Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prostokątne UFO sfotografowane w Niemczech


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ewolucje w powietrzu nie są robione przy takich szybkościach, bo byś ich wogóle nie zauważył. A co pole grawitacyjne ma wspólnego z tarciem powietrza? Nieważkość obiektu nie zmienia tego, że znajduje się on w środowisku atmosfery.
Proszę o wyjaśnienie.
  • 0

#17 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Ewolucje w powietrzu nie są robione przy takich szybkościach, bo byś ich wogóle nie zauważył. A co pole grawitacyjne ma wspólnego z tarciem powietrza? Nieważkość obiektu nie zmienia tego, że znajduje się on w środowisku atmosfery.
Proszę o wyjaśnienie.


to widze ze musisz sporo materialow wiarygodnych poogladac ;-)

jakos sie tak dziwnie dziala ze ich statik sa zbudowane w taki sposob ze lecac potrafia w ogromnej predkosci zrobic zakret 90 stopni lub zawrocic w sekundzie w druga strone...

i wlasnie tu w naszej atmosferze , z naszym tarciem, z naszym ciazeniem...

Daj spokoj ;-)
  • 0

#18

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli już mówimy o antygrawitacji... ;-)
http://www.amasci.com/greb/greb2.html
W polu antygrawitacyjnym tarcie o powietrze nie gra żadnej roli. Obiekty takie mogą poruszać się w dowolnym kierunku z niemal dowolną prędkością i zdawać by się mogło nieograniczoną zwrotnością. Ciekawy jest ten artykuł... Według tego gościa (Grebiennikowa) co twierdzi, że wynalazł antygrawitację w jakimś robalu, nawet światło inaczej się zachowuje w polu antygrawitacyjnym; przez co jego wynalazek - platforma antygrawitacyjna - w locie była czasem postrzegana jako coś trójkątnego, świecącego, a czasem nawet jako dysk
Dołączona grafika

Zachęcam do lektury pamiętnika Grebiennikowa. Ciekawie opisuje swoje doświadczenia związane lataniem na tej platformie... ;-)

Co do tarcia... osobiście postrzegam antygrawitację jako coś, co sprawia, że masa jest ujemna, a więc odpycha wszystko, co ma masę dodatnią, a więc i cząsteczki powietrza. Stąd nie ma tarcia. :smile:

PS. Ale fotka z prostokątem w Niemczech to i tak fotomontaż :P
  • 0

#19

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Luke, z tymi robalami to sciema.
  • 0

#20

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytałm trochę, ale dla mnie to żaden dowód. Napisać to i ja mogę wiele. Dlaczego nie ma żadnego filmu z tego latania? Same zdjęcia nie są żadnym dowodem. Przynajmniej dla mnie.
Co do ufo, to bądźmy logiczni. Zasada antygrawitacji, jak sama nazwa mówi, polega na wytworzeniu siły przeciwnej przyciąganiu się obiektów. W tym przypadku Ziemi. Czyli jest skierowana w kierunku Ziemi. Jakoś nie wyobrażam sobie urządzenia, które wytwarzało by taką siłę w stosunku do każdego atomu w Kosmosie, bo i te siły też powinny być branę pod uwagę. A chodzi mi o atomy powietrza. Czyli co? Lata to w dziurze próżniowej? Chyba, że ma masę równą zeru. To wtedy nie ma przyciągania. I wtedy jest możliwe latanie i manewry, ale nadal pozostaje kwestia otaczającego powietrza.
  • 0

#21

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o to, że zawieszone na lince na drzewie, to piekielnie małe to by musiało być, i ta linka, chociażby jej przyczepienie powinno być widoczne :-|
  • 0

#22

michciu.
  • Postów: 350
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeśli ufo łamie prawa fizyki to dobrez, bo one tylko ograniczają
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

jeśli ufo łamie prawa fizyki to dobrez, bo one tylko ograniczają


Wyobraź sobie co działoby sie z tobą w czymś takim co manewruje z taka prędkością (np. 50.000 Km/H) ? G Force zrobiłoby z Ciebie miazgę :D Ciekawe jak "oni" to "omijają" ;)
  • 0



#24

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poczytałm trochę, ale dla mnie to żaden dowód. Napisać to i ja mogę wiele. Dlaczego nie ma żadnego filmu z tego latania?


1. miazdzace przyspieszenie
http://www.paranorma...tion=file&id=31

2. zmiana kierunku w ulamku sekundy
http://www.paranorma...ction=file&id=8
  • 0



#25

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziesiątki jak nie setki tysięcy lat postępu technologicznego(tak naprawdę nie wiemy ile),znajomość ludzkiej(ziemskiej) przyszłości(piktogramy) czyni z nich istoty dla nas niepojęte.Podejrzewam,że nasze prawa fizyki to oni mają gdzieś. :smile:
  • 0



#26

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie sądzę, żeby UFO łamało prawa fizyki. Z pewnością człowiek nie odkrył jeszcze wszystkiego. ;-) I zapewne są prawa fizyki, których nie znamy i nie rozumiemy... Czy iluzjonista nie działa podobnie? Ukrywając przed nami proste fakty czyni przed nami coś niezwykłego. Zawsze najprostsze rozwiązania najtrudniej znaleźć. :P

Może w antygrawitacji jest podobnie jak w magnetyzmie. Ładunki jednoimienne się odpychają. W grawitacji jest odwrotnie, bo to właśnie ładunki jednoimienne się przyciągają (obie masy są dodatnie, a... jeśli to możliwe, to obie ujemne). Tak więc przy masach o różnoimiennych znakach może nastąpiło by odpychanie i to jeszcze wg prostego wzoru z gimnazjum :P :
Dołączona grafika
Jeśli jedna masa będzie ujemna, wówczas uzyskamy ujemną wartość siły, co oznacza odpychanie zamiast przyciągania (przeciwny zwrot wektora siły, ale kierunek ten sam) od każdej masy dodatniej. Myślę, że taka masa przy Ziemi unsiła by się poprostu do góry. :P

Ale może ujemna masa nie istnieje, a antygrawitacja to też wymysł ludzkiej wyobraźni...
A jaką masę ma antymateria? :jump:

PS. Co do zawieszenia na lince... Linkę zawsze można wymazać w Photoshopie! :-D
A filmiki nie muszą być autentyczne.
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Poczytałm trochę, ale dla mnie to żaden dowód. Napisać to i ja mogę wiele. Dlaczego nie ma żadnego filmu z tego latania? Same zdjęcia nie są żadnym dowodem. Przynajmniej dla mnie.
Co do ufo, to bądźmy logiczni. Zasada antygrawitacji, jak sama nazwa mówi, polega na wytworzeniu siły przeciwnej przyciąganiu się obiektów. W tym przypadku Ziemi. Czyli jest skierowana w kierunku Ziemi. Jakoś nie wyobrażam sobie urządzenia, które wytwarzało by taką siłę w stosunku do każdego atomu w Kosmosie, bo i te siły też powinny być branę pod uwagę. A chodzi mi o atomy powietrza. Czyli co? Lata to w dziurze próżniowej? Chyba, że ma masę równą zeru. To wtedy nie ma przyciągania. I wtedy jest możliwe latanie i manewry, ale nadal pozostaje kwestia otaczającego powietrza.


Nie widziales zadnego filmu bo napewno nie chciao Ci sie znalesc.Ja widzialem takie filmy w duzych ilosciach.

Nie umiesz sobie wyobrazic takiego urzadzenia poniewaz w to nie wierzysz i nie wierzysz zapewne w zjawisko UFo.To Twoj indywidualny problem.

Obejrzyj sobie calutki film o konferencji z Meksyku Maussana...200 obiektow na niebie Ci wystarczy by uwierzyc? :smile:
  • 0

#28

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To domniemane UFO przypomina mi pudełko, rzucone przez kogoś przypadkowo, lub aby zrobić foto-moto.
pozdro
  • 0



#29

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poczytałm trochę, ale dla mnie to żaden dowód. Napisać to i ja mogę wiele. Dlaczego nie ma żadnego filmu z tego latania?


1. miazdzace przyspieszenie
http://www.paranorma...tion=file&id=31

Nie rozśmieszja mnie takimi dowodami. Nie widzisz, że to załamanie obrazu na krzywiźnie szkła ?

2. zmiana kierunku w ulamku sekundyhttp://www.paranorma...P...n=file&id=8


A tu jeszcze lepiej... :-) Co to miało być?
Ile chcesz filmów tego typu?

[ Dodano: 2006-05-30, 17:38 ]
Widać, że nigdy nie mieliście do czynienia z fotografią i filmowaniem. Mam już prawie 5 krzyżyk i siedzę w tej branży już trochę. Więc nie do mnie z takimi dowodami :-)
  • 0

#30

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ale zszedl temat troche... dla mnie to podrobka bo skoro zdjecie jest takie to tego kawalka wedlug mnie nie bylo by widac tak dokladniie tak jak statku...
gdybym mial aparat to bym zrobil pelno zdjec falszywek i ciekawe czy byscie sie na nie nabrali
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości oraz 0 użytkowników anonimowych