Skocz do zawartości


Zdjęcie

Historia piekła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#121

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

nie Bóg nałożył na nas grzechu, tylko ludzie sami grzeszyli, i robią to do tej pory, to za to jak żyją ida do piekła, za morderstwa, wszystkie zbrodnie jakich się człowiek dopuszcza


A jeśli mordują z rozkazu Boga? (i proszę nie wymagaj ode mnie wklejania cytatów z Biblii)
  • 0

#122

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

nie Bóg nałożył na nas grzechu, tylko ludzie sami grzeszyli, i robią to do tej pory, to za to jak żyją ida do piekła, za morderstwa, wszystkie zbrodnie jakich się człowiek dopuszcza

To przykre.

nie każdy wierzy, ale religia chrześcijańska znana jest na całym świecie
wcześniej ludzie byli zdani sami na siebie

I szło im bardzo dobrze póki nie pokazał się człowiek z przykazaniami i książką, która podzieliła ludzi.

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 24.07.2012 - 17:52

  • 0



#123

luk1407.
  • Postów: 122
  • Tematów: 11
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano


nie Bóg nałożył na nas grzechu, tylko ludzie sami grzeszyli, i robią to do tej pory, to za to jak żyją ida do piekła, za morderstwa, wszystkie zbrodnie jakich się człowiek dopuszcza


A jeśli mordują z rozkazu Boga? (i proszę nie wymagaj ode mnie wklejania cytatów z Biblii)



to podaj cytaty bo ja o czymś takim nie słyszałem

I szło im bardzo dobrze póki nie pokazał się człowiek z przykazaniami i książką, która podzieliła ludzi.


wystarczy poczytać historie jak im szło dobrze, pamiętaj że za grzechy ciężkie idzie się do piekła,

a w niektórych pokańskich społeczeństwach mordersta, rozpusta były na porządku dziennym

wystarczy sobie przypomnieć o Sodomie i Gomorze, Starożytny Rzym, inne kultury, składanie ofiar z ludzi itp. żeby mieć obraz tego czego się dopuszczali ludzie w tamtych czasach

z takim sumieniem po śmierci mieli pewny bilet do piekła

ludzie wychowani w takiej kulturze morderstwa, rozpustę i inne grzechy uważali za coś normalnego

po śmierci już czekało ich tylko piekło

dzięki naszej religi masz pokazaną drogę, jak masz postępować żeby zostać zbawionym

pokanie nie mieli takiej szansy
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych