Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dzień faceta.


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co prawda męska część forum ^Y^... zignorowała tegoroczny Dzień Kobiet, a w swoim imieniu oraz całej żeńskiej społeczności - składam najserdeczniejsze życzenia ^^ - wszystkim FACETOM oraz forumowym ~_~
- Wszystkim razem ^^
- Każdemu z osobna ~_~



#2

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dokładnie. 8) Najlepszego, chłopacy!

A mnie dalej mylą z facetem... :lol3:

@down na jedno wychodzi, nie chciałam się powtarzać w dwóch zdaniach.

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Heej - a ... chłopiec to ... nie Oo facet ?



#4

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

oczywiście ja jak i wszyscy niżej podpisani...lekko spóźnieni ale SZCZERZY ;) DZIĘKUJEMY i również życzymy WAM...nasze piękne koleżanki...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!



#5 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja prowokacyjnie odpowiem, że nie utożsamiam się z "facetem" więc nie wiem o co cho. http://www.sjp.pl/co/facet , a z okazji Dnia facetek sto lat ;)

#6

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no nie wiem ...ja raczej słysząc od kobiet "ale facet" nie czuję się zlekceważony :P wręcz przeciwnie...sorry za OT jeśli to prowokacja ...



#7

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wszystkiego najlepszego Kochani mężczyźni z naszego forum!

p.s. Mimo wszelakich kontrowersji bardzo lubię zwyczaj składania życzeń z okazji Dnia Kobiet :)



#8

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy łatwo jest być facetem

Na pewno łatwiej niż kobietą. Chociaż wasza ciąża jest niczym w porównaniu z naszym zatwardzeniem :P

#9

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzień faceta? KalendarzXP na moim kompie twierdzi ,że mamy dziś...uwaga... "Ważny dzień: 40 Męczenników" :lol3: .

Tak czy inaczej wszystkiego najlepszego. A właśnie nie sądzicie, że dzień faceta jest pomijany? O dniu kobiet już 2 tygodnie wcześniej zaczynają trąbić w TV a o dniu faceta pojawia się dopiero mała wzmianka w wiadomościach w ten dzień. Seksizm normalnie xD.

Z jednej strony jest łatwo być facetem bo nie macie miesiączki, nie musicie się depilować a przy przyjmowaniu was do pracy liczą się wasze kwalifikacje a nie długość spódniczki. Z drugiej strony jednak musicie codziennie (lub prawie codziennie) golić się (twarz), na np. egzamin musicie zawsze mieć ubrany garnitur i krawat niezależnie od tego czy jest 40* upał podczas gdy kobiety mogą się ubrać praktycznie jak chcą byle było to eleganckie. No i rzecz jasna nie wolno wam przejawiać słabości. Chłopaki nie płaczą ;).
Czyli wychodzi na zero.



#10

Asieńka.

    Wiedźma

  • Postów: 979
  • Tematów: 28
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

judas666 zmień dietę :mrgreen: powodzenia w życiu...



#11

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chociaż wasza ciąża jest niczym w porównaniu z naszym zatwardzeniem tongue1.gif

Zapomniałem... To był żart! Dowcip! Zaraz mnie znowu ktoś zacznie o coś oskarżać...

#12

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A właśnie nie sądzicie, że dzień faceta jest pomijany?

To prawda, jest pomijany, a dlatego, że to "święto" nie ma długiej tradycji. Wg Wikipedii zostało zapoczątkowane w 1999 roku. Natomiast Dzień Kobiet w 1910 roku, z szacunku dla ofiar walki o równouprawnienie kobiet. I tak naprawdę męskie święto, w porównaniu z żeńskim nie ma żadnego znaczenia, bo z jakiej niby racji. To kobiety były ciemiężone (przez mężczyzn) więc zasługują na własne święto.



#13 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

To kobiety były ciemiężone (przez mężczyzn) więc zasługują na własne święto.


Srutu tu tu majtki z drutu. A jeśli już to w nielicznych przypadkach. Ja tam zamiast dużo gadać wolę traktować kobiety tak jakby codziennie był Dzień Kobiet czyli poprostu szcunek, kultura i bycie uprzejmym. Czyli to co powinno się praktykować wobec każdej osoby bez względu na płeć. Oczywiście jako człowiek słabej woli często djęsię poprzez prowokacje wyprowadzić z równowagi ale raczej w relacjach międzyludzkich staram się przestrzegać tych prostych zasad. Natomiast napewno nie czuję się jako ciemiężyciel bo ja widzę w kobietach to co najbardziej chciałyby żeby w nich widzieć i traktuję dokładnie tak jakby tego chciały najbardziej :D :D :D

#14

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

[...]i traktuję dokładnie tak jakby tego chciały najbardziej :D :D :D

A skąd wiesz jak każda kobieta chce być traktowana? Jednej będzie się coś podobać, drugiej z kolei już nie. Nie można tego wiedzieć nim się człowieka nie pozna, dlatego nie powinno się tak całościowo uogólniać. ;)

#15 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

[...]i traktuję dokładnie tak jakby tego chciały najbardziej :D :D :D

A skąd wiesz jak każda kobieta chce być traktowana? Jednej będzie się coś podobać, drugiej z kolei już nie. Nie można tego wiedzieć nim się człowieka nie pozna, dlatego nie powinno się tak całościowo uogólniać. ;)


Oczy są od tego by patrzeć i dostrzegać, uszy od tego by słuchać i dosłuchiwać się, a rozum po to by myśleć i domyślać się. Wiesz o co mi chodzi ... ;)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych