Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sfinks na Marsie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#16

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaki to mechanizm?
Dołączona grafika
  • 0

#17

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Panorama
http://www.mufor.org...ew/junkyard.jpg

http://www.mufor.org...ge_gallery.html <- tu mozna poczytac o artefaktach z misji pathfinder

"the RA staff"
Dołączona grafika

"half dome"
Dołączona grafika

"the mechanism"
Dołączona grafika

"rindstone"
Dołączona grafika

"square tile"
Dołączona grafika
Dołączona grafika

"alien face"
Dołączona grafika

"the hydrant"
Dołączona grafika

"wedge area"
Dołączona grafika

A tu moje ulubione z misji Viking

"black box"

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0



#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z dwoch panoram w slabej jakosci masz tyle potencjalnych artefaktow, mi to wystarcza zeby choc jeden z nich uznac za wytwor nienaturalny.
  • 0



#19

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wyobraźnia czyni cuda.
Pewnie jakby pokazać zdjęcia z ziemskij pustyni, tak samo by widać było różne kształty do czegoś podobne.
  • 0

#20

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie to chciałem napisać :-)
Idź na pierwszy lepszy kamieniołom, to wszystkie cywilizacje zobaczysz.
Podchodząc do tematu w ten sposób.
  • 0

#21

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z dwoch panoram w slabej jakosci masz tyle potencjalnych artefaktow, mi to wystarcza zeby choc jeden z nich uznac za wytwor nienaturalny.

No właśnie. Artefakty widać tylko na zdjęciach słabej jakości. W lepszych rozdzielczościach i na innych fotografiach widać, że są to głazy poddane naturalnej erozji wodnej, wiatrowej i mrozowej.
  • 0



#22

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lynx no co Ty? Jaka erozja? To przeciez dowody na istnienie UFO i spisku miedzynarodowego :)
  • 0

#23

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że tego typu komentarzy nie ma przy fotkach "czegoś dyskoidalnego" na Marsie itd.
  • 0



#24

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dawaj te zdjęcia.
  • 0

#25

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dawaj te zdjęcia.


Nie bede robił śmietnika ...

Fotki są w tematach o Marsie ...
  • 0



#26

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jesteśmy w temacie o Marsie. Nie chcę przeglądać wszystkiego, bo ten serwer do najszybszych nie należy :-)
Podaj linka, ja resztę sobie wyszukam.
  • 0

#27

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zaskakujace jest to, ze Ziemia jest obecnie zamieszkiwana przez bardzo rozwinieta i rozpowrzechniona cywilizacje rozwijajaca sie na niej od tysiecy lat, jednak jesli statek obcych wyladowal by na niej w losowym punkcie i nie zmianial swojej pozycji to bardzo mozliwe, ze nie znalazl by _zadnych_ dowodow na to zyje tu cos inteligentnego. na marsie jednak byle sonda/lazik ladujaca na srodku pustyni az po horyzont na jednym zdjeciu lapie po kilka kamieni/przedmiotow/innych cudakow dowodzacych, ze zostaly one zrobione/obrobione przez istotne inteligentna. owe cywilizacje nie pozostawily nam jednak nic poza tymi kamolkami?
no chyba, ze wezniemy pod uwage zdjecia 'miast', ktore moga byc jednak przypadkowym ulozenem terenu, disney landem lub tez parkingiem przed Tesco. chodz zwazajac na ilosc skal ktore zostaly na marsie sfotografiwane, az dziwie sie, ze nie zostala znaleziona ani jedna w ksztalcie myszki miki...
  • 2

#28 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie ciekawi zaś to, że jeśli tam rzeczywiście jest Sfinks itp (nie wierzę w to, dla mnie doszukiwanie się czegoś w tej formacji skalnej, to wyobraźnia), to dlaczego NASA wogle opublikowała te zdjęcia? Albo czemu nie lądowali w terenie bardziej pustym?  

Wasza teoria nie trzyma się kupy..


Dla Ciebie nie bo nie przyjmujesz innej mozliwosci, nie pierwszy raz zreszta ;-)

zaskakujace jest to, ze Ziemia jest obecnie zamieszkiwana przez bardzo rozwinieta i rozpowrzechniona cywilizacje rozwijajaca sie na niej od tysiecy lat, jednak jesli statek obcych wyladowal by na niej w losowym punkcie i nie zmianial swojej pozycji to bardzo mozliwe, ze nie znalazl by _zadnych_ dowodow na to zyje tu cos inteligentnego. na marsie jednak byle sonda/lazik ladujaca na srodku pustyni az po horyzont na jednym zdjeciu lapie po kilka kamieni/przedmiotow/innych cudakow dowodzacych, ze zostaly one zrobione/obrobione przez istotne inteligentna. owe cywilizacje nie pozostawily nam jednak nic poza tymi kamolkami?
no chyba, ze wezniemy pod uwage zdjecia 'miast', ktore moga byc jednak przypadkowym ulozenem terenu, disney landem lub tez parkingiem przed Tesco. chodz zwazajac na ilosc skal ktore zostaly na marsie sfotografiwane, az dziwie sie, ze nie zostala znaleziona ani jedna w ksztalcie myszki miki...


a Ty myslisz ze przez setki tysiecy lat ostry klimat nie wplynalby np. na jakies ewntualne budowle, artefakty czy jakiekolwiek slady? ;-)
  • 0

#29

eltom.
  • Postów: 204
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzałem te zdjęcia w dużym powiększeniu i odpowiedniej obróbce. Niestety, nie widać tam nic ciekawego. Zwykłe kamienie i gra cieni. Aczkolwiek ciekawe są niektóre odciski na kamulcach :-) Przypadek, czy jakiś autentyczny ślad? Reszta, to zwykłe kamienie, a nie kanistry i urządzenia.
  • 0

#30

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a Ty myslisz ze przez setki tysiecy lat ostry klimat nie wplynalby np. na jakies ewntualne budowle, artefakty czy jakiekolwiek slady?

wydaje mi sie, ze albo sie nie zrozumielismy, albo ustosunkowales sie nie calkiem do mojej wypowiedzi
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych