Skocz do zawartości


Zdjęcie

LD - Wszystko na ten temat - Wasze doświadczenia


  • Please log in to reply
411 replies to this topic

#46

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

"Oczywiscie. Osiagnalem z poczatku niekontrolowane gdy cwiczylem trans i podroz szamanska... teraz juz nie wychodze bo nie mam potrzeby ani celu, a dla zabawy to moze sie zle skonczyc... Szczegolnie jezeli osoba nie ma ukonczone 18 lat (To nie jest jakas moralka, ale zaprawde dobrze by bylo aby osoba praktrykujaca oobe miala 18 badz wiekszy wiek bo wtedy ma sie bardziej rozwiniety uklad energetyczny a tak to moze sobie go uszkodzic, a potem moga byc problemy ;] )"

"Nie, nie myle sie... Osoby, ktore chca sie wziasc za OOBE "POWINNY" sie wziasc po skonczeniu 18 roku zycia... Nie mowie, ze nie maja tego robic bo odrazu umra albo co... ^^ To kwestia jednostki, wiadomo nie kazdy jest taki sam ale poczatkujacy na wieksza szanse na np. znieszczenie sobie ukladu energetycznego jezeli nie ma o nim swiadomosci.

Co do celu to chodzi o mnie. Na razie nie mam celu wychodzenia z ciala... jak juz mowilem zabawa w astralu mnie nie kreci."

Wypowiedzi 110.....

------------------------------------------------------------------

Haha ! Dobre... żałosne... człowiek ma rozwinięty system energoinformacyjny od ok. 12 roku życia. Później to jedynie bardziej można rozwinąć dzięki kombinacji z chakrami i medytacji! Lepiej byś poczytał i nie udawał że jesteś 'kimś' jak się gówno znasz, pewnie nie przebywałeś w stanie astralnym ani chwili, n00b. Dla zabawy OOBE nie może się źle skończyć ;p

Zniszczyć układ energoinformacyjny człowieka nie da się :) może się on jedynie 'popsuć' dzięki wampiryźmie energetycznemu oraz dzięki złym stanom punktów chakry. Człowiek pobiera energię z otoczenia - z ziemi i z nieba, to on formuje pole w otoczeniu w którym się znajduje (np. w pokoju). Dobrze rozwinięci energoterapeuci umieją je wyczuwać bardzo dobrze.
  • -1



#47

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co ten atak? Nie podwazaj mojej wiedzy, skoro nawet nie znasz mnie i mojego doswiadczenia to raz.

Otoz dla zabawy OOBE moze sie skonczyc zle. Podczas OOBE postaraj sie wejsc na jakies tajne miejsca rzadowe :* a Cie ladnie odetna i tyle bedziesz mial z twojego oobe lol

Po trzecie ostatnia czesc duszy dochodzi , badz uklad czlowieka rozwija sie okolo czterdziestki... Ksztaltowanie rozpoczyna sie bodajze wlasnie w wieku 12 lat albo i latach wczesniejszych...

IMO do niczego nie dojdziesz z takim podejsciem, no chyba, ze chcesz sobie ruszac oloweczkiem po stole moca umyslu lolx23231

Zaginanie rzeczywistosci?
chodzi ci o cos typu: sigile?
czy o cos innego?


Sigile jak wiadomo naleza do magyi kejosu i maja calkiem inny wplyw... nie zrozumiales mnie. Sigile wplywaja tak aby pragnienie osoby, ktora go zrobila spelnilo sie (po wczesniejszyl wladowaniu go do podswiadomosci, zazwczaj poprzez gnoze). A ja mam na mysli nagiecie rzeczywistosci, zrobienie z zebranej energii implozji, ktora otwiera szereg mozliwosci np. zobaczenie jakiegos miejsca z otworzonego, ze sie tak wyraze portalu. Nie wiadomo jak wplywa z kontaktem na jakas rzecz badz czlowieka... ogolnie latwo sobie narobic migreny, a zeby utrzymac to trzeba byc naprawde uzdolnionym i rozwinientym mentalnie.
  • 0

#48

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wcale Cię nie 'odetną'. Poprostu Cię tam nie dopuszczą. Układ energetyczny już wiele lat przed 40 ma człowiek rozwinięty, nie przesadzaj, może korzystaliśmy z różnych źródeł wiedzy, ale i tak zostanę przy swoim, a ty przy swojej racji.

IMO - ty nie wiesz jakie ja mam podejście, więc nie oceniaj mnie, tak samo jak ty mówisz że ja oceniam Ciebie wcale Cię nie znając...
  • 0



#49

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Odrazu oczywiscie, ze cie nie odetna... ale za entym razem moze byc zle.

Dlatego nie mow, ze oobe jest bezpieczne... bo trudno przewidziec co sie moze stac... Wydaje sie, ze wyolbrzymiam troche napewno :D tak czy siak powinno sie zachowac srodki ostroznosci i najwazniejsze poznawac powoli... symbolike kazdy aspekt astralu itd. itd. itd...

@Refused

Szanuje twoja wiedze, zatem uszanuj moja (choc i tak mam to kolo paly)

Zatem nie neguj moich odpowiedzi z gory. Ja chetnie sie od Ciebie naucze, czegos nowego, a moze nawet nie tyle co nowego ale zmodernizowanego... zobaczymy ^^
  • 0

#50

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozna jasniej?
co znaczy odetna? (jak? gdzie? czym? za ile? :D )
i co sie stanie ze mna jak juz mnie *odteną* ?
  • 0

#51

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze :) i nawzajem, 11001011.
Tabi - poprostu Cię nie wpuszczą na określony teren, którego strzegą różne byty astralne (prawdopodbnie ochroniarze astralni ;p , którzy dokonują projekcji po to by strzec czegoś, np. tajnych projektów rządowych). Jak CIę odetną to wrócisz do ciała albo poprostu nie będziesz mógł wejść na dany teren. Oczywiście zawsze możesz ich przechytrzyć. Lecz nic złego Ci się nie stanie w ciele fizycznym, ale możesz zobaczyć rzeczy, które zrobią z Ciebie psychola xD
  • 0



#52

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tyle co psychola... ale moze nie wrocic do ciala i to trzeba pamietac.
  • 0

#53

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Do ciała wraca się zawsze w 99.9% przypadków :D gdyż zawsze ktoś może Cię uśmiercić w ciągu sekundy gdy jesteś poza ciałem (uśmiercić twoje ciało fizyczne). Zawsze się wróci, możesz mieć z tym problemy, ale w końcu wrócisz!
  • 0



#54

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak 99.9% zawsze sie wraca, ale znalem osobe, ktora nie wrocila bo zostala odcieta... zatem nie oplaca byc sie ciekawym pewnych miejsc... a jeszcze bardziej nieoplacalne jest zagladanie do nich.
  • 0

#55

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To Jakies bzdury :P
Do ciala zawsze wracasz, czy tgeo chcesz czy nie, nie da sie nie wrocic.
Chyba ze twoje cialo ktos w tym momencie zabije, albo dostaniesz zawalu :)

ps: chcesz mi powiedziec, ze rządowi, tez wychodzą z ciala? :D
  • 0

#56

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tabi - tak xD są takowi ochroniarze. Nie tylko Ci ziemscy, ale jakieś istoty astralne nie z naszego 'wymiaru' przeszkadzają Ci dojść do różnych miejsc :D Mówią coś w stylu "Jesteś za słaby" xD
  • 0



#57

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a kurcze :D
a ja kiedys chcialem poleciec do strefy 51 :D
Dobrze ze po drodze spotkalem pewna dziewczyne :)
  • 0

#58

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nie jest wiela tajemnica, ze rzad wynajmuje takowych magow... ktorzy zabezpieczajac miejsc tajne, bo tak to juz by wiele sekretow wyszlo na jaw... szczegolnie ze strefy 51, gdzie nie polecam leciec XDD
  • -1

#59

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie musisz nie polecać ;p i tak tam nikt nie dotrze xD , może w przyszłości....
  • 0



#60

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlaczego mial by nie dotrzec?
Bylem keidys w okolicach tego, pamietam tylko ze podrozowalem wtedy pod wodą w tamtejszym jeziorze, naprawde fajne, lepsze niz nurkowanie :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych