Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień faceta.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#31

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zacne kobiety? Nie nazywaj proszę feministek zacnymi kobietami, gdyż to jakieś osobniki z zaburzoną świadomością. A dlaczego? O tym za chwilę.
Domaganie się równych zarobków, równego traktowania, szczepionek na różne choroby kobiece i czego one tam sobie jeszcze chcą - poddajmy analizie: [pozwolicie, że skopiuję moją wypowiedź z forum mojego wydziału, bo nie chce mi się tego samego pisać po raz drugi]

"Dojdziemy niedługo do stwierdzenia, że faceci są niepotrzebni, skoro kobieta może poradzić sobie ze wszystkim. Szkoda tylko, że plemników sobie nie wytwarza, bo byłoby 2in1.
Cały feminizm to jedna wielka bzdura wymyślona przez kobiety, którym nudzi się w domu, albo które są przesadnie altruistyczne w stosunku do innych kobiet i chcą uszczęśliwiać je na siłę. Prawda jest taka, że jak która - kolokwialnie mówiąc - niewyparzoną buzię ma i łokcie, to jej się uda doskonale, a jak nie, to sobie zostaje feministką.
Szczepionki? Jakie znów szczepionki? Babki na wsi ciężko zmusić żeby do ginekologa poszły, bo im wstyd, a przebadać się nie potrzebują, bo lepiej nie szukać, bo jak się za dużo szuka, to się prędzej czy później znajdzie, a wam się wydaje chyba, że one tak na hurra szczepić się będą.
Równe traktowanie? No pardon, kobieta od mężczyzny jednak ODROBINKĘ się różni. Jeżeli któraś wybitnie chce równouprawnienia, to niech idzie do kopalni, złapie kilof i do roboty, albo na budowę, ciężkie rzeczy nosić. To chyba logiczne, że są rzeczy, do których kobiety się nie nadają.
Dziwi mnie, że gdy facet chce być przedszkolanką albo chce pracować w typowo niemęskim zawodzie, to jakieś takie dziwne spojrzenia, że coś z nim nie tak, ale jak niunia chce udowodnić facetom, że ona wcale nie musi być gorsza, a może być wręcz lepsza, to już jest wszystko okej."

Kobieta i mężczyzna się RÓŻNIĄ. Nie mam zielonego pojęcia DLACZEGO panie feministki starają się za wszelką cenę zrobić z mężczyzn jakieś udamszczone byty, pozbawiając ich męskości. Żeby nie było, że jedną tylko stronę trzymam: zdarzają się wśród facetów szowinistyczne świnie, ale nie ukrywajmy: jeżeli facet olej w głowie ma i dobrze go wychowano, traktuje kobiety z szacunkiem, czyli tak, jak być powinno. Ale nie może być tak, że mężczyźni szanują kobiety, a one nimi pomiatają, szacunek winien iść z obu stron.

Oczywiście nie jest tak, że popieram w tym sporze wyłącznie mężczyzn. No pewnie, chciałabym móc nie siedzieć całe życie w garach i nie prać mojemu przyszłemu mężowi skarpetek i czekać na niego z gorącym obiadkiem 365 dni w roku, ale to NIE OZNACZA , że muszę iść na debilny marsz równości i domagać się równych praw, skoro jestem zdania, że te prawa mam! Niechże już kobiety nie narzekają, bo ich mężczyźni pomagają im w domu i to nierzadko całkiem sporo, feministki czasami robią z kobiet jakieś pokrzywdzone kury domowe i obrażają je tymże właśnie.

To, że nie nadaję się do jakiegoś męskiego zawodu jest całkiem normalne, mężczyźni też nie nadają się do wykonywania niektórych kobiecych prac, ale żaden z nich z tego powodu zadymy nie robi. Jestem zdania, że jeżeli będę chciała się zrealizować, to zrobię to, bez względu na moją płeć. Idealizm? Być może. Być może też trafię w życiu na jakąś szowinistyczną świnię [cóż za popularne połączenie wyrazów], lecz nie wykluczam, że trafię również na rozszalałą samicę, która popalić da mi tak samo.

Radykalne feministki mówią o oddzieleniu się od mężczyzn poprzez doprowadzenie do panowania kobiet - matriarchatu, umiarkowane mówią o wzajemnym uzupełnianiu się płci. Ich szczególna uwaga poświęcona jest przeciwdziałaniu dyskryminacji i gorszemu traktowaniu kobiet ze względu na ich cechy, sposób myślenia i osiągnięcia w różnych dziedzinach życia.


Matriarchat? Seksmisja zatem, niech naukowcy doprowadzą do tego, że kobieta będzie mogła się zapładniać własnymi plemnikami, a jakże.
Umiarkowane feministki mówią o wzajemnym uzupełnianiu się płci? Bzdura, to jest rzecz prawie oczywista i nie sądzę, by trzeba było z feminizmem wyskakiwać. Jak mawia mój doktor od historii Polski XIX wieku: "kobieta i mężczyzna są stworzeni po to, by się uzupełnić. Kobieta potrzebuje mężczyzny, a mężczyzna kobiety. Tak, drogie panie. Co wy z nami robicie..."

Dyskryminacja i gorsze traktowanie ze względu na płeć? Równie dobrze możnaby napisać o tym, jak kobiety dyskryminują mężczyzn, bo to się zdarza i wcale nie są to pojedyncze przypadki.

Przejaskrawiam oczywiście, żeby było wyraźnie i dosadnie.
Emancypacja TAK, feminizm NIE.

#32

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Często zwyczaje, obyczaje, obyczajne lub nieobyczajne zachowania, prostactwo, fobie falliczne wrzuca się do feminizmu. Jak wiemy, feminizm jest zgoła czymś innym. Czym jest, jak się go prawidłowo powinno rozumieć się ...
Zmykam...dokończę wieczorem.



#33

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aidil, to jak powinno rozumieć się, a jak się rozumie, to już zależy od ludzi, którzy go reprezentują i rzucają cień na całość. Intencje można mieć dobre, a wyjść może inaczej zupełnie. W tym przypadku nawet nie mam złudzeń.

Nazizm też w swym założeniu był nie tym, co teraz przychodzi nam do głowy, gdy o nim myślimy.

#34

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

feministki sfiksowały bo dawno chłopa nie miały! Chłopa im trzeba! Sam siądę! :mrgreen:



#35

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ewolucja ponoć idzie w kierunku wyeliminowania samców. Naukowcy połączyli dwa jajeczka i urodziła im się zdrowa samiczka... Szczura. Ponoć kiedyś by to nie było możliwe.

Są typowo męskie zawody w których kobiety mają ciężko jeśli w ogóle występują. Za to nie ma czegoś takiego jak "kobiecy zawód". No chyba że sprzedawczyni na stoisku z damską bielizną.

#36

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Feminizm = Feminazizm



#37

Tiger.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Są typowo męskie zawody w których kobiety mają ciężko jeśli w ogóle występują. Za to nie ma czegoś takiego jak "kobiecy zawód". No chyba że sprzedawczyni na stoisku z damską bielizną.


A ja bym Judas na taki zawód nie narzekał :D Powiem Ci więcej, nawet chętnie bym tym Paniom pomógł przymierzyć odpowiedni rozmiar :D

No oczywiście takie miłe usługi świadczył bym tylko do pewnego wieku :) Bo potem to już żadna przyjemność :)

Ps. Mam nadzieję, że żadnej kobietki na forum tą wypowiedzią nie uraziłem :)



#38

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tiger - ^^ jak się poczujesz za stary na bieliznę damską ~_ ~, pójdziesz pracować do masarni by zaspakajać zmysły które Ci jeszcze nie zwiędły ^^

Mango - Najważniejsza kwestią w tego typu dyskusji jest umiejętność rozróżnienia pomiędzy kobiecością a feminizmem.
Kobiecość jest to, najkrócej ujmując zespół cech fizycznych i psychicznych zebranych w osobniku płci żeńskiej.
Mniejsza o cech fizyczne gdyż pisma dla mężczyzn szeroko je kolportują. Zatrzymajmy się przy cechach psychicznych. Są to przede wszystkim: opiekuńczość, pewien konserwatyzm, gospodarność, mam na myśli umiejętność urządzenia domu. Wynikają one z uwarunkowania biologicznego jakim jest macierzyństwo. Dla kobiety najważniejsze jest utrzymanie przy życiu dziecka i zmuszenie mężczyzny aby tym dzieckiem również się zajmował.
Feminizm zaś jest ruchem kobiet które uważają, że kobieta nie jest dopełnieniem mężczyzny, ale równo prawnym członkiem społeczności i partnerem.



#39

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiger, narzekałbyś jakby Cie o molestowanie oskarżyła która :) Nie dla tego, że coś byś zrobił tylko dla kasy. Baba zrobi wszystko dla kasy :D Jak jakąś kobietę uraziłem tą wypowiedzią to znaczy, że mnie nie zna i mam to w rzyci :P

#40

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Feminizm zaś jest ruchem kobiet które uważają, że kobieta nie jest dopełnieniem mężczyzny, ale równo prawnym członkiem społeczności i partnerem.


Ale to jest oczywiste, a nie feminizm. Feminizm - z moich obserwacji - dąży do wywyższenia kobiet, coby nad mężczyznami dominowały.

#41

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Feminizm - z moich obserwacji - dąży do wywyższenia kobiet, coby nad mężczyznami dominowały.

No i luzik :D

#42

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Piotrusiu kochanie, ja wiem że Ty lubisz takie zabawy, ale bez przesady! :D

#43

Tiger.
  • Postów: 24
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zgadzam się Mango z Tobą w 100% na temat tego co mówisz o feministkach, dałbym Ci nawet + do reputacji ale niestety jeszcze nie mogę :)


Prawda jest taka, że co by nie mówić kobiety rożnia się od facetów i vice versa. Irytuje mnie takie ciągłe żalenie się jak to kobiety sa uciskane. Oczywiście, że zdarzają się faceci którzy traktują was przedmiotowo, zresztą takie samo zjawisko można zauważyć także w druga stronę. Należy mieć tylko nadzieje, że są to przypadki dość odosobnione i beda zdarzały sie jak najrzadziej.

Niech po prostu każdy traktuje drugiego człowieka z szacunkiem i będzie wszystko ok :)

Bo przecierz prawda jest taka, że my bez was kochane kobietki nie możemy żyć a wy bez nas też :) (taką mam przynajmniej nadzieję :mrgreen: )



#44

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo przecierz prawda jest taka, że my bez was kochane kobietki nie możemy żyć a wy bez nas też

Znam parę osób, które by się z Tobą nie zgodziły :P Być przystojnym, inteligentnym biseksem... Marzenie...

#45 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Być przystojnym, inteligentnym biseksem... Marzenie...


Wzdrygnąłem się, skrzywiłem się, splunąłem przez ramię a to co uczyniłem spisałem.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych