Skocz do zawartości


Zdjęcie

Krótki przegląd zmian na forum - 03.02.2009


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#16

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A mi zegar pokazuje złą godzinę, a strefę czasową mam dobrą. Mam północ 4 luty heh...



#17

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Super! Naprawdę miło widzieć listę nowych tematów z mrugającymi kwadracikami :D
Forum zapiernicza, kolorki jakieś takie "żywsze" :D
To się nazywa profesjonalizm :)


(Tylko mała uwaga (nie żebym się czepiał) na dole całkiem po prawej stronie jest takie coś jak "Aktualny czas". Można by przełączyć z czasu tokijskiego na polski. Wtedy będzie już w ogóle idealnie.)

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ewentualne problemy ze złym funkcjonowaniem domeny www.paranormalne.pl są związane z czasem propagacji po zmianie serwera. Gdyby ktoś miał problem z dostaniem się na nasze strony to tymczasowo działający link:

http://91.205.75.35/~admin/

Propagacja trwa od 24 do 72 godzin (zwykle), więc mogą pojawiać się problemy w przypadku linków kierujących pod adres www.paranormalne.pl.



#19

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jeszcze kilka kwestii. Nasz nowy serwer ciągle nie posiada docelowej konfiguracji (m.in obecnie słabszy procesor) dlatego mogą pojawiać się ewentualne niedogodności. Druga sprawa - czas na forum to czas serwera. Chwilowy problem, ale dziękuję za wszelkie tego typu raporty.



#20

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A właśnie, co z adresem? Ja cały czas na pasku widzę 91.205.75.35/~admin



#21

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A właśnie, co z adresem? Ja cały czas na pasku widzę 91.205.75.35/~admin


Ewentualne problemy ze złym funkcjonowaniem domeny www.paranormalne.pl są związane z czasem propagacji po zmianie serwera. Gdyby ktoś miał problem z dostaniem się na nasze strony to tymczasowo działający link:

http://91.205.75.35/~admin/

Propagacja trwa od 24 do 72 godzin (zwykle), więc mogą pojawiać się problemy w przypadku linków kierujących pod adres www.paranormalne.pl.





#22

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum nadal momentami chodzi wolniej niż powinno (czasami m.in górny obrazek powoli się wczytuje) ale jest dużo lepiej niż przed zmianą serwera i z pewnością jeszcze się poprawi po całkowitym przeniesieniu forum (pewnie to sprawa słabszego procesora na serwerze).

Mam jednak pewne zastrzeżenie co do skina. Akcenty niebieskie momentami zlewają się z tłem (zwłaszcza oznaczenia tematów z nowymi odpowiedziami w "zobacz nowe posty"), bardziej podobały mi się akcenty czerwone, wyraźniej odznaczały się od tła. To tylko taka kosmetyczna uwaga.



#23

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne, mnie nie wylogowuje.
Może coś nie tak z twoim internetem/przeglądarką? Zmiana IP? Automatyczne czyszczenie ciasteczek przy zamknięciu przeglądarki?


Nie, ja używam IE6 i zaznaczam 'zapamiętaj logowanie' ale i tak mnie nie zapamiętuje. W moim przypadku to nie kwestia ustawień, wiem bo nic nie zmieniałem/usuwałem...

EDIT
Tutaj o problemie: http://91.205.75.35/...view=getnewpost

#24

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum nadal momentami chodzi wolniej niż powinno (czasami m.in górny obrazek powoli się wczytuje) ale jest dużo lepiej niż przed zmianą serwera i z pewnością jeszcze się poprawi po całkowitym przeniesieniu forum (pewnie to sprawa słabszego procesora na serwerze).


Wczoraj trochę spowalniały reklamy adsense. Spowalniać mogą także banery reklamodawców jako, że to rotatory obsługiwane przez zewnętrzny skrypt, więc niezależne od nas. Co do serwera, na razie mamy połowę planowanego procka.



#25

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Domena chyba się już utrwaliła, więc ustawiłem ją jako domyślny adres forum. Proszę korzystać tylko z www.paranormalne.pl

Gdyby ktoś jednak miał problemy to proszę uzbroić się w cierpliwość. Do 48 godzin wszystko powinno wrócić do normy.

Na forum powraca także reputacja.



#26

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

IE6? Zmień przeglądarkę, bo na tym czymś bedziesz miał zawsze jakieś problemy. Szczególnie z AJAXem.

#27

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie miałam okazji być tu wcześniej, bo odkryłam to forum zupełnie niedawno. Dlatego przy pierwszej wizycie zdecydowałam się zarejestrować, bo sam wygląd i organizacja wzbudziły we mnie ogromne wrażenie i respekt. Poczułam, że chcę być częścią tej społeczności. :)

Naprawdę gratuluję porządnie odwalonej roboty i życzę dalszych sukcesów. :beer:

#28

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

IE6? Zmień przeglądarkę, bo na tym czymś bedziesz miał zawsze jakieś problemy. Szczególnie z AJAXem.


Jesli to było do mnie to: Przywykłem do IE6 i nie mam większych problemów :P Zaczęły się jak paranormalne.pl było przenoszone i tyle... :roll:

#29

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zauważyłam, że w profilach widać jedynie ostatnie 5 tematów i 5 ostatnich postów, czy dałoby radę umożliwić przegląd historii wszystkich ww?

#30

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nad miejscem, gdzie powinna być fotka użytkownika, po prawej, masz OPCJE. Tam jest "Znajdź posty..." i "Znajdź tematy użytkownika".


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych