Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień faceta.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#46

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aton - co za wrażliwą naturę masz ^^.Mama nie nauczyła Ciebie że plucie jest beee ?

Wracając do 10.03 - dnia Mężczyzn, facetów, chłopców i jak tam jeszcze iWas nazywamy ^^, ważne przede wszystkim jest Wy się nazywacie i kim uczujcie -Życzę
^^ wszystkiego najlepszego^^ przez cały rok.



#47

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Być przystojnym, inteligentnym biseksem... Marzenie...


Wzdrygnąłem się, skrzywiłem się, splunąłem przez ramię a to co uczyniłem spisałem.

Dzieki za pisemne pokazanie wszystkim, że jesteś chamem :)

#48 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Dzieki za pisemne pokazanie wszystkim, że jesteś chamem :)


Proszę bardzo. Boisz się, że ktoś będzie w tym od ciebie lepszy? Ja wiem, że ty myślisz, że jesteś najfajniejszy i najbardziej czaderski ale życie sprowadzi cię na ziemię, a ja jestem tą jaskółką, która przyniesie ci wiosnę. Twój renesans osobowościowy dopiero nadchodzi. :D


Aton - co za wrażliwą naturę masz ^^.Mama nie nauczyła Ciebie że plucie jest beee ?


Plucie przez ramię to staropolski sposób na łodgonienie łuroków i innych takich.

#49

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zacytuje moją wypowiedź z innego forum:

Jestem taki zajebisty że się za chwile posram z tej zajebistości.


No i dziękuję za pokazanie, że absolutnie nic o mnie nie wiesz.

#50 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Zacytuje moją wypowiedź z innego forum:

Jestem taki zajebisty że się za chwile posram z tej zajebistości.


No i dziękuję za pokazanie, że absolutnie nic o mnie nie wiesz.



Czyli musiało być więcej takich jaskółek skoro na innych forach dyskusja zeszła na podobny temat.

Ja ciebie kocham a ty śpisz. Doceńmy swą miłość i zapadnijmy się w radości pokojowego współżycia.

#51

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To było na shautboksie i ktoś mi napisał, że jestem geniuszem. To była część mojej wypowiedzi.

Ja Ciebie nie kocham. Jesteś dla mnie jak ten przechodzień co go mam ochotę wepchnąć pod samochód tylko za to, że jest :)

#52 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja jestem tym przechodniem, który robi krok w bok przez co sam wpadasz pod samochód :) . Zawsze niepokorny bo taki lubię być najbardziej. :]

#53

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nikt nie robi kroku w bok bo ludzie to idioci. Są przeświadczeni o swojej zajebistości i bezpieczeństwie. I właśnie dlatego nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji.

#54 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nikt nie robi kroku w bok bo ludzie to idioci. Są przeświadczeni o swojej zajebistości i bezpieczeństwie. I właśnie dlatego nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkwizycji.



Jeszcze nigdy nie sprawdziłeś więc zachowaj te osądy dla siebie.

#55

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jakoś jeszcze nigdy nie spotkałem się z człowiekiem odskakującym w bok jak ktoś do niego podchodzi od tyłu. No chyba, że jesteś paranoikiem.

#56 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Kto tu mówi o odskakiwaniu? Odskakuje osoba wystraszona, a ja mówię to taktycznym uchyleniu się.

Dlaczego mnie nie dziwi, że znowu dyskusja zeszła na głupi temat. Kogo to obchodzi kto odskakuje, a kto popycha? ........

#57

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego mnie nie dziwi, że znowu dyskusja zeszła na głupi temat.

Bo zacząłeś. Trza było nie walić głupiego komentarza. A zanim napiszesz, że to ja mogłem się od komentarza powstrzymać zastanów się który z nas uważa się za idiotę.

#58 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

zastanów się który z nas uważa się za idiotę.

Skoro ja się nie uważam to pewnie ty się uważasz. Ostry jesteś wobec siebie ale nic na to nie poradzę. Bywaj zdrów.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych