zgodnie z lokalną różą wiatrów, czyli według kierunków, z których najczęściej na danym obszarze wieją wiatry (samolot musi lądować i startować pod wiatr). Pasy o takim samym kierunku występują podwójnie, bo to zwykła ekonomia - dwa "runwaye" mogą obsłużyć w jednym momencie więcej operacji. Ponadto liczą się też ograniczenia dotyczące hałasu, a widocznie na tych kierunkach huk nikomu nie przeszkadza. Większa powierzchnia też mnie nie dziwi. To normalne w budowie lotnisk, że kiedy jedno jest gorzej wydolne, drugie buduje się o wiele większe - ewentualną mniejszą liczbę pasów nadrabia się większą płytą i liczbą stanowisk. Malowidła? Nowoczesna sztuka, symbolizująca coś, co "autor miał na myśli". Symbole masońskie? Masoneria w USA działa i ma się dobrze, być może przedstawiciele tej grupy mieli duży wkład w budowę lotniska, więc aby upamiętnić fakt dołożenia cegiełki do tego interesu wmurowali sobie tablicę.
  • 0



#5

Pingwin.
  • Postów: 443
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie ułożenie pasów w kształcie podobnym do sfastyki jest przypadkowe...

Gdybyśmy połączyli te wszystkie rysunku w jedną całość możemy ujrzeć w jaki sposób będzie stworzony nowy początek świata.

Rysunek pierwszy :

przedstawia nam żołnierza, który narusza pokój poprzez przebicie swym mieczem - nożem gołębice symbol pokoju,
aby dokonać nowego porządku świata trzeba " ograniczyć " ludność do 2 miliardów a po przez wojnę nie będzie to trudne.

Rysunek drugi :

Pokazuje nam efekty tego co przedstawia pierwszy rysunek czyli palące się lasy domy itp.

i upadki różnych " ras "

Rysunek trzeci :

Ukazuje nam to co będzie po " pracy " nad nowym porządkiem świata...


Dziwi mnie też sprawa tego ogrodzenia czemu ma za zadanie uniemożliwienie komuś wyjścia z terenu lotniska a nie wejścia nielegalnie na ten teren :?:

Sprawy obozów koncetracyjnych nie umiem wyjaśnić może ktoś będzie mógł to zrobić...

Pozdrawiam :!:

Według mnie ułożenie pasów w kształcie podobnym do sfastyki jest przypadkowe...

Gdybyśmy połączyli te wszystkie rysunku w jedną całość możemy ujrzeć w jaki sposób będzie stworzony nowy początek świata.

Rysunek pierwszy :

przedstawia nam żołnierza, który narusza pokój poprzez przebicie swym mieczem - nożem gołębice symbol pokoju,
aby dokonać nowego porządku świata trzeba " ograniczyć " ludność do 2 miliardów a po przez wojnę nie będzie to trudne.

Rysunek drugi :

Pokazuje nam efekty tego co przedstawia pierwszy rysunek czyli palące się lasy domy itp.

i upadki różnych " ras "

Rysunek trzeci :

Ukazuje nam to co będzie po " pracy " nad nowym porządkiem świata...


Dziwi mnie też sprawa tego ogrodzenia czemu ma za zadanie uniemożliwienie komuś wyjścia z terenu lotniska a nie wejścia nielegalnie na ten teren :?:

Sprawy obozów koncetracyjnych nie umiem wyjaśnić może ktoś będzie mógł to zrobić...

Pozdrawiam :!:
  • 0

#6 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Ciekawe jest to że artysta który namalował te obrazy jest majem.To nasuwa mi myśl że 21 grudnia wszystko się zacznie.
  • 0

#7

Macia.
  • Postów: 30
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwcie się dlaczego drut kolczasty jest to wewnątrz a w tym nie ma nic dziwnego w Polsce można znałeś wiele miejsc w którym takowy drut jest to wewnątrz ale nikt nie wyszukuje się spisku co do terenu tak zagrodzonego .
O kurde budują mi w mieście parking podziemny a teren jest zagrodzony drutem skierowanym do wewnątrz budowy a w środku założono zraszacze no nie to na 100% jest komora gazowa przygotowana na 2012 ludzie to jest histeria wszędzie wyszukiwać się spisków itp. Amerykanie już tak maja ze budują coś co jest im nie potrzebne . po drugie to ze obraz namalował jakiś Mai a jeśli namalował by jakiś czerwiec to nie było by kłopotu :P nie no żart a tak naprawdę to tak jak napisał .::Słup::. ze bardziej mi to wygląda na historie naszego świata a nie przyszłość, tak ze nie ma co wyszukiwać jakiś znaków itp ciekaw jestem co się będzie działo w 2012 roku co dziennie będzie jakaś oznaka końca świata pewnie :P i ludzie będą panikować" o nie komary przestały gryźć to na pewno oznaka końca świata" :P pozdrawiam
  • 0

#8

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba wspomnieć, że każde międzynarodowe lotnisko jest także przejściem granicznym i magazynem paliw czyli strefą szczególnej ochrony. Bardzo popularne jest zakładanie drutu kolczastego na konstrukcji przypominającej "Y" czyli ani nie wlazł, ani nie wylazł :) To, że drut jest zamontowany w taki czy inny sposób niczego nie oznacza...
  • 0



#9

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Czyżby rząd amerykański chciałby szerzyć idee faszyzmu? Czy Rosjanie będą jak zwykle przeciwko? Jeżeli tak szykuje się nam wojna atomowa...
  • 0

#10

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyżby rząd amerykański chciałby szerzyć idee faszyzmu? Czy Rosjanie będą jak zwykle przeciwko? Jeżeli tak szykuje się nam wojna atomowa...

Ludzie chyba nie są aż tak głupi, żeby zaczynać wojnę atomową. No chyba, że wydaje i m się, że jak sobie puszczą jedną małą atomówkę to nie będzie tak źle :)
  • 0



#11

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Rosjanie są głupi hehe.
  • -1

#12

bad.mike.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rosjanie są głupi hehe.


Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę fakt, jak umiejętnie toczą swoją grę, trzymają w ryzach kilkanaście państwa, próbują kontrolować państwa przygraniczne, i zwróciwszy uwagę na modne ostatnio stwierdzenie, że powoli wracają do czasów zimnej wojny i ZSRR - tak, bardzo głupi. Mądry post.
  • 0

#13

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Zdziwił mnie troche też ten fakt,że wojskowy trzyma w jego lewej ręce automat Kałasznikowa przynajmniej coś podobnego. Amerykanie zwykle nie przyczepiają bagnetów do swych teraźniejszych broni (M4,M16).
  • 0

#14

BoryZ.
  • Postów: 231
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

The New World Airport Commission was a group of local businesses that organized the opening ceremonies of the facility, and they chose the name because Denver was aiming to create a “new, world-class” city and airport.


"The New World Airport Commission była grupą lokalnych biznesmenów która zorganizowała otwarcie jednostki, wybrali taką nazwe poniewaz Denver pragnie stworzć "nowe, światowe" miastem i lotnisko.
Prawie jak New Word Order :D
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych