Skocz do zawartości


Zdjęcie

Lądowanie UFO sfilmowane na Ukrainie 2009


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#16 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaprawdę powiadam wam czego się nie zrobi dla dodatkowych funduszy w czasach kryzysu :]

To co jest tam pokazane na początku nic nie pokazuje. Pomijając to ,że temu kto to kręcił się trzęsła ręka jak podczas ataku padaczki to była ustawiona zła ostrość. W drugiej część już się temu komuś ręka nie trzęsła... i pomimo nawet zuma x20 nie otrzymali by tak wyraźnego obiektu w tak stabilnej pozycji ...

Druga część jest to 100% FAKE . Albo to "UFO " było wielkości 50 gr i podleciało pod sam obiektyw kamery :\
  • 0

#17

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Scenariusz tego filmowania mógł być zrealizowany z użyciem samochodu jadącego po szosie, zaś rzekomym UFO mogła być jasna gwiazda lub planeta położona nisko nad horyzontem. Pozorny lot niby UFO był spowodowany przemieszczaniem się samochodu względem widocznych na horyzoncie odległych masztów, które płynnie przesuwały się w przeciwną stronę. "UFO-gwiazda" była nieruchoma na tle nieba i wcale nie "wylądowała" za leśnym wzgórzem, tylko została chwilowo zasłonięta. Jej "lot" względem horyzontu jest stale poziomy.
Rzekome UFO pokazane w drugiej części filmu jest niczym innym jak rozogniskowanym i powiększonym (zoom) obrazem punktu świetlnego - być może owej "UFO-gwiazdy". Podobne obrazki widział każdy, kto dysponuje lunetą, teleskopem lub kamerą z silnym zoomem. Tę prezentację należy skwitować tylko uśmiechem, bo na nic więcej nie zasługuje.
  • 0



#18

meret12.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Dager
To było UFO...

@topic
może to zabawka naszych rodaków?
http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html
  • 0

#19

Lordofdragonss.
  • Postów: 169
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę duży świecący ciągłym światłem obiekt. Porusza się (widać to po słupach).
Zooma nie komentuję, bo ze swoich doświadczeń wiem jak potrafi zniekształcić mały filmowany punkt.
Ale przyznam filmik ciekawy, mimo że strasznie roztrzęsiony.
  • 0

#20 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

no ciekawe, ciekawe, faktycznie ten obiekt podobny jest do tych, które zarejestrowała NASA, ale dziwi mnie jedno, dlaczego ukraińskie wojsko od_razu strzela do tych obiektów? to_takie prostackie.. nie wiemy z czym mamy do czynienia to rozwalmy to ....


edit AlienGrey
Kilka drobnych baboli w tekście ;)

  • 0

#21

ima.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zastanawiające jest to, jak wiele obserwacji ma miejsce w pobliżu linii energetycznych ;)

może to zabawka naszych rodaków?
http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html

Na moje niefachowe oko wygląda inaczej, poza tym imo ekipa poinformowałaby o zabawach nad Ukrainą.
  • 0

#22 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

z pewnością będzie coraz więcej takich obserwacji, myślę, że film i zdjęcia są prawdziwe, ludzie mają coraz lepszy sprzęt, i wzrosło zainteresowanie UFO, teoriami spiskowymi, dzięki youtube i portalom internetowym. Szkoda, że telewizja tak mało interesuję się tym tematem. Codziennie oglądamy wiadomości, i na przestrzenie np. ostatnich miesięcy nie widziałam, żadnych wiadomości dotyczących UFO, a przecież obserwację UFO są częścią naszego życia.
  • 1

#23 Gość_mroova

Gość_mroova.
  • Tematów: 0

Napisano

Ostatnio słyszałam od koleżanki pewną historię, która działa się na przełomie lat 60/70 na wodach Bałtyku. Jej teść(Zenek) jest rybakiem, już na emeryturze. W tamtym latach pływał z kilkoma kolegami na kutrach, pewnego dnia jak co dzień wypłyneli w morze, dokładnie nie jestem w stanie określić, wktórym miejscu byli... po skończonych połowach zawsze spotykali się na jakimś krótkim odcinku drogi powrotnej do portu, jednak kuter kolegi Zenka nie pojawił się w umówionym miejscu, spóżnił się kilka godzin. Kiedy Staszek(imię kolegi Zenka) z załągą wrócili z połowów, okazało się, że ich kuter jest bardzo naelektryzowany i lekko uszkodzony a rybacy nie bardzo chcieli mówić co się wydarzyło na morzu, wyglądali na bardzo przestraszonych, i zmęczonych, gubili się w opowieściach, Zenek nie raz próbował wyciągnąć coś od Staszka na ten temat, ponieważ znali się bardzo długo, ale Stach nigdy nie chciał powiedzieć prawdy. Po tym zdarzeniu kutry, którymi pływał Staszek topiły się 3 razy i on za każdym razem się ratował, a inni gineli, raz nawet koleżanki mąż go uratował(syn Zenka), Obecnie Stach mieszka na Helu i już chyba nie pływa, Z tego co wiem do trochę sobie popija, ale chodzą słuchy, że 2 kolegów z kutra, którzy byli tego dnia ze Staszkiem wylądowało w szpitalu dla umysłowo chorych. Cały czas chodzi mi po głowie wypad na Hel i jakaś rozmowa, z rybakami, którzy wtedy tam pływali. Ktoś może powiedzieć, że to wymysł starego pijaka, ale ja wierzę tym ludziom. Może kiedyś uda mi się zbadać tą sprawę, póki jeszcze żyją świadkowie. Jeśli są chętni możemy zorganizować jakiś wypad na Hel(jestem z pomorskiego) i popytać ludzi jak to było...
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych