Skocz do zawartości


Zdjęcie

[RS]Wierzyć, Nie wierzyć - Król Artur


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Freza.
  • Postów: 33
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wierzyć, Nie Wierzyć - Król Artur

Rozmiar: 370Mb
Rozszerzenie: AVI


Król Artur.1
Król Artur.2
Król Artur.3
Król Artur 4

#2

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem, że VRP to warez x]



#3

Freza.
  • Postów: 33
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem, że VRP to warez x]


Zabiłeś mnie :rotfl: To znaczy ze na to forum nie można wrzucać linków z rapida??

#4

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Można wrzucać jedynie pliki zawierające materiał filmowy na który masz prawa autorskie, ewentualnie gdy prawa autorskie pliku są powszechne i jest pozwolenie na umieszczenie go w miejscach publicznych. Innego wyjścia nie ma - na początek trzeba przeczytać regulamin działu a dopiero potem umieszczać pliki.



#5

Freza.
  • Postów: 33
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kawałek regulaminu.

W dziale "download", nazywanym później forum "download", serwisu Paranormalne.pl mogą być zamieszczane wyłącznie filmy i inne utwory audio-wizualne, które:

b. dostępne są w serwisach udostępniających tego typu utwory w formie "on-line" (np. Youtube.com), a w przypadku których nie zostało prawnie zakazane ich rozpowszechnianie.

Widziałem kilka odcinków tego programu na YouTubie i nie były one kasowane wiec myślałem ze to wystarczy.

Poza tym widziałem ze jeden odcinek niżej z tego programu jest do pobrania i nikt się nie czepiał.

Jeżeli jest jakaś różnica to chętnie ją poznam ;)

Jeżeli to nie wystarczy to proszę o skasowanie tego tematu...

Przepraszam.

#6

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oba tematy powinny zostać skasowane. Ewentualność może nastąpić jedynie gdy w serwisie YT filmy te udostępnia oficjalnie stacja National Geographic lub pokrewne. Tutaj zawsze panował chaos ;p O to nie trzeba się martwić.

Mimo wszystko masz racje wypominając że istnieje podobny, nie dawno utworzony temat w dziale download - jego również powinno się zamknąć.



#7

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W dziale "download", nazywanym później forum "download", serwisu Paranormalne.pl mogą być zamieszczane wyłącznie filmy i inne utwory audio-wizualne, które:

b. dostępne są w serwisach udostępniających tego typu utwory w formie "on-line" (np. Youtube.com), a w przypadku których nie zostało prawnie zakazane ich rozpowszechnianie.

Widziałem kilka odcinków tego programu na YouTubie i nie były one kasowane wiec myślałem ze to wystarczy.

A dla mnie jest to zasadnicza różnica - materiał jest już opublikowany do obejrzenia on-line na jednym z serwisów, np. YouTube, Megavideo, a nie w bezpośredniej formie do ściągnięcia - jak na RS, MU etc. I o tym mówi regulamin.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych