Skocz do zawarto¶ci


Zdjêcie

"To by³y kule u³o¿one w idealne ko³o"


  • Zaloguj siê, aby dodaæ odpowied¼
31 odpowiedzi w tym temacie

#16

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mysle ze to zakraja na paranoje...

gdyby chcial rozglosu to by sie ujawnil a jest anonimem.Przeciez to jest oczywiste ze gdyby sciemnial to odrazu polecialby z fotami...moim zdaniem mowi prawde...takich relacji jest mnustwo i nie wierze by wszyscy klamali  


A ja my¶lê, ¿e on nie jest wcale taki g³upi i zdaje sobie sprawê z tego, ¿e wielu mo¿e my¶leæ tak jak Ty muhad. Gdyby polecia³ z fotkami to by ¶wiadczy³o, ¿e szuka rozg³osu i bylby odrazu podejrzany o oszustwo.  
Ja tu widzê strategiê. Przez zachowanie anonimowo¶ci chce w³a¶nie byæ bardziej wiarygodnym. Czeka na odpowiedni moment...  


jedna osoba chce wyprzedzi ta druga o krok a ta nastepna tak samo i powstje bledne kolo..... albo to jest prawdziwa relacja albo sobie robi zarty... ale chyba nie kazda taka relacja to zart??
  • 0

#17 Go¶æ_muhad

Go¶æ_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

widzicie..pojmowanie i rozpatrywanie kwesti czy chlopak klamal czy nie jest uzaleznione od tych osob ktore maja wlasnie takie myslenie.Nie kazdy keruje sie zyskiem i nie kazdy robi sobie jajca.Sa ludzie i prosci, ktorzy mowia to co mysla i sa Ci ktorzy widza tu swoj wlasny interes i niewazne o jaki interes chodzi.

Zazwyczaj oskarzenia ludzi w kierunku linnych sa wynikiem tego ze sami tacy sa.To takie pospolite myslenie.Ja taki jestem, ja bym tak zrobil to on napewno tez.

Tacy sa tylko ludzie ktorzy nie prezentuja soba nic specjalnego.Brak otwartosci umyslu.
  • 0

#18

Heiser.
  • Postów: 260
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

- Nie wiem. Po tym wszystkim jak poszed³em do domu, nasze psy polecia³y w tamt± stronê... strasznie ujada³, ale ja mówi±c szczerze nie poszed³em tam, bo nie chcia³em ryzykowaæ

- W któr± stronê?

- Tam gdzie¶ nad wodê! ( ¶wiadek wskazywa³ okolice terenu zalanego wod± które nazywa³ bagnem )


Czemu badacze z fundacji tam nie poszli, albo nie opisali tego? Mo¿e co¶ by tam znale¼li? ;)
  • 0

#19 Go¶æ_muhad

Go¶æ_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

co piktogram ktorego nie ma? :smile:
  • 0

#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

prz, a czemu zak³adasz ¿e nie zbadali terenu?? Mo¿e zrobili to dla samych siebie ale nie by³o potrzeby o tym wspominaæ??
Z regu³y to jest tak: Nie ma zdjêcia - ¶ciemnia. Jest zdjêcie - fotomonta¿. Jest film - oszustwo. Czego wam kurka jeszcze potrzeba?? Ma³o jest dowodów?? Ma³o jest ¶wiadków?? Ma³o jest w tym wszystkim logiki?? :spadaj:
  • 0

#21

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Czego wam kurka jeszcze potrzeba?

Nie denerwuj siê. Wiadomo, ¿e wiele dowodów to oszustwa, wiêc trzeba do wszystkiego podchodziæ z pewnym dystansem, a nie we wszystko zaraz wierzyæ. ;-)
Dlatego mamy sceptyków i entuzjastów i ka¿da ze stron mo¿e siê tu wypowiedzieæ.

Przecie¿ i tak w takiej dyskusji nigdy nie dojdziemy, czy ten go¶ciu mówi³ prawdê, czy nie. Trza by by³o znaæ jego my¶li, ale to siê raczej nie zdarzy... ;-)
  • 0

#22 Go¶æ_muhad

Go¶æ_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie tez nie wierzysz , jesli chodzi o takie sprawy? nie wierzysz mi ze ja rowniez widzialem Swiatla...ale to takie swiatla ktorych nigdy nie widziales, o takiej jasnosci ze nigdbybys nie pomyslal? A czy wygladam na kogos kto lubi robic sobie jaja z ludzi?

Ja osobiscie wierze temu facetowi...dlaczego mialbym nie?
NIe mam dowodow ze mowi prawde ale moje doswiadczenia powoduja u mnie pozytywne emocje w stosunku do tego goscia.Poprostu wierze :smile:
  • 0

#23

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

Có¿, mi siê na my¶l nasuwaj± jakie¶ zorze, pioruny kuliste itp. Natura potrafi nas zaskakiwaæ. Mo¿e kiedy¶ te¿ co¶ podobnego zobaczê i je¶li nie znajdê wyja¶nienia, które odrzuca³oby teoriê UFO, wtedy uwierzê. Póki co, jestem nastawiony raczej sceptycznie. ;-)

Raz tylko, jak by³em dzieckiem, widzia³em b³yski daleko w chmurach bez grzmotów i my¶la³em, ¿e to UFO, ale to tylko burza siê zbli¿a³a, bo zaczê³o potem laæ i piorunami waliæ. :smile:
  • 0

#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

Luke, ja siê nie denerwuje tylko sobie marudze ;)
A tak nna marginesie to w Polsce nie zobaczysz zorzy polarnych, a ka¿dy g³upi potrafi wykluczyæ czy to UFO czy to piorun kulisty... O plazmach nie wspomne :smile:
  • 0

#25

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

A tak nna marginesie to w Polsce nie zobaczysz zorzy polarnych

Zorza polarna jest równie¿ obserwowalna w Polsce (w nocy z 29 na 30 maja 2003 roku w okolicach Lublina).

Tu jest ¼ród³o tej informacji. :smile:

A tu s± fotki zorzy polarnej w Polsce. :-D
  • 0

#26 Go¶æ_muhad

Go¶æ_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

napewno zorza polarna i piorun kulisty potrafi ok minuty wisiec nieruchomo nad domem, :smile:
  • 0

#27

sukkubus.
  • Postów: 23
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak nna marginesie to w Polsce nie zobaczysz zorzy polarnych, a ka¿dy g³upi potrafi wykluczyæ czy to UFO czy to piorun kulisty... O plazmach nie wspomne :smile:


Ale¿ mylisz siê :)
Sama osobi¶cie mog³am podziwiaæ jako dziecko piêkn± zorzê u siebie w Bieszczadach :>
Wtedy nie wiedzia³am co to jest, by³am chyba w drugiej klasie podstawówki, w³a¶nie w najlepsze zje¿d¿a³am z kuzynem i kolegami na sankach, kiedy nagle niebo zrobi³o ciê czerwonawo - ró¿owe... Zaniepokoi³am siê nie na ¿arty, pech chcia³, ¿e akurat wtedy czyta³am "Kometê nad dolin± muminków" i pobieg³am wystraczona do domu. Rodzice uspokoili mnie ¿e to tylko zorza. TYLKO :P (tak jakby to w Polsce by³o na porz±dku dziennym) ;)
  • 0

#28

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja ponadprzeciêtna
Reputacja

Napisano

No to zwracam honor :) Ale raczej nie powinno siê ³±czyæ zorzy z UFO, czy¿ nie?? :)
  • 0

#29 Go¶æ_muhad

Go¶æ_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no jak ktos zorze polarna laczy z latajacym obiektem to chyba tu jest lekka naiwnosc ;-)
  • 0

#30

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • P³eæ:Mê¿czyzna
Reputacja zadowalaj±ca
Reputacja

Napisano

no jak ktos zorze polarna laczy z latajacym obiektem to chyba tu jest lekka naiwnosc

Je¶li masz na my¶li moj± wcze¶niejsz± wypowied¼, gdzie wspomnia³em o zorzy, to mia³em na my¶li tylko tyle, ¿e jakie¶ tam ¶wiat³a mog± byæ nieznanym nam jeszcze zjawiskiem atmosferycznym. :smile: Ale ¿e zorza to UFO, napewno nie... ;-)

PS. A gdzie stoi naiwno¶æ, je¶li ten kole¶ k³amie...? ;-)
K³amie, czy nie... moim zdaniem ta kwestia nie jest warta dyskusji. :papapa:
  • 0


 

U¿ytkownicy przegl±daj±cy ten temat: 0

0 u¿ytkowników, 0 go¶ci oraz 0 u¿ytkowników anonimowych