Skocz do zawartości


Zdjęcie

Magia Chaosu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Magia chaosu nie działa, więc nie ma znaczenia jak to robisz.
To tak jakby chcieć, żeby kula ziemska zatrzymała się na swojej orbicie i w tym celu odprawiać jakieś rytuały, a potem wyrażać zdziwienie że tak się nie stało.

 

 

 

Skąd wiesz że nie działa. Co masz na poparcie swojego twierdzenia. Czyżby nieśmiertelne tak bo tak?


Faktycznie chaotyczny artykuł :] . Osobiście to nic z niego nie wynika .Jest napisane coś o planowaniu servitor a nie jest napisane w zasadzie jak to zrobić :[ .Czasem robię takiego servitor ale najpierw tworzę psi-balla a potem nadaje mu właściwości polecenia i co ma robić :D

 

Jest rozdźwięk pomiędzy wiedzą zawartą w tekście a umiejętnością zrozumienia go. Czasem wynika to z braku ciągłości w przekazie czyli co rozumiemy przez konkretny przekaz. Taką możliwość daje bezpośredni kontakt z nauczycielem. Ta linia została przerwana.
  


  • 0



#32

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wróciłem sobie na pierwszą stronę i jeszcze raz poczytałem tego pierwszego arta. Jest tam wiele ezoterycznych nazw jak sygil, serwitor itp. i opisy różnych praktyk które mają zwiększać efektywność tego co się robi. Czyli jak narysujemy jakieś symbole,napiszemy słowa i wykonamy jakieś magiczne ruchy to wtedy kolega maniek do nas zadzwoni. Ale maniek może do nas zadzwonić bez tych rytuałów bo jest na to jakaś szansa nawet bez stosowania niejakich sygilów. Jeśli zastosujdmy sygila i maniek zadzwoni to wierzący uzna że jedno ma wpływ na drugie. Ale to może być przypadek bo jeden raz nie musi oznaczać prawidłowości.
Jeśli chodzi o serwitory to jest to typowy psi ball tyle że ktoś to bardziej rozbudował.
Po za tym to nie ja mam udowadniać że to nie działa tylko niech druga strona dowodzi że dzíała. A po drugie piszę z fona więc więcej już mi się nie chce.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 30.11.2015 - 19:01

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych