Skocz do zawartości


Zdjęcie

avatar..


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pomocy....czytałam już wszystkie posty w których opisane jest uruchamianie avatora ale chyba moim największym grzechem jest brak znajomości angielskiego,podstawę umiem sobie przetłumaczyć ale i tak nic mi to nie daje. Kombinowałam 2x żeby wstawić avator ale jak mi to nic nie dało. Jak mi nie pomożecie to chyba odpuszczę sobie...

Oto jak postępowałam-wkleiłam swój avator z kompa na tą stroną hosting czy coś w tym stylu, dostałam wiadomość na poczcie,ok-zalogowałam się,ale tu się schody zaczęły bo nie miałam pojęcia skąd wziąść adres URL,więc skopiowałam go ze strony (która wyświetliła się po wysłaniu na email wiadomości) na której były wyświetlone te 3 adresy url no i zgodnie z sugestią wzięłam ten adres co pisało +...(nie pamiętam co tam pisało ale ten adres nie był wyświetlony) i go otworzyłam ale widniejący czerwony komunikat uświadomił mi że to pewnie ten nieaktywowany adres ale i tak go wkleiłam :mrgreen: Napiszcie mi prosze jak to ma być krok po kroku....plose

Wiadomo że kobiety to zawsze mają problem z takimi cudami techniki jak informatyka... :>

#2

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A więc..
1. Wchodzisz na www.imageshack.us
2. Naciskasz "Przeglądaj", znajdujesz swój avatar i naciskasz Ok
3. Naciskasz "Host It!"
4. Jak już załaduje Ci się strona z linkami, to zjeżdżasz na sam dół strony i naciskasz na "Show Advanced Linking"
5. Kopiujesz link, który jest pod napisem "DO NOT Use Link Below when posting. Use FORUM Links above for posts"
6. Wchodzisz w panel kontrolny na forum.
7. Klikasz "Edytuj avatar"
8. Wklejasz link w okienko obok tekstu "Wpisz URL do obrazka będącego online na serwerze:"
9. Wpisujesz rozmiar avatara, możesz sprawdzić klikając prawym przyciskiem myszy na avatar, potem "Właściwości" i tam będzie napisane.
10. Na końcu "Zmień avatar"
Powinno działać ;)
Pamiętaj, że avatar powinien mieć nie więcej niż 100px/100px i 20KB

Użytkownik Ringëril edytował ten post 21.02.2009 - 00:23


#3

Roseb.
  • Postów: 650
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok.
Wariant A:
1)Wejdź na www.imageshack.us
2)Tam wybierz plik, który chcesz zamieścić
3)Naciśnij "host it!"
4)Na stronie, która się pojawi na samym dole masz plusa i "show advanced linking". Kliknij to.
5)Pojawi się bezpośredni link do obrazka, który kopiujesz i wklejasz w polu: "Wpisz URL do obrazka będącego online na serwerze:"
6) Upewnij się że avatar ma odpowiednie rozmiary i wagę, inaczej Ci go skasują nim się spostrzeżesz. :)

Wariant B:
1)Napisz do mnie na priva to Ci podam mojego maila, Ty wyślesz mi obrazek, ja go wrzucę obrazek i odeślę bezpośredniego linka.

EDIT: Nieeeee.... Ring mnie ubiegł :(
EDIT2: Illurico, a żebyś wiedział, że potrafi. Widocznie to jakiś instynkt. :)

#4

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niezwykła rzecz, jak to dama w potrzebie potrafi zmotywować facetów :D
Miałem być trzeci, ale już dałem spokój. Koledzy już napisali swoje.

#5

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O jak miło że ktoś mi pomógł :mrgreen: .... Jestem wam wdzięczna chłopcy :P

#6 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Przy okazji zmień/zmodyfikuj avatar :) 101px × 77px - o jeden pixel za dużo ^^"

#7

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

oki,a tak myślałam że będę musiała zmienić.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych