Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gwiazdki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Patrze, eru miał srebrne,a teraz na złoto widzę. "Fajnie, mi też jednak nie działa xD"
A tu jednak nie, niespodzianka :D Snajper dał mu reputka i eru się dorobił Golden Stara ;p

#17 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie ma co... jak Eury to skończy to myślę, że napisze jakąś wiadomość odnoście gwiazdek. Teraz każdy ma inaczej ;) Na razie jest mały bałagan.

#18

Snajper88.

       Były moderator           Były 'szef' tłumaczy

  • Postów: 204
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Patrze, eru miał srebrne,a teraz na złoto widzę. "Fajnie, mi też jednak nie działa xD"
A tu jednak nie, niespodzianka :D Snajper dał mu reputka i eru się dorobił Golden Stara ;p


Oj to taki mały żarcik z mojej strony :P No ale w końcu Eru zasłużył na + za wyjaśnienie tej forumowej zagadki xD



#19

Retired.
  • Postów: 312
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No dobra, Snajper... Ale dlaczego ty masz teraz 4 złote gwiazdki? O.o :P

EDIT:
O... Po dodaniu odpowiedzi, czyli de facto odświeżeniu strony, zmieniły się na srebrne.
Ale anomalie, kurcza... :D

#20

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na wyjaśnienia przyjdzie pora ;)



#21

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eury, czyli mamy póki co do czynienia z losową reputacją? :P
To ciekawe, bo używam Google Chrome i z tego co widzę Eury ma 2 złote gwiazdki, natomiast Snajper aż 4. :D Ja mam 3 srebrne, więc nie ma problemów z odróżnianiem kolorów...

EDIT: Widocznie jednak ma, bo na FF i IE gwiazdki Snajpera są srebrne. Ot, anomalia...

#22

Cthulhu.
  • Postów: 406
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzeczywiście :) Jak odświeżę stronę to jest ok :D



#23

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Odświeżyłem i już się zgadza... Widocznie i w internecie są rzeczy, które nie śniły się filozofom.

#24

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Reputacja jest mocno przebudowywana. Same ikony (i ich ilość) także ulegną zmianie. Dziś nie zdążę wszystkiego wprowadzić więc mamy mały chaos :)



#25

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma sprawy, mi to nawet nie przeszkadza, w końcu i tak u każdego jest pokazana ilość punktów. Cała sytuacja ze zmiennymi kolorami gwiazdek wydaje mi się raczej zabawna. :)

#26 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie płaczcie tak nad tym. Reputacja i jakieś ikonki to nie chleb.
Także jak mówiłem i jak Eury powiedział na wyjaśnienia przyjdzie czas.

#27

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok reputacja prawie skończona. Zostało formatowanie graficzne, które będzie jeszcze diametralnie inne od obecnego. Już mówię co się zmieniło:

Mamy 14 poziomów, z czego 3 negatywne (-1, -2 i -3), poziom 0 i 10 pozytywnych. Każdy użytkownik - co oczywiste - startuje od poziomu 0. Osiągnięcie każdego kolejnego poziomu jest dokładnie 1,9 razy trudniejsze od poprzedniego, a zatem zdobywanie kolejnych poziomów następuje w postępie geometrycznym. Poziom obrazuje reputację jak dawniej, ale dodatkowo może mieć wpływ na inne przywileje lub prawa na forum. Odnośnie gwiazdek to obrazują one poziom. Najpierw srebrne do 5, potem złote. Myślę, że teraz wszystko jest jasne :) Powstanie przewodnik po reputacji gdzie zostanie wszystko zobrazowane.



#28

IO.
  • Postów: 256
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mam tylko jedno "ale", Eury - jesteś posiadaczem największej ilości punktów reputacji a mimo to i tak masz dopiero poziom 6. Wątpię by ktokolwiek dobił do 8 przed rokiem 2012. Nie można by tych poziomów trochę "przeskalować"?

#29

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Długo zastanawiałem się nad dobrym przelicznikiem i wydaje mi się, że obecny jest optymalny. Nie chodzi tu o to, żeby każdy miał szansę zdobyć 10 poziom, tylko o to, aby zobrazować wagę każdego kolejnego. Jeśli ktoś ma 50 pkt, a ktoś inny 60 to tak naprawdę niewiele mówi, ale różnica pomiędzy poziomem np. 4 i 5 jest już na tyle duża, że dobrze oddaje siłę poziomu 5.




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych