Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego nie możemy zaakceptować ujawnienia się Obcych.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#31

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak czytam sobie ten artykuł i nawet fajnie się go czyta ale dostrzegam kilka błędów. Dlaczego obce rasy nie chcą nam się ujawnic publicznie w mediach i od razu całemu światu? To proste 99,99% ludzi na ziemi pomyślała by żę to żart telewizji albo zapowiedz nowych gwiezdnych albo zapowiedz innego filmu o podobnej tematyce.....(no może przesadziłem z tymi 99,99%) Większośc ludzi żyje tak błogej nieświadomości na co dzień że pojawienie się obcych uznali by za odkrycie i testy jakiejś nowej metody holograficznego nakładania na niebie. Nie ma co się łudzic ludzie to są ch*****i Hipokryci i myślą że są pępkiem świata. Co do odnoszenia się do książek i filmu, wydaje mi się to bezsensowne bo to jedynie ludzka opinia na temat tego jak wygląda i z czego składa się ufo. Mam czasem takie wrażenie że latające spodki, kule, piramidy etc. to jedynie ludzki pomysł na budowę własnego ufo. A wiec kreatywności nam nie brak jedynie system nas ogranicza na każdym kroku dlaczego w szkoła nie mówi się o takim odkrywcy jak chocby Tesla niemal wszystkie jego odkrycia konsekwentnie się omija i nie bada dalej albo odkrycia przypisuje komuś zupełnie innemu. Jak ludzka rasa ma się rozwijac by dorównac tym pangalaktycznym skoro wypacza swoich największych geniuszy.
  • 0

#32

bialy.
  • Postów: 73
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To proste 99,99% ludzi na ziemi pomyślała by żę to żart telewizji albo zapowiedz nowych gwiezdnych albo zapowiedz innego filmu o podobnej tematyce.....



jeżeli informacja podana byłaby w wielu niezależnych, komercjalnych i niekomercjalnych stacjach na całym świecie, ja bym nie potraktował tego jako kampanię reklamową dla nowych Star Warsów
  • 0

#33

Max Powel.
  • Postów: 89
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

biały dobrze że jesteś taki uświadomiony ale mówię ci jest tyle ludzi nieświadomych otaczającego ich świata że mówi ci gały wyszły by ci z orbit ilu ich jest
  • 0

#34

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może i żyli kiedyś wokół nas, dziś to już inaczej, zaraz wojsko służby specjalne itd. itp. i dlatego nie_chcą się ujawnić

edit AlienGrey
  • 0



#35

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szaraki gdyby chcieli to pokazali by się wszystkim, no ale widać mają powody i kontaktują się tylko z rządzącymi naszym światem...

Jeśli rządy (albo same Sharacki) będą takie miłe to za jakiś czas Ufole spotkane na ulicy
nikogo nie będą dziwić :mrgreen:

Na ujawnienie mamy sporo czasu, bo całe życie. Ja mam przed sobą z 50 lat, więc na pewno
tej chwili doczekam :D Dowody na istnienie Sharacków są, jak np. różnej maści filmy i fotki, no ale nikt nam nie potwierdzi w 100% ich autentyczności.
  • 0



#36

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ha! Ludzie są egoistami i myślą,że Ziemia jest pępkiem wszechświata.
Dopóki nie zmienią swojego nastawienia i światopoglądów,nie ma co
gadać o podaniu ręki Obcym.A na pewno ta pozytywna część istot pozaziemskich
z niecierpliwością czeka aż Ziemia przejdzie przebudzenie...


Co do tej opinii to nie mam najmniejszej wątpliwości że tak jest. Ludzie albo mają otwrte umysły i chcą wierzyć albo są zamknięci w swoim światopoglądzie i nie dopuszczają myśli że jednak jest wyższa forma istnienia.

Swoim skromnym zdaniem: ja zawsze wiedziałam że nie jesteśmy sami we wszechświecie bo to byłoby zbyt proste abyśmy byli królami nad królami. Fakt-ludzie niech najpierw wyzbędą się rasizmu, egoizmu i ograniczonego światopoglądu to dopiero "coś" zrozumieją.

Ps. A co do szraków to gdyby rząd USA zawarł z nimi przymierze to moim skromnym zdaniem, ale popełniliby duuuuży błąd.. Czytałam raporty z Dulce i byłabym skłonna w to uwierzyć,ale jak zawsze są wątpliwości. A tak na marginesie to najwięcej uprowadzeń i wszelkiego rodzaju zdarzeń miało właśnie miejsce na terenie USA...Czyżby naród wybrany przez UFO???
  • 0

#37

Ferdynand.
  • Postów: 143
  • Tematów: 38
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale po co te zabawy w chowanego? Jeżeli faktycznie obcy odwiedzają naszą ziemie, chcą się ujawnić, to czy nie mogą zrobić tego w inny, jasny sposób? Twierdzicie, że większa część ludzi żyje w nieświadomości, są sceptycznie nastawieni, są pępkiem świata. No sorry, ale gdyby ujawnili się w TV, przemówili swoim językiem i byłoby to puszczone na żywca, na wszystkich stacjach, to człowiek w końcu uwierzyłby w ich istnienie. A oni(o ile to rzeczywiście UFO) latają po niebie i znikają. Większość to fake, inna częśc to rzeczywisty niezidentyfikowany obiekt. Jak mamy się dowiedzieć, skoro oni się z nami bawią - o ile prawdą jest, że się tutaj chociaż raz ujawnili.

Moja teoria na temat ufo jest inna. Myślą gdzieś tam daleko, tak jak my ziemianinie czy jestesmy sami we wszechswiecie.
  • 0

#38

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ha! Ludzie są egoistami i myślą,że Ziemia jest pępkiem wszechświata.
Dopóki nie zmienią swojego nastawienia i światopoglądów,nie ma co
gadać o podaniu ręki Obcym.A na pewno ta pozytywna część istot pozaziemskich
z niecierpliwością czeka aż Ziemia przejdzie przebudzenie...


Może masz rację. Ale chyba wtedy w ogóle nie pokazywaliby się ludziom, a uważa się że mają sojusz
z rządem USA

A tak na marginesie to najwięcej uprowadzeń i wszelkiego rodzaju zdarzeń miało właśnie miejsce na terenie USA...Czyżby naród wybrany przez UFO???


Nie. Szaraki mają pakt z rządem USA: oni dają nam swoje technologie, rząd daje im wolną rękę w
uprowadzaniu różnych osób na terenie Stanów Zjednoczonych. Rząd USA nie pozwoliłby chyba na uprowadzanie nie swoich obywateli ? :mrgreen:
  • 0



#39

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ale po co te zabawy w chowanego? Jeżeli faktycznie obcy odwiedzają naszą ziemie, chcą się ujawnić, to czy nie mogą zrobić tego w inny, jasny sposób? Twierdzicie, że większa część ludzi żyje w nieświadomości, są sceptycznie nastawieni, są pępkiem świata. No sorry, ale gdyby ujawnili się w TV, przemówili swoim językiem i byłoby to puszczone na żywca, na wszystkich stacjach, to człowiek w końcu uwierzyłby w ich istnienie. A oni(o ile to rzeczywiście UFO) latają po niebie i znikają. Większość to fake, inna częśc to rzeczywisty niezidentyfikowany obiekt. Jak mamy się dowiedzieć, skoro oni się z nami bawią - o ile prawdą jest, że się tutaj chociaż raz ujawnili.




No dobra,naprawde nie czytacie...ludzie, teraz to ja się nie dziwie moderatorom że nerwy im puszczają... Wśród artykułów był przekaz od istot pozaziemskich i tam pisze dlaczego nie ujawniają się.. Polecam lekturkę do poduchy :D
  • 0

#40

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ale po co te zabawy w chowanego? Jeżeli faktycznie obcy odwiedzają naszą ziemie, chcą się ujawnić, to czy nie mogą zrobić tego w inny, jasny sposób? Twierdzicie, że większa część ludzi żyje w nieświadomości, są sceptycznie nastawieni, są pępkiem świata. No sorry, ale gdyby ujawnili się w TV, przemówili swoim językiem i byłoby to puszczone na żywca, na wszystkich stacjach, to człowiek w końcu uwierzyłby w ich istnienie. A oni(o ile to rzeczywiście UFO) latają po niebie i znikają. Większość to fake, inna częśc to rzeczywisty niezidentyfikowany obiekt. Jak mamy się dowiedzieć, skoro oni się z nami bawią - o ile prawdą jest, że się tutaj chociaż raz ujawnili.


To nie jest takie proste :lol Jak już pisał kajakraft, przeczytaj sobie ten artykuł
  • 0



#41

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To nie jest takie proste :lol Jak już pisał kajakraft, przeczytaj sobie ten artykuł



hmmm.... ja to nie r.męski tylko żeński :mrgreen:

A swoją drogą to święta racja, trzeba dużo poczytać aby mieć jakiś najmniejszy obraz tematów dotyczących forum :roll:
  • 0

#42

AlienGrey.

    I know

  • Postów: 639
  • Tematów: 78
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo proszę trzymać się wątku głównego.


edit 1.03.09
Usunąłem trzy ostatnie posty, ponieważ nijak miały się do głównego wątku.
  • 0



#43

SylwiaAroni.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jezeli popatrzy sie na 7 glownych religii to nie powstaly one po to by nawolywac do wojen i zadna z nich nie wypowiada sie jasno na tematy innych cywilizacji.

Ha, i tu Cię mam. KK pozwala na wiarę w istnienie istot pozaziemskich od zeszłego roku.



HAHAHAHAHAHAHAHA, ale beton!!! od zeszłego roku! hahahahahaha, nie mogę ze śmiechu! Za dużo dowodów i wreszcie ludzi myślących na tym świecie którzy już nie wierzą ślepo w KK. Od zeszłego roku! a co z całą genialną przeszłością KK? Coś im wiara zaczęła szwankować nareszcie? Nie no brechtać mi się chce z całego tego cyrku który robił i nadal robi KK.
Ps. Nie mam nic zbytnio do ludzi którzy wierzą w KK o ile wierzą całym sercem w dobro, (którego w kościele nie dostrzegam zbytnio - ale to moja opinia, trzeba wierzyć w dobro, w Boga który nie mieszka w kościele ale jest wszędzie, jest wszystkim, nami i przede wszystkim miłością, w to trzeba wierzyć i wydaje mi się że nie trzeba całego tego cyrku z KK i innymi wiarami, jakieś zasady, reguły, święta, święty jest TYLKO Bóg)

Pozdro dla wszystkich i z całym szacunkiem nie mam zamiaru nikogo obrażać :)
  • 0

#44

Jachondo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Uważam że prawdą jest to że kosmici się z nami w jakiś sposób komunikują, że istnieją i że odwiedzają naszą planetę ale wątpię w jakieś porozumienia, pakty, umowy, które są jakoś ukrywane przed społeczeństwem. Z drugiej strony ujawnienie czegoś takiego mogło by doprowadzić do chaosu ale nie możemy być hipkrytami... Ludzie? Jedyni we wszechświecie? BEZEDURA :<
Ja trochę żałuję że żyję w obecnych czasach, kiedy to nie jest powszechna taka technologia by móc mieć 100% pewności że istnieją istoty pozaziemskie. Lecz kto wie co będzie za 10 lat(nie wcinać się z 2012 - to jest bzdura :) )

Proponuję też skończyć dyskusję na temat KK, bo nie widzę w niej sensu. Nijak obecny kościół ma się do obcych(według mnie)
  • 0

#45

LS-D.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z góry chciałem uprzedzić i powiadomić, iż wierze w cywilizacje pozaziemskie i głupotą byłoby sadzić, że jesteśmy sami w Wszechświecie.
ale...
Wiele osób zapiera się tutaj nogami i rekami, ze wierzą(ba są tego pewni, ich fanatyzm w tym aspekcie nierzadko przekracza poziom "wiary" islamskich ekstremistów ) w odwiedzających nas przybyszów z gwiazd. Ale jeżeli ich zapytać czy widzieli, spotkali tzw. Ufo to odpowiedzą przecząco. No tak, jeżeli ktoś cała swoją wiarę, opiera na filmikach z YT i Konferencja typu ta z 2005 r. to trzeba jedynie pogratulować głębokość tej wiary.
Na reklamach "domestosa" bakterie staczają zażarte boje z silnie uzbrojoną armią "domestosa", ale czy tak faktycznie wygląda sprzątanie łazienki ??
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych