Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kłamstwo Ewolucji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#31

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ostatni post jest bardzo interesujący, ale wyrasta pytanie : W tych "ciemnych wiekach" gdzie nasi przodkowie by tak się rozwinęli w warunkach wodnych ? Gdy wyszli z dżungli, były same sawanny i pustynie, a w dżunglach to oprócz bagien i rzek i ewentualnych jezior nie ma dużych akwenów wodnych, a nawet jakby tam się wykształcili w człowieka, to i tak było by to nielogiczne, przecież mieszkali tam na drzewach od milionów lat i nagle by się przenieśli do wody ? Możliwe, że ze względu na to, że nie było miejsc na drzewach, a dżungla kurczyła się więc nasi przodkowie zaczęli mieszkać nad akwenami wodnymi ...
  • 0

#32

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Inteligentny Projekt z czasem dobitnie nam pokaże genetyka, kiedy będziemy w stanie tworzyć sztucznie nowe gatunki. Wtedy może niektórzy zauważą, że coś nie tak jest z pewnymi teoriami...


I o czym to ma świadczyć? Czy to, że stworzyliśmy Forda Fiestę (specjalnie nie piszę małą, ten język polski się kupy nie trzyma, "ford" to przecież nazwa własna) udowadnia, że posiedliśmy boską moc inżynierii, no wybacz!

Możliwe, że ze względu na to, że nie było miejsc na drzewach, a dżungla kurczyła się więc nasi przodkowie zaczęli mieszkać nad akwenami wodnymi ...


Że tak powiem - "Dżizas". Każda cywilizacja i każde wielka osada, która następnie ewoluuje w aglomerację, jest położona nad wodą (tak, sięgnijcie po atlas, to nie przypadek) z banalnych przyczyn, wystarczy wysilić mózgownicę, po pierwsze pragnienie, a po drugie transport (to już w późniejszych stadiach rozwoju, mówiąc łopatologicznie: gdy mieliśmy łódeczki).
  • 0



#33

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Każda cywilizacja i każde wielka osada, która następnie ewoluuje w aglomerację, jest położona nad wodą

Żeby się dowiedzieć dlaczego wystarczy zagrać w Faraona, Zeusa lub Cesarza. Przy okazji można się czegoś nauczyć o historii Egiptu, Grecji, Chin, o ich wierzeniach i o roślinach uprawianych w tamtych czasach w tamtych regionach. Bo takie są te ogłupiające gry prezentujące tylko seks, przemoc i narkotyki :P
  • 0

#34

Stevie Wonder.
  • Postów: 146
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ostatni post jest bardzo interesujący, ale wyrasta pytanie : W tych "ciemnych wiekach" gdzie nasi przodkowie by tak się rozwinęli w warunkach wodnych ? Gdy wyszli z dżungli, były same sawanny i pustynie, a w dżunglach to oprócz bagien i rzek i ewentualnych jezior nie ma dużych akwenów wodnych, a nawet jakby tam się wykształcili w człowieka, to i tak było by to nielogiczne, przecież mieszkali tam na drzewach od milionów lat i nagle by się przenieśli do wody ? Możliwe, że ze względu na to, że nie było miejsc na drzewach, a dżungla kurczyła się więc nasi przodkowie zaczęli mieszkać nad akwenami wodnymi ...


o tym też znalazłam informację, ale dzis nie mam na to czasu. moze jutro opiszę.
  • 0

#35

martius.
  • Postów: 545
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Że tak powiem - "Dżizas". Każda cywilizacja i każde wielka osada, która następnie ewoluuje w aglomerację, jest położona nad wodą (tak, sięgnijcie po atlas, to nie przypadek) z banalnych przyczyn, wystarczy wysilić mózgownicę, po pierwsze pragnienie, a po drugie transport (to już w późniejszych stadiach rozwoju, mówiąc łopatologicznie: gdy mieliśmy łódeczki)."

No tak, ale ja miałem na myśli naszych przodków, czyli jak to mówią prości ludzie "małp". Nie wiem czy takie istoty zakładały miasta, a tym bardziej rozwinięte aglomeracje xD

"o tym też znalazłam informację, ale dzis nie mam na to czasu. moze jutro opiszę. "

Czekamy :)
  • 0

#36

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No tak, ale ja miałem na myśli naszych przodków, czyli jak to mówią prości ludzie "małp". Nie wiem czy takie istoty zakładały miasta, a tym bardziej rozwinięte aglomeracje


Ale coś chlać musiały, zresztą woda jest fajna, popluskać się można i umyć czasem...
  • 0



#37

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I o czym to ma świadczyć? Czy to, że stworzyliśmy Forda Fiestę (specjalnie nie piszę małą, ten język polski się kupy nie trzyma, "ford" to przecież nazwa własna) udowadnia, że posiedliśmy boską moc inżynierii, no wybacz!

Yyy... W ogóle wiesz o czym mowa?


Co do rzekomej ewolucji życia na Ziemi:

TAK, oczywiście, środowisko zaczęło się komplikować, aby się samo do siebie przystosować. BINGO!


A na dodatek w tym "przystosowywaniu się", każdy gatunek (przypadkowo oczywiście - ewolucja ogólnie jest jednym wielkim przypadkiem) opatrzony jest skomplikowanym kodem, unikalnym dla każdego jednego gatunku żyjącego na tej planecie.
Doprawdy, zadziwiający zlepek przypadków.

Dołączona grafika
wikipedia.org

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać, że jest tak, albo inaczej. Ale kto nie chce czegoś zrozumieć, to nikt go do tego nie przekona. Mam nadzieję, że są tacy, którzy widzą, że pewne teorie są dziurawe jak sito.

A tak ode mnie: Zauważcie, że ktoś musiał się naprawdę nieźle przy tym natrudzić.
I pomimo, że na "swój obraz" to i tak RESPEKT dla naukowców, którzy się tego podjęli. Patrząc wokół odwalili (razem z artystami - bo tego chyba nie da się nie zauważyć) kawał dobrej roboty. Tyle. :)
  • 0

#38

KurcePiecone.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Solar, skoro jestesmy inteligentnym projektem inteligentnych istot, to kto ten caly lanuch 'tworzenia' zapoczatkowal? Ten "nie-boski" kreaconizm tez sie za bardzo 'kupy nie trzyma'.
  • 0

#39

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Solar, skoro jestesmy inteligentnym projektem inteligentnych istot, to kto ten caly lanuch 'tworzenia' zapoczatkowal? Ten "nie-boski" kreaconizm tez sie za bardzo 'kupy nie trzyma'.


Jeśli potrafisz zaakceptować pojęcie nieskończoności, masz odpowiedź. Jeśli nie, trudno.
  • 0

#40

KurcePiecone.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrafie, ale skoro wszechswiat istnieje okreslony czas, to raczej pojecie nieskonczonosci w tym temacie nie obowiazuje.
  • 0

#41

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Potrafie, ale skoro wszechswiat istnieje okreslony czas, to raczej pojecie nieskonczonosci w tym temacie nie obowiazuje.


Chodzi właśnie o to, że Wszechświat nie istnieje przez określony czas, jest wieczny.
  • 0

#42

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chodzi właśnie o to, że Wszechświat nie istnieje przez określony czas, jest wieczny.

A coś na potwierdzenie?
  • 0



#43

SolarWarden.
  • Postów: 259
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A coś na potwierdzenie?


Było nic, CYK-BUM, jest Wszechświat.
  • 0

#44

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowieku, moje pytanie nie dotyczy kwestii "JAK to się stało?", tylko "KIEDY to to się stało?"...
Nie zmieniaj tematu...
Zresztą, w Twojej odpowiedzi nie widać niczego, co potwierdzałoby Twoją opcję.
  • 0



#45

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do rzekomej ewolucji życia na Ziemi:
TAK, oczywiście, środowisko zaczęło się komplikować, aby się samo do siebie przystosować. BINGO!

Kolejny błąd logiczny: zmienność środowiska ma swoje źródła w przyczynach abiotycznych i nie jest skutkiem ewolucji, lecz jej przyczyną.

Jako że takie błedy pojawiają się w każdej Twojej wypowiedzi dotyczącej ewolucji, można śmiało powiedzieć, że wcale nie krytykujesz ewolucjonizmu. Obalasz jedynie własną, pełną nieścisłości i pozbawioną logiki pseudoteoryjkę, którą na własny użytek nazwałeś "teorią ewolucji". O prawdziwym ewolucjonizmie nie masz zielonego pojęcia.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych