Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najmocniejsze Alkohole Świata


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

#16

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Oj tam, ale wprawia w nastrój. ;p

Przypomniało mi się jak kiedyś babka na chemii opowiadała nam o facecie, który spożywał denaturat w ogromnych ilościach. Podobno zrobił się fioletowy i był nieźle wystrzelony w kosmos (jeśli chodzi o psychikę).

No no, Ravage, temat założony późnym wieczorem, a już ma prawie 700 wyświetleń. Widać jak garnie ćmę do ognia. :D
  • 0

#17

Kazzone.
  • Postów: 74
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Artykuł ciekawy, mnie najbardziej przyciągneły numerki 14. Wódka "Logan Hemp", 19. Piwo "Appenzeller Hanfblüte" , niestety jako że właśnie walcze z kacem, marzy mi się Appenzeller Hanfblüte :)
  • 0

#18

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hah denaturat:D a ja myslalem ze picie denaturatu to mit xD trza sprobowac!
  • 0

#19

Jachondo.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hah denaturat:D a ja myslalem ze picie denaturatu to mit xD trza sprobowac!

Jaki partyzant xD

Ja bym nie pogardził Black Vodką. Wygląda interesująco.
  • 0

#20

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zabrakło podpałki do grilla i zmywacza do paznokci;] Denaturat przy tym to bezpieczna zabawka.
  • 0

#21 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Taka śliwowica czeka na mnie w barku :]
  • 0

#22

spatium.
  • Postów: 97
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie ma tutaj też legendarnej, czerwonej cieczy z wyższej półki :D Tak panie i panowie ... Arizona :P


Ha! Mówisz - masz!
Prosto z domowego barku. Prawie jak zabytek muzealny :mrgreen: . Rocznik bodajże 96'
Zamieszczam w celach edukacyjnych.
Dołączona grafika
  • 0

#23

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie musiałeś podawać źródła, od razu wiadomo o jakie chodzi^^ taki styl ma tylko CKM...

Taka śliwowica czeka na mnie w barku pleased1.gif


nie wiem jak ta rodzima...ale po czeskiej jest kac jak cholera i się strasznie odbija "bimbrem" btw. jak można pić alkohol z różnego rodzaju robali, że o penisach nie wspomnę :o
swoją drogą polecam "strażaka" ze spirytusu rektyfikowanego ...( oczywiście do celów czysto naukowych ) 90 paro procentowa moc dosłownie dla połykaczy ognia...o lekkim posmaku cytryny :mrgreen:

Dołączona grafika
  • 0



#24

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Te 'partyzanckie' trunki, to już mega hardcore, w życiu bym nie spróbowal, ale z miłą chęcią chciałbym zobaczyć 'smakosza' tychże specjałów po 10 latach spożywania...widziałby świat przez fioletowe okulary ;D

Ps. 'po borygo sie nie rzygo' hahah OWNED xD
  • 0

#25

m4r1u5z.
  • Postów: 178
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tych wszystkich wymienionych zacnych trunkow mialem przyjemnosc pic tylko Stroha i mimo swoich 80% smakowal naprawde dobrze. no, tylko, ze troche palilo ;> w zasadzie moglbym zionac ogniem pol godziny po wypiciu kielicha, ale smakowo naprawde niezly. a zapach... kapitalny! serio!
  • 0

#26

xwykretx.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

absynt piłem czeski - moc 80%

przy mojej wadze byłem w stanie wypić 14 kolejek i jeszcze chodziłem prosto więc troszkę bajka że on na pierwszym miejscu
  • 0

#27

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Amol to pewnie też by się nadawał do spożycia. On raczej mocniejszy, ziołowy. Kiedyś się napiłem z nakrętki to przyznam, że piecze jak nie wiem.
  • 0

#28

Don Corleone.

    Dispositif

  • Postów: 1116
  • Tematów: 68
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sama Adamsa nawet bym kupił za $200 na eBay'u, ale ten kurs...

Mój dziadek pił denaturat w biedniejszych okresach, może nadal to robi oldschoolowiec jeden ;p .
  • 0



#29

Nibiru.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Produkowane we Wloszech "Assenzio" 68% ,dziala halucynogennie , mialam okazje pic je kilkakrotnie ze znajomymi ,ktorzy podgrzewali je na duzych lyzkach stolowych nad plomieniem zapalniczki , takie podgrzewanie wzmacina efekt halocynogenny .... po wypiciu 2 kieliszkow ma sie taki odlot jak po conajmniej 10 jointach :lol
  • 0

#30

Nath.
  • Postów: 99
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z podanych w artykule mam bardzo łatwy dostęp do śliwowicy. Moja babcia mieszka w Łącku :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych