Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moc pierścienia atlantów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co myślicie o pierścieniach atlantów ? Wierzycie w to ? a może ma ktoś jakieś doświadczenia z nim ? Pamiętam że w noc po kupienia owego pierścienia obudziłam się o 3 w nocy z potwornym uczuciem przerażenia cala noc śniły mi się koszmary. Bałam się ruszyć, ale odważyłam się wyłącznie sięgnąć po nowo nabyty pierścień. Nasunęłam go na palec i można powiedzieć ze się "uspokoiłam" na drugi dzień rano zaobserwowałam na pierścieniu coś jakby czarny nalot nie dałam go rady niczym zetrzeć schodził z czasem. Teraz pierścień wygląda ok i nadal "ochrania" mnie
  • 0

#2 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

A gdzie go kupiłaś? A może był oryginalny? Widzisz, daj namiary na tego kolesia, od którego kupiłaś, bo widocznie zna położenie tej całej starej i wybitnej cywilizacji. A reszta świata też by się chciała co nieco dowiedzieć...
  • 0

#3

Ciocia.
  • Postów: 58
  • Tematów: 7
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kupiłam w zwykłym sklepie i był oryginalny a jak działają pierścienie to chyba każdy wie ale jeśli nie to : http://www.dragonsbl...agia/atlant.htm
  • 0

#4

Daikin.
  • Postów: 248
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nosiłem taki ze dwa, może trzy lata i nic nie doświadczyłem.
Ze znanych mi osób nosił taki pierścień Jacek Kaczmarski.
  • 0



#5

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W jaki sposób ten pierścień może być "oryginalny"?
  • 0

#6 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

to chodzi o wzór i metal z jakiego jest zrobiony a nie czy to ten z egiptu 8D ...
  • 0

#7

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja noszę od roku... Hm. W zasadzie podsumowując to jedynie ładnie wygląda.

Jakiś zmian specjalnie nie zauważyłem. Moim zdaniem w tym przypadku więcej zdziała sugestia - jeśli ciągle myślimy, co ten pierścien ma w nas zmienić, to się to dzieje. Oczywiście są też głosy (i to chyba nawet mocno udowodnione), że każde kształty geometryczne również oddziałują w określony sposób na otoczenie.

Niemniej jednak, jak dla mnie - kawałek metalu za kilkadziesiąt złotych nie otworzy nikomu 3 oka, ani nie rozwinie duchowo.
  • 0



#8

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sadze, ze to wiara taka sama jak w horoskop, jeden przeczyta stwierdzi "fajnie", a drugi przez caly dzien/tydzien bedzie doszukiwal rzeczy opisanych w horoskopie. Byc moze tak samo dziala "moc" pierscienia, to przypisanie zdarzen wlasnie jemu, np. nieoczekiwany pozytywny obrot wydarzen czy jak wyzej spokojny sen, jak dla mnie ma to jakis sens zwazywszy na to, ze niektorzy wogole nie odczuwaja niezwyklych mocy pierscienia.
  • 0

#9 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś się tym "jarałem". Przeszło na szczęście. Pierścień noszę, ponieważ podoba mi się wzorek i całkiem ładnie się prezentuje. Tylko w tańcu trzeba zdejmować :/ Poza tym z ciekawostek - nie zauważyliście, że Adam Małysz ma narysowany symbol atlantów na swoich nartach? :)
  • 0

#10 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Był oryginalny? A co to oznacza? :>

To prawie tak jak nachalnie reklamowany "Cudowny Maryjny Medalik".

A co do wydzielania tej silnej 'energii' - proszę o naukowe dowody ;)
  • 0

#11

Spawn.
  • Postów: 82
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z tym znaleziskiem które nie pasuje do kultury egipskiej WIĘC jest spadkiem po cywilizacji z Atlantydy wydaje się "lekką" nadinterpretacją. ;] Dowodów nie uzyskasz bo takich nie ma;]
Ale wracając do tematu bo chciałem coś poszukać w miare obiektywnego o PA ale znalazłem taką paranoje na forum ewangelizacja;] http://forum.ewangel...opic.php?t=3812

Tematyka nie pokrywa sie z tym forum więc chyba ok. A jak widać wyżej tępota ludzka granic nie zna;]

Także sam pierścień złego samopoczucia Ci nie da, ale ludzie z różnych sekt mogą Ci zwrócić uwage;]
  • 0

#12 Gość_Qłak

Gość_Qłak.
  • Tematów: 0

Napisano

Mówisz o tępocie ludzi wierzących na tamtym forum. Ale spójrz też na to z innej strony.

Ze strony ludzi, którzy nie rozumieją, co jest takiego magicznego w masowo produkowanym kawałku metalu.
  • 0

#13

Spawn.
  • Postów: 82
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bardzo sceptycznie to jaką może mieć moc, pare foremnych wielokatów na kawałku metalu.
Facet machający delikatnie jakimś wahadełkiem wybiera palec na którym ta "moc" ma być najlepiej przyjmowana.

Różnie można patrzeć, jak z resztą na wszystko, a i tak efekt placebo jest jak zawsze potężny;]
  • 0

#14

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A gdzie go kupiłaś? A może był oryginalny? Widzisz, daj namiary na tego kolesia, od którego kupiłaś, bo widocznie zna położenie tej całej starej i wybitnej cywilizacji. A reszta świata też by się chciała co nieco dowiedzieć...


kupiłam w zwykłym sklepie i był oryginalny a jak działają pierścienie to chyba każdy wie ale jeśli nie to : http://www.dragonsbl...agia/atlant.htm



Qłak, mam wrażenie, że piper nie wyczuła ironii no chyba, że ty też tak na serio. Dla mnie to ściema - pierścień, nie Atlanci. Zresztą jak chyba każdy 'talizman' powstały w jakiejś nędznej manufakturce na potrzeby straganów tu i ówdzie porozstawianych.. Jeśli już wierzycie w te rzeczy to przynajmniej poszukajcie jakiegoś prawdziwego szamana, co wcale nie musi być łatwe, ale uważam, że tylko tacy ludzie są w stanie stworzyć dobry talizman czy amulet.
  • 0

#15

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://forum.ewangel...opic.php?t=3812
ahahahahahah XDDDD AHAHAHAHHAHA

jaki kabaret !
ja zaraz padnę xD

Dobrze że nie kazali jej tej koleżanki na stosie spalić

Sorry za off top ale musiałem ;)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych