Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO texas


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

AndiDVB.
  • Postów: 118
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

siemka

fajny film znalazlem


jak bylo to prosze skasowac



edit AlienGrey
Poprawiłem link, żeby film wyświetlał się od razu na stronie.

  • 0

#2

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak dla mnie ladny komputerowy fejk, za ladny i zbyt wyrazny jest ten statek
  • 0

#3

bialy.
  • Postów: 73
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak dla mnie ladny komputerowy fejk, za ladny i zbyt wyrazny jest ten statek



wierzysz w obce cywilizacje ? wierzysz, że jakieś mogą nas "odwiedzać"? czy jesteś sceptykiem do takiego stopnia, że jeżeli filmik jest niewyraźny to mówisz, że "nic na nim nie widać", a kiedy filmik jest super wyraźny i przejrzysty mówisz że jest "za ladny i zbyt wyrazny" ?

bo nie wiem w jaką dyskusję się z Tobą wdać :)
  • 0

#4

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

nie jestem scepytkiem, ale siedze na forum na tyle dlugo zeby odroznic ciekawy film o taniej sensacji czy fejka, jesli myslisz, ze ten film jest prawdziwy dlaczego przez tyle miesiecy od jego wrzucenia nigdzie o nim nie jest glosno? Nie doszukuj sie w moim poscie niczego czego tam nie ma. Co do dyskusji najlepiej w zadna, bo jak znudzi mi sie rozmowa z Toba to poprostu przestane odpisywac.
  • 0

#5 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Prosze biały to jest FAKE .
Po pierwsze obiekt jest super wyraźny gdzie nikt inny nie nagrał takiego ładnego spodka :].
Po drugie Kosmici nie są kretynami żeby bez maskowania latać i panikę siać :\ .
Po trzecie słychać dziwny dźwięk rodem z filmów Scif , a osoba kręcąca film nie wydawała żadnych odgłosów sugerujących emocje.
Po czwarte obiekt najpierw ładnie się porusza ale pod koniec grafikowi się chyba znudziło montowanie tego bo obiekt zaczął się dziwnie przemieszczać i jakby drgać w powietrzu poza tym "operacja oddalanie " zabiła całkowicie urok filmu bo wyraźnie widać ,że obiekt się nie oddala tylko pomniejszony zostaje .
  • 0

#6

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mi to wygląda na coś w stylu UFO z Hayiti czy jakoś tak.
Jakiś czas temu też pojawiło się w sieci nagranie z ogromnymi statkami Obcych - statkami, które wydawały z siebie stosowne dźwięki ( nawet huk soniczny wydawany podczas przekraczania prędkości dźwięku ), ale szybko udowodniono, że była to podróbka - identyczne wrażenie mam odnośnie tego nagrania.
  • 0



#7

bialy.
  • Postów: 73
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po piąte ja nie dopytywałem się czy to jest fake czy nie, tylko chciałem usłyszeć parę słów od Crc :)

A co do fake, przekonuje mnie zbyt wyraźnie pokazany spód statku :) aż nazbyt realnie, także w tym dziale nie mamy o czym podyskutować Crc
  • 0

#8

pawlitto.
  • Postów: 181
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja znalazłem takie cuś

Obiekt wygląda dosyć prymitywnie, szczególnie te trzy "antygrawitatory" chyba. Ot taki ufocki fiat 126p :mrgreen: i zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Jakim cudem pilotom nie kręci się w głowach :roll: , bo z tego co widzę to większość takich "maszyn" kręci się w jedna lub drugą stronę.

Pozdrówki dla wszystkich zakręconych pilotów :D
  • 0

#9

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oba filmy to fejki. W pierwszym wystarczy się dobrze przyjrzeć żeby zrozumieć że UFO jest wyrenderowane, i to nie najlepiej. Na drugim filmiku to już w ogóle to UFO wygląda jakby żywcem wycięte było z jakiegoś serialu o bardzo niskim budżecie...
  • 0

#10

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat do kasacji, zwykły YouTube'owy Fejk jakich wiele :lol

O, filmik od razu na stronie, to mi się podoba :D
  • 0



#11

vast.
  • Postów: 112
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

CGI, po co takie śmiecie tutaj wstawiać?
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych