Skocz do zawartości


Zdjęcie

Autohipnoza by kominek


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#31

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

22z ,przedewszystkim to że słuchasz tego co mówi to nic nie daje. Musisz Robić to co ci każe ;) napewno się uda,jeżeli bardziej się skupisz i rozluźnisz :)
Może ma ktoś podobne rzeczy,najlepiej do ułatwienia OOBE??
  • 0

#32

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ma ktoś podobne rzeczy,najlepiej do ułatwienia OOBE??

A I-Doser?
  • 0

#33

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

chodziło mi o mp3 w formie jak tak od Kominka :)
  • 0

#34

22z.
  • Postów: 555
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

22z ,przedewszystkim to że słuchasz tego co mówi to nic nie daje. Musisz Robić to co ci każe napewno się uda,jeżeli bardziej się skupisz i rozluźnisz


Probowalem juz kilka razy, i tak jak mowisz trzeba wykonywac to co on mowi a nie sluchac co dokladnie mowi. Na poczatku problemu nie bylo z rozluznieniem, a jesli byly to oceniam ze 85 % ciala bylo rozluznione. Najwiekszym problemem sa moje oczy. Potrafie rozluznic powieki, ake miesnie oczu juz nie - probuje cos zobaczyc z zamknietymi oczami tj, oczy biegaja raz w ta a raz wewta. W momencie gdy mowi ze wychodze se swojego ciala i laduje w jakims miejscu - zawsze widze miejsca w ktorych juz bylem tj. moj mozg zamiast przyjmoiwac obrazy z podswiadomosci, pokazuje mi dobrze zapamietane miejsca w tym zyciu.

Mam jeszcze pytanie - czy znacie jakis hard-regresing? Moze cos w stylu chaotycznych, szokujacych nagran?
  • 0

#35

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najwiekszym problemem sa moje oczy. Potrafie rozluznic powieki, ake miesnie oczu juz nie - probuje cos zobaczyc z zamknietymi oczami tj, oczy biegaja raz w ta a raz wewta. W momencie gdy mowi ze wychodze se swojego ciala i laduje w jakims miejscu - zawsze widze miejsca w ktorych juz bylem tj. moj mozg zamiast przyjmoiwac obrazy z podswiadomosci, pokazuje mi dobrze zapamietane miejsca w tym zyciu.

No właśnie. Ja też mam ten problem. Ni hu hu nie mogę utrzymać oczu w jednym miejscu. Nieraz się łapałam słuchając Kominka, że mam zaciśnięte powieki.
Tak samo z tym miejscem. Próbowałam wyobrazić sobie nowe wspaniałe miejsce, a zamiast tego miejsca mój mózg odtworzył wieś, na której mieszka moja ciocia. No cóż trza próbować.

chodziło mi o mp3 w formie jak tak od Kominka :)

Ale w temacie o I-Doserze jest link gdzie są dosy w formacie mp3. Chyba, że chodzi co o coś gadanego. :mrgreen:
  • 0

#36

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

chodzi o coś gadanego :D
A co do tych waszych "oczóóff" to właśnie olejcie to ,nie zwracajcie tak na te oczy uwagi,bo im więcej o nich myślicie,tym bardziej będą się ruszały itd . Kompletne rozluźnienie,i nie myślenie o tym co czuje teraz ciało :)
  • 0

#37

Baluk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Koniecznie muszę tego spróbować już ściągnąłem ale nie jestem pewien czy gadanie kominka doprowadzi mnie to stanu hipnozy ,tym bardziej ,że głos będę znał z całkiem niezłych i trochę komicznych recenzji :)
  • 0

#38

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja chciałem tylko napisać że swoje pierwsze OOBE uzyskałem leżąc z mp3 na uszach słuchając tego właśnie nagrania (jakieś 2 lata temu), także jestem żywym dowodem że to nagranie może wam pomóc.

Ale z góry mówię że to było za którymś razem z kolei.
  • 0

#39

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Baluk, i jak,próbowałeś już? Ladd88,dzięki za opinię,dzięki temu może inni się przekonają ;)
  • 0

#40

Baluk.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Próbowałem i szczerze mówiąc czułem dziwne drętwienie,wyobrażałem sobie to wszystko co kazał mi sobie wyobrazić i mogę powiedzieć że jak na pierwszy raz słuchania-zadziałało,może nie do końca taki efekt był jaki założyli ale będę próbował dalej. :>
  • 0

#41

głazojad.
  • Postów: 67
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

to faktycznie działa. gdy sie odpowiednio długo wsłucham to czuje wibracje, tak jakby ktoś masował mi całe ciało, i czuje jak wychodzę z siebie, lecz w pewnym momencie sie rozpraszam i musze od nowa. ale to działa.
  • 0

#42

zed18.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do wszelkich teorii na temat życia po życiu, to jestem bardzo sceptyczny (kwestia przekonań), natomiast nagranie może świetnie pomóc się odprężyć, ja np. odleciałem na 20 minut, a czuję się, jakbym uciął sobie 3 godzinną drzemkę. Każdy zobaczy co innego w trakcie seansu, nasz mózg z braku innych zajęć wytwarza sobie wizje i obrazy, aby zapełnić pustkę, tak jak podczas snu, co jednak możemy w pewnym sensie kontrolować. Ja zobaczyłem zameczek, trochę podobny do tego w Malborku, i plażę, a zawsze w takich miejscach chciałem mieszkać. Tłumaczę to w ten sposób, że widzimy to jacy chcielibyśmy być (bądź gdzie i kiedy chcielibyśmy żyć: epoki historyczne itp.), a nie jacy byliśmy w poprzednim życiu, ew. widzimy jakieś zagubione chwile z dzieciństwa. Samo nagranie mimo wszystko polecam i przychylam się do opinii, jakoby było bardzo bezpieczne.
  • 0

#43

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Można tego używać z chorobami serca?
  • 1

#44

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Raczej można :]



Na mnie to nie działa. Robiłem z 10 razy i nic.
  • 0

#45

Balthassar.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Prawie udało mi się po tym wyjść z ciała.
Chyba zobaczyłem swoje poprzednie wcielenie. Na początku było coś niebieskiego... chyba niebo. Gdy kazano mi się przenieść w czasie ku kresowi poprzedniego życia czułem się, jakbym jechał w przód. Gdy doleciałem do końca też zobaczyłem niebo, tym razem latały po nim ptaki.
Czyżbym w poprzednim wcieleniu był ptakiem? To możliwe?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych