Skocz do zawartości


Zdjęcie

Quake Live


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
114 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeglądarki w dłoń! Dziś rusza otwarta beta Quake Live. Teraz każdy może poszaleć z Railem w łapkach. I to za darmo. W lutym zeszłego roku id Software wyskoczyło ni z tego ni z owego z nowym projektem - Quake Live (znanym również jako Quake Zero). Według ogólnych założeń, ma to być właściwie port Quake III: Arena na przeglądarki. Zapisy na zamkniętą betę trwają już 10 miesięcy i w tym czasie kody umożliwiające zabawę w QL znalazły nawet nabywców na internetowych aukcjach.

Teraz zmartwienia o dostęp do najnowszego dziecka id Software można wyrzucić za okno - dziś gra ta wchodzi w fazę otwartej bety. Aby utworzyć konto wystarczy udać się pod ten adres - www.quakelive.com

Quake Live oferuje 4 tryby rozgrywki: Free For All (w którym każdy ma Raila i każde trafienie oznacza zdobycie fraga), Team Deathmatch, Capture The Flag oraz Clan Arena (każdy zawodnik ma pełne wyposażenie, jeżeli zginie musi czekać do końca bieżącej rundy). Strzelać do siebie można na 25 (znanych z Q3, chociaż lekko zmodyfikowanych) mapach.





Dołączona grafika




Ktoś ma ochotę pograć? ^^ Stare dobre czasy, nadal gdzieś mam płytkę z Quake III Arena xD
Ja już się zarejestrowałem dwa dni temu, przeszedłem trening i gram ;p a gra dynamiczna, zwrotna i emocjonująca ^^


Jak się zapisać


  • Wchodzimy na podaną wcześniej stronę.
  • Klikamy duży, czerwony przycisk Play NOW Free!
  • Wpisujemy co potrzeba.
  • Przepisujemy kod i stajemy w kolejce.
  • Jak już wystoimy i ściągniemy ten 3MB plik, to zamykamy przeglądarkę ^^
  • Instalujemy to, co ściągnęliśmy.
  • Uruchamiamy przeglądarkę, wracamy na stronę i się logujemy.
  • Wybieramy postać, zmieniamy według potrzeb ustawienia to bodajże w prawym górnym rogu jest Play.
  • Przechodzimy ~10min test umiejętności, dzięki czemu będziemy grali z osobami na swoim poziomie ;p w tym czasie ściągają się jeszcze dodatkowo potrzebne pliki
  • Po przejściu treningu możemy już normalnie grać ^^
Wpisujemy nick w tym temacie, a potem urządzimy sobie "paranormalne" strzelanie ;)

Mój nick : Ringeril

Użytkownik Ringëril edytował ten post 02.03.2009 - 01:27


#2

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to się dołączę.
Nick: Illuris

Gdybym mógł jeszcze pograć, zamiast oglądać niezwykle porywający komunikat: "Your version of QUAKE LIVE needs to be updated before you can play" po raz dziesiąty z rzędu....

Edit: No nie pogram :/

#3

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pyknę sobie, jak za starych, dobrych czasów :P

Ale Quake live chyba nie za bardzo różni się od Q3 które mam zainstalowane na kompie



#4

m1ch00.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też chyba się skuszę. Brakło mi od pewnego czasu takiego odstresowywacza
Ringeril: Dostałeś jakieś odznaczenie bądź nagrodę za przejście treningu? ja mam coś w stylu "good game"

#5

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja sie wychowałem na instaunlagged tak więc z QLive interesuje mnie tylko instagib. Szkoda tylko ze nie mozna zakladac prywatnego/tnej "serwera/gry".

#6

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@Illurico: A w jakim momencie pojawia Ci się ta informacja?
@m1ch00: Też dostałem ;) To takie odznaczenie za zachętę.

Quake Live wystartował parę dni temu i jest jeszcze dużo błędów ^^ mi na początku w ogólnie nie działało, ciągle kolejka, kolejka, po parę razy ściągałem to samo xD ale w końcu zadziałało ;p u mojego brata wszystko bezproblemowo poszło

Użytkownik Ringëril edytował ten post 02.03.2009 - 11:43


#7

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ringeril, po prostu gra się nie ładowała, bo niby to nie mam aktualnej wersji. Sporo ludzi takie problemy miało, ale już działa :D Wszak to beta jest, nie wszystko musi być cacy.

Wieczorkiem moglibyśmy popykać nieco ;) Przyznam, gra jest miodzio :D

#8

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wysłałem Ci Illurico zaproszenie do friends ;)

@m1ch00: Jaki masz nick w grze?

#9

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie skończyłem trening. Podoba mi się, przypomina mi stare dobre czasy, jak na kółku informatycznym w podstawówce pocinaliśmy w Quake'a. :)
Nick: Roseb

#10

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak by co to ja jestem apo5 :) wyslijcie zapa do friends to wieczeksem Was dodam bo aktualnie tkwię w robocie. yoł

#11

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To może i ja się zarejestruje, ale jutro, bo dziś mam trochę zajęć i słyszę, że jeszcze problemy jakieś są :) Nick będę miał taki jak na forum jakby co.



#12

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzę problemy ze statystykami. Zdążyłem już rozegrać parę walk, ale nie mam ich w statystykach. Tabula rasa, można by rzec. :)

Ringeril, Illurico, rozesłałem zaproszenia. Apo, jeszcze masz nieaktywny profil, później będę mógł Cię zaprosić. :) Kurczę, prawie jak nasza-klasa. :P

#13

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Statystyki zostały celowo wyłączone ;p tyle osób było chętnych, że musieli odciążyć serwer. Mają niedługo wrócić ^^

#14

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ehhh... gdyby jeszcze net chodził mi jak należy :/

Ale widzę Roseb, że radzisz sobie :D

#15

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No, miłe spotkanie na arenie. :D
To nie wina neta, wszyscy powtarzają że mają lagi, do tego właśnie serwer się zwalił. Ale mimo to gra się przyjemnie. :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych