Skocz do zawartości


Zdjęcie

Katastrofa, o której nie piszą wielkie media.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewna czy w dobre miejsce wklejam posta, ale musze przyznać, że w jakiś sposób wiąże się ten temat z tym blogiem.

Dołączona grafika

Na katolickim cmentarzu Św. Krzyża, tuż przy Grobie Nienarodzonego Dziecka, rozbił się samolot właściciela największej sieci aborcyjnej w USA. Zginęły jego dzieci i wnuki.


Siedmioro dzieci i tyle samo dorosłych zginęło podczas niedawnej katastrofy prywatnego samolotu, który rozbił się w stanie Montana ? to pierwsza informacja, jaką podały amerykańskie media. Po dwóch dniach zaczęły wychodzić na jaw kolejne fakty. Układają się one w szokującą całość. Oto szczegóły, których nie podała mainstreamowa prasa w USA.

Właściciel samolotu

Pieniędzy na samolot dorobił się na zabijaniu. Będąc właścicielem największej sieci klinik aborcyjnych w USA Irving Moore 'Bud' Feldkamp III zarobił miliony. Firmę Family Planning Associates kupił cztery lata temu. W należących do niego siedemnastu klinikach w Kalifornii zgładzono więcej nienarodzonych dzieci, niż we wszystkich pozostałych klinikach w tym stanie, łącznie z zakładami Planned Parenthood. Aborcja ? pełen "serwis" ? do piątego miesiąca włącznie.

Dla niego była to kolejna inwestycję na drodze do budowy małego medycznego imperium. Posiadał już przecież dwie sieci klinik dentystycznych i udziały w kilku innych. Prywatnie to kochający ojciec dla swoich dwóch córek i dziadek dla piątki ich dzieci.

Okoliczności wypadku

Córki Feldkampa leciały tego dnia na wakacje. Dwie rodziny z dziećmi i znajomi. Narty, basen, golf w kurorcie dla milionerów z Yellowstone Club - tak miały spędzać wolny czas. Samolot jednak nie doleciał. Przyczyny nieznane. Oblodzenie skrzydeł - mówi początkowo jedna z hipotez. Eksperci jednak zaprzeczają. Doświadczony pilot, dobra pogoda, żadnych problemów ? wynikało z ostatniej rozmowy z wieżą kontroli lotów. Świadkowie nie widzieli nic nadzwyczajnego. Tylko nagły krach. Samolot wbił się dziobem w ziemię i stanął w płomieniach. Runął trzysta metrów od lotniska. Gdzie znaleziono spalony wrak?

Świadkowie widzieli, jak pikował prosto w ziemię. Maszyna wystartowała w Oroville w Kalifornii i miała lecieć do Bozeman w Montanie. Jednak pilot już w powietrzu zmienił plan lotu i skierował się do Butte.

Samolot był nowy - wyprodukowano go w 2001 roku.

Na cmentarzu Św. Krzyża

Parafianie przychodzą tu często. Ktoś dawno temu zainicjował odmawianie w tym miejscu różańca za ofiary biznesu aborcyjnego: nienarodzone dzieci, ich nieszczęsne matki i wszystkich lekarzy, którzy mają krew na rękach. Obok cmentarnego kościoła postawili symboliczny nagrobek - Grób Nienarodzonego. Może ktoś przechodząc zmówi ?Wieczny odpoczynek?. Ludzie modlili się tutaj także o nawrócenie Buda Feldkampa. Podobno w dzień po tragedii awionetki przyjechał na cmentarz. Stał tam wpatrzony w zmiażdżone śmigło. Czy widział też Grób Nienarodzonego?

Post Scriptum


Poszukując oryginalnego tekstu, w języku angielskim, natknęłam się na jeszcze bardziej ubogacającą wersję (ponieważ nie jestem dobra z angielskiego także go nie tłumaczyła, czytałam półsłówkami aby zrozumieć mniej więcej o co chodzi, jeśli moderatorzy chcą moga przetłumaczyć ten fragment):

"Although Feldkamp is not an abortionist, he reaps profits of blood money from the tens of thousands of babies that are killed through abortions performed every year at the clinics he owns. His business in the abortion industry was what enabled him to afford the private plane that was carrying his family to their week-long vacation at The Yellowstone Club, a millionaires-only ski resort."

"We warned him, for his children's sake, to wash his hands of the innocent blood he assisted in spilling because, as Scripture warns, if "you did not hate bloodshed, bloodshed will pursue you". (Ezekiel 35:6)"

źródło: http://www.gingiedmonds.com/

Na koniec autor oczywiście odżegnuje się od faktycznych, wcześniej opisanych intencji (sic!)...:

"I don't want to turn this tragic event into some creepy spiritual "I told you so" moment, but (...)"

No właśnie: but, but, but...

źródło: http://fronda.pl/new...opisza_wielkie_

Ja skłaniałabym się do opcji że to była kara wymierzona przez duchy nienarodzonych dzieci bo sam właściciel kliniki nie zginął jak wskazuje na to ostatnie zdanie artykułu, czyżby dostał szansę aby naprawić swoje błedy w fizycznym wcieleniu?
  • 2

#2

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja skłaniałabym się do opcji że to była kara wymierzona przez duchy nienarodzonych dzieci bo sam właściciel kliniki nie zginął jak wskazuje na to ostatnie zdanie artykułu, czyżby dostał szansę aby naprawić swoje błedy w fizycznym wcieleniu?

Jak w horrorach :)

A może to był sabotaż i specjalnie tak wymierzony, żeby samolot spadł na ten cmentarz? :D Niektóre rzeczy nie mogą być przypadkowe.
  • 0



#3 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja skłaniałabym się do opcji że to była kara wymierzona przez duchy nienarodzonych dzieci...

Też tak myslę.

Samoloty rzadko (wcale?) rozbijają sie na cmentarzach.
  • 0

#4

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W sumie ja nie słyszałam aby jakiś samolot rozbił sie na cmentarzu chyba że o czymś nie wiem :D Zdziwiło mnie tylko to że nie słyszałm o tej katastrofie z polskich mediów...
  • 0

#5

casperr1989.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem za sabotazem. Zanim zaczniecie mowic o duchach itp pomyslmy najpierw racjonalnie. Mianowicie co wiemy o pilocie? Nasuwa mi sie tu pewna teza,pilot byl gleboko wierzacym katolikiem,sprzeciwiajacym sie aborcji itp itd. Wiedzac,że bedzie pilotowal samolot z rodzina tego typa postanowil rozbic samolot na cmentarzu (oczywiscie ciezko mu raczej bylo wycelowac w ten grob,mysle ze bardziej chodzi o cmentarz ) wierzac,że robi wspaniały uczynek dla ludzkosci a bog go za to wynagrodzi. Tym bardziej ze w artykule pisze ze pilot zmienil tor lotu. Także najpierw racjonalne wytłumaczenia a później duchy. A co do tego,że samoloty wcale sie nie rozbijaja na cmentarzach...no ludzie nie rozsmieszajcie mnie,chyba nie ma miejsc przeznaczonych na rozbicie samolotu. Na sile szukanie czegos nadprzyrodzonego...Jak juz mowilem mieli pilota fanatyka i tyle no;/ szkoda rodzinki no ale cóż wszystko dzięki religii,w dawnych czasach zabijano dzieci zaraz po porodzie jesli nie byly ze slubnego loza i nie byl to grzech bo robil to kosciol,a teraz aborcja jest uznawana za zlo bo kosciol tak mowi. A skoro te dzieci zostały zabite to moze dla nich lepiej bo widac że były nie chciane na tym świecie,inaczej matki by sie nie zdecydowaly na aborcje. Sorka ze zszedlem z glownego tematu.
  • 1

#6

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

^

oj racja, racja. Ludzie za czym będziecie wymyślać teorie w stylu "duchy to zrobiły" pomyślcie, nie boli.......
  • 0

#7

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wy z tymi duchami i karą za grzechy to tak na poważnie?

A na marginesie, coś mściwy ten Bóg skoro karze dzieci i wnuki grzesznego lekarza. Żałuję, że taki Idi Amin też mu się przypodobał :)
  • 1



#8

+......

    Wędrowiec

  • Postów: 710
  • Tematów: 125
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W sumie ja nie słyszałam aby jakiś samolot rozbił sie na cmentarzu chyba że o czymś nie wiem :D Zdziwiło mnie tylko to że nie słyszałm o tej katastrofie z polskich mediów...



http://www.dziennik...._cmentarzu.html
http://fakty.interia...ch,1278879,2943
http://www.newsweek....mentarz,37713,1
http://wp.tv/mid,289...ml?ticaid=57c31
http://wiadomosci.ga..._w_zwiazku.html

Do wszystkiego można dorobić odpowiednią ideologię.
  • 0



#9

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Duchy płodów zebrały się w kupkę i cisnęły samolotem prosto w swój pomnik :lol3: Ludzie błagam Was nie gadajcie takich głupot, toż to małe dziecko wyśmiałoby taką teorię.
  • 0



#10

hm0.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BTW, sprzedam nowy samochód - rocznik 2001. Poza tym nie przesadzajcie - przy takiej ilości samolotów dyspozycyjnych, jaka jest w USA, takie katastrofy są na porządku dziennym. Pisze sie tylko o takich w których stado dziennikarzyn znajdzie coś sensacyjnego - gdyby właściciel KFC spadł na restaurację McD, to napisaliby o walce na śmierć z konkurencją.
Jak nie karykatura Mahometa, to antyaborcyjna krucjata...:>
  • 0

#11

goku94.
  • Postów: 52
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie to wygląda jak samobójczy atak terrorystyczny przeprowadzony przez pilota, którego celem był właśnie Feldkamp. Oczywiste jest dlaczego wybrał akurat takie miejsce...
  • 0

#12

.::Słup::..
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Eurycide- Czemu piszesz o zemście, kara to nie zemsta. Nie raz nie ma innego wyjścia jak śmierć innego człowieka, aby stać się lepszym.
  • 0

#13

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eurycide- Czemu piszesz o zemście, kara to nie zemsta. Nie raz nie ma innego wyjścia jak śmierć innego człowieka, aby stać się lepszym.


Jaka kara, człowieku.... istoto ludzka

Karać to możesz psa jak ci naleje na łóżko, mądra kara to taka która nie będzie bardzo bolesna a będzie dotkliwa - krótszy spacer, trochę krzyku ale bez przesady i brak karmy w misce (przez 2 godziny)

Puknij się w głowę, KARA ?

Karą jest zabicie kogoś? Karą za co i dla kogo?

jezu, gdzie tu moderatorzy? Ewidentny BAN i kropka, nie widzicie ekstremizmu? Chcecie z nim polemizować?

<ironia>

dla mmnie kosmos
  • 0

#14

Arkadiusz.

    Pilot in command

  • Postów: 757
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Są moderatorzy. Po prostu panu pilotowi odwaliło, i postanowił rozkwasić maszynę z taką, a nie inną osobą na pokładzie. Mały dyspozycyjny samolot to nie jest myśliwiec, którym można (jeśli się chce) precyzyjnie trafić w dany obiekt. Po oddaniu sterów i przekroczeniu minimów wytrzymałości powierzchni nośnych staje się po prostu pikującym bezwładnie klocem... Być może był to przypadek, że pilot przycelował w cmentarz, a być może faktycznie chodziło o symbolikę. Jeśli przyjmiemy, że PIC był jakimś fanatycznym katolikiem, jest bardzo możliwe, że akurat chciał w tak demonstracyjny sposób pozbawić życia człowieka, który zaszedł mu za skórę. Nie możemy jednak wykorzystać tego tematu do przestrojenia go na dyskusję "katolicy be". Jeśli było to samobójstwo, to według psychiatrii jest to efekt depresji, bądź ataku choroby psychicznej. Za sterami siedział chory człowiek, który postanowił w nie mniej chorym planie wykorzystać swoje umiejętności do zniszczenia czegoś, co w jego mniemaniu było złe. Jednak nie skrajny katolicyzm doprowadził go do tego, a choroba, która go wywołała. Fanatyczne uduchowienie jest jednym z typowych objawów schizofrenii. Wielu chorych ma objawienia, ba! są Chrystusami, Bogami i Maryją w jednym. Bardzo często zdarzają się też urojenia wielkościowe, na punkcie zbawczej "misji" nadanej przez samego Boga, którą chory ma wypełnić.
  • 0



#15

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja skłaniałabym się do opcji że to była kara wymierzona przez duchy nienarodzonych dzieci bo sam właściciel kliniki nie zginął jak wskazuje na to ostatnie zdanie artykułu, czyżby dostał szansę aby naprawić swoje błedy w fizycznym wcieleniu?

Jak w horrorach :)

A może to był sabotaż i specjalnie tak wymierzony, żeby samolot spadł na ten cmentarz? :D Niektóre rzeczy nie mogą być przypadkowe.


Witam,

Pomimo prześmiewczych tonów wypowiedzi, należy sobie uzmysłowić, że to Bóg jest panem i władcą wszechświata - to On swoim intelektem stworzył wszystko, co Nas otacza, również zło. I, co prawda raczej naciągane są opowieści o duchach dzieci, to już inaczej wygląda to z perspektywy tego, co dzisiaj wiemy o metodach działania Boga.

Tego typu zdarzenia to ciąg bardzo pogmatwanych zdarzeń i ludzkich przeżyć. Tak zawiłych, że nie możemy ich na bazie dzisiejszej techniki i wiedzy odszyfrować. Możemy jednak nieustannie próbować to robić.

Jeśli prawdą jest, że samolot spadł faktycznie na cmentarz opodal grobu nienarodzonego dziecka i jeśli prawdą jest, że leciała tym samolotem rodzina przedsiębiorcy, który zarabiał na aborcjach, to ciąg wydarzeń może mieć miejsce jeszcze w przeszłym życiu (reinkarnacja). Oczywiście, jeśli to nie podpucha.

Swoją drogą, ciekawe, jeśli ów wypadek jest prawdziwy, dlaczego TVN, Polsat - zresztą w ogóle media o tym nie mówią?

Gdzie dojdziemy drogą aborcji? Najpierw nienarodzone dzieci, potem ludzie po 60 (bo już bezproduktywni społecznie, eutanazja?) a potem po 50, bo już nie atrakcyjni w młodym społeczeństwie?

Ciekawe, czy za 30 lat nie będzie aby dyskusji nie o tym, w jakim wieku przechodzić na emeryturę, a będzie dyskusja o tym, w jakim wieku należy poddać "staruszków" - jak sądzicie, po jakiej stronie będą siły wrogie Człowiekowi (w tym sami ludzie) - ja obstawiam 60, bo tak okrągło brzmi.

Swoją drogą, ciekawe, czy dzisiejsi 20-30 latkowie zastanawiają się w ogóle nad tym, co sobie szykują poprzez wybieranie ludzi, którzy szykują im Ogólnoświatowy Rząd kontrolujący ludzkość - chip. Masz chip włączony, czyli masz odpowiednie poglądy - no, chyba, że nie masz odpowiednich poglądów, wtedy wyłączą chipa.

Pozdrawiam.
  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych