Skocz do zawartości


Zdjęcie

LD - Wszystko na ten temat - Wasze doświadczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
411 odpowiedzi w tym temacie

#91

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Piotrek - nie bój się xD też tak z początku bałem się bardzo, przy świetle musiałem potem zasypiać, przywykniesz...
  • 0



#92

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale pierwszy raz doświadczyłem tego, wiec wczuj sie w moja sytuacje.
Chociaż nie, to był drugi. Za pierwszym się nie wystraszyłem ( aż tak)
bo słyszalem tylko krzyki. Kolega w szkole mnie wkurzył, powiedział, że LD i oobe mogą doświadczać tylko mnisi po wielu latach trenowań i odosobnienia. Heh inny zaś kolega się z tego śmieje jak mu powiem, że to polega na wychodzeniu z siebie. Nie rozumiem innych ludzi. Wku*wia mnie to, że wiele ludzi uważa innych za satanistyczno-podobnych bo mają inną religię lub nie wierzą w Boga. Zjechałem z tematu.
  • 0

#93

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, zjechałeś. Rozumiem cię jednak, bo nawet w domu mam taką sytuację ;) Ale postaw się w sytuacji twojego kolegi: gada z tobą (np o piłce nożnej), nagle zaczynasz mu opowiadać o astralu, OOBE, LD i o innych niewiarygodnych rzeczach, o których nigdy wcześniej właściwie nie miał prawa wiedzieć. Jaki masz stosunek do wróżek/czarownic? Nie wierzysz im, wydaje ci się to śmieszne? A może jednak to co robią przynosi rezultaty? :)
To, że twoi koledzy w to nie wierzą od razu jak im o tym mówisz dobrze o nim świadczy, bo przeciętny człowiek nie powinien z minuty na minutę zmieniać swoich życiowych światopoglądów, nie którzy w ogóle nie są na to gotowi ;)
A co ludzi nie wierzących w Boga, to już przesadziłeś. Tolerancja.
  • 0

#94

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie przesadziłem bo jak napisałem wcześniej to są poglądy mojego kolegi sceptyka na wszystko.
  • 0

#95

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mmm dzisiaj doświadczyłem czegoś dziwnego :P Otóż poszedłem spać przy otwartym oknie (noc była zimna, ok. 3 stopni). Co ok. 2h budziłem się, żeby się lepiej przykryć kołdrą po uszy, do tego nie mogłem zapaść w zbyt głęboki sen, więc można by powiedzieć, że pamiętam cały "seans" snów dzisiejszej nocy ;] Kilka razy doświadczyłem LD, i to jednej nocy ;)
  • 0

#96

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozszerzyłem temat o "Sposoby zapamiętywania snów" i "Testy rzeczywistości"
  • 0



#97

Dzideks.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam pytanie czy mozna sie we snie udusic.... Wiem ze to smiesznie brzmi zaraz wszystko wyjasnie. No wiec jestem uczulony na pyralgine xD po niej mam schizy (musze zasnac a potem sie budze i schiz). czuje sie bardzo ciezki powolny baaardzo sie dusze. Ledwo lapie oddech (we snie) czy mozliwe jest zebym sie udusil ?

P.s nie bende mowil co to za schizy po przebudzeniu bo sa tak glupie ze szkoda gadac... moge najwyzej powiedziec ze trwaja ok. 20 min i przez ten czas mam w glowie koooooompletna pustke i mysle tylko o tej bzdurowatej rzeczy ktora mi sie schizowala.

Daje to tutaj bo to tez sie wiaze troche z LD bo w tym stanie go doswiadczalem za kazdym razem w bardzo nieprzyjemnej formie.
  • 0

#98

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Możesz się udusić. Przecież skoro ludzie umierają przez sen :) Jak dla mnie powinieneś uważać na to twoje uczulenie...
  • 0



#99

wrooblas.
  • Postów: 26
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

miałem świadomy sen dwukrotnie. Fajne uczucie, z początku myślałęm że się obudziłem. zrobiło isę ciemno, sen zniknął sprzed oczu, usłyszałem takie piski a jednocześnie poczułem się lekki jakbym latał ale czułem że leżę. Wtedy sobie uświadomiłem ze się nie obudizłem tylko wciaż śpię i aby to sprawdzić postanowiłem przenieść isę w inne miejsce. Udało się. Podskoczyłem ale ciagle wzbijałem sie w górę. Byłem tak podekscytowny ze miałem LD że otworzyłem oczy i się obudziłem.
Za drugim razem było jakoś tak że nagle podczas snu zaczęłem rozmowę z kolegą który mi powiedział "to jest sen więc robie co chcę" i nagle znowu to fajne uczucie. Od razu postanowiłem że będę sobie w śnie grał na kompie i nagle znalazłem się przed kompem i grałem w fifę 07. potem zalogowałem się na tym właśnie forum i w tym właśnie temacie napisałem że mam LD i jest fajno :P . wtedy znowu byłem podekscytowany na tyle że się obudziłem mimowolnie
  • 0

#100

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałem zapytać czy możecie podać jakieś ciekawe wskazówki jak ciekawie można wykorzystać świadomy sennp:. do rozwijania jakiś umiejętności lub innych rzeczy no i jak to robić . Jak przejść do OOBE , w jaki sposób wezwać opiekuna itp.

Ja znalazłem takie :
latanie
bieganie po wodzie
sex ;) Jeśli masz powyżej 18 lat... itd...
próba kontaktu z innymi amatorami LD
nauka czegokolwiek... chociażby śpiewania :)
zwiedzanie "sennego miasta"

Ale niestety nie wiem jak to można zrobić ;/
  • 0

#101

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak z LD do OOBE? Jedno zdania "chce wyjsc z ciała"
W LD, możesz rozwiazywac swoje problemy.. ćwiczyc kondycje.. miesnie.. pokonywac leki.. nie ma ograniczen..
Jak wezwac Opiekuna?
Zyj bez poczucia jakiekolwiek winy i badz dobry (w najlepszym tego słowa znaczeniu)
  • 0

#102

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm to spróbuje . Myslałęm , że procedura do wyjścia z ciała jest bardziej zaawansowana.

A pozatym ćwiecznie kondycji , mięśni odbija się na moim ciele ? To by było fajne :D Kaloryfer se zrobić :D
Pokonywać lęki .... ale trzeba pierw je znać bo niektóre są ukryte....ktoś gdzieś pisał na forum , że trzeba wyobrazić sobie centrum dowodzenia gdzie są zawarte nasze lęki..... ;)
A jak wezwać Opiekuna ? ;) Znaczy nie przychodzi kiedy prosisz ? Musisz zasłużyć na jego obecność ?
  • 0

#103

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Musisz czuc sie godny by on przyszedł do Ciebie..

sex Jeśli masz powyżej 18 lat... itd...

A od kiedy, seks jest dla pełnoletnich?
Zyjemy w czasach w których dzieci, rodza dzieci..
Centrum dowodzenia to Niższe Ja..
  • 0

#104

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm to spróbuje . Myslałęm , że procedura do wyjścia z ciała jest bardziej zaawansowana.

Też i się wydawało ze to bardziej skomplikowane (czywście, w jakimś wyjątkowym LD samo zdanie może wystarczyć ale takie wyjątkowe LD się często nie zdarzają). W normalnym LD dobrym sposobem jest przeniesienie się do miejsca gdzie się śpi (wykreowanie obrazu własnego pokoju) i zadbanie o taki "szczegół" jak zobaczenie siebie samego śpiącego na łóżku. Taki sen powinien samoistnie przerodzić się w OOBE.
  • 0



#105

Garcia.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Musisz czuc sie godny by on przyszedł do Ciebie..

A od kiedy, seks jest dla pełnoletnich?
Zyjemy w czasach w których dzieci, rodza dzieci..
Centrum dowodzenia to Niższe Ja..


Ja to prosto ze stronki skopiowałem.... nie dawałem tego mojej własnej "obróbce" :)
Tak centrum dowodzenie to Niższe Ja. Zgadzam się . Ale jak można się własnie do niego dobrać i móc zmienić lub wyeliminować złe wzorce to napisałem na podstawie centrum dowodzenia które trzeba se wyobrazić :D

Też i się wydawało ze to bardziej skomplikowane (oczywiście, w jakimś wyjątkowym LD samo zdanie może wystarczyć ale takie wyjątkowe LD się często nie zdarzają). W normalnym LD dobrym sposobem jest przeniesienie się do miejsca gdzie się śpi (wykreowanie obrazu własnego pokoju) i zadbanie o taki "szczegół" jak zobaczenie siebie samego śpiącego na łóżku. Taki sen powinien samoistnie przerodzić się w LD.


Rozumiem . ;)


A poza_tym* jak dokładnie np:. chcę zrobić se kaloryfer na brzuchu :D To po_prostu* ćwiczę brzuszki w nocy ?

*piszemy osobno ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych