Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sfinks na Marsie!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

#136

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Też bym nie dostrzegł posążka, gdyby nie kolor. 

Kości owszem ciekawe, ale mnie bardziej ciekawią warstwy skał na pierwszym zdjęciu. Dla mnie to ewidentnie wygląda na oddziaływanie wody. W kolorze zdjęcia nie wystawią, bo po co...Chyba, że ta kamerka na wysięgniku robi zdjęcia czarno-białe, zaraz to sprawdzę.


  • 0

#137

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kości i woda na plus ale ten sfinks to jakaś bajka D: Niektórzy naprawdę szukają dziury w całym.

Szczególnie te kości mnie zaintrygowały hmm

Może jakieś zwierzaczki tam grasują, może takie co mają dwie szczęki :D


  • 0



#138

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na innych zbliżeniach raczej dostrzegam jedynie podobieństwo kształtu i nic poza tym. Na dziesiątkach zdjęć tej okolicy zalega tak wiele skalnych odłamków o dziwacznych kształtach, w których można się doszukiwać dowolnych rzeczy. Nawet stosów książek przysypanych piaskiem.

 

1.

69264072577628000985.jpg

2.

46403468551736879786.jpg


  • 2



#139

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja tam sfinksa nie widze, choc nie wykluczam ze moze tam byc - w moim  miemaniu wszystko jest mozliwe 

NASA tuszuje i zakopuje wszystko pod ziemia - coz na tym polega biznes.. szkoda, bo chetnie bym sie dowiedziala prawdy


  • 0

#140

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

NASA tuszuje i zakopuje wszystko pod ziemia - coz na tym polega biznes.. szkoda, bo chetnie bym sie dowiedziala prawdy

Pierwszy raz spotykam się z podobną opinią o NASA.

Czy zechcesz wyłuszczyć sedno tego fragmentu Twej wypowiedzi? Co miałaś na myśli, zarzucając tej agencji kosmicznej - "tuszowanie" i "zakopywanie wszystkiego" i jak się to ma do "biznesu"? Szukasz prawdy?


  • 0



#141

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moja teoria jest taka, ludzie z NASA wiedza wiecej niz nam sie wydaje, co jest rzecz jasna sprawa normalna - przeciez nie beda publikowac i rozglaszac spoleczenstwu wszystkiego - sprzedaja, publikuja informacje ktore spoleczenstwo chce uslyszec, zagadki ktore chcemy rozwiklac

Nie zrozum mnie zle, ciekawia mnie ich publikacje, uwielbiam zdjecia NASA publikowane min na stronie Flick, szanuje ich organizacje ( wiem ze po pierwszym poscie moze wynikac ze pisze 3 po 3 - troche mnie ponioslo )


  • 1

#142

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

 

 

NASA tuszuje i zakopuje wszystko pod ziemia - coz na tym polega biznes.. szkoda, bo chetnie bym sie dowiedziala prawdy

Pierwszy raz spotykam się z podobną opinią o NASA.

Czy zechcesz wyłuszczyć sedno tego fragmentu Twej wypowiedzi? Co miałaś na myśli, zarzucając tej agencji kosmicznej - "tuszowanie" i "zakopywanie wszystkiego" i jak się to ma do "biznesu"? Szukasz prawdy?

 

 

 

Oczywiście, że NASA tuszuje i to grubo. Unikają tematu UFO jak ognia. Zresztą astronauci , którzy byli na księżycu mówili, że widzieli UFO ale nie mogli o tym mówić przez 30 lat. Dlaczego nie mogli ?


  • 0

#143

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

wiadomo dlaczego... nierozumiem jednak jednego, co im to da, w sensie te cale tuszowanie i unikania tematu UFO jak ognia, skoro na calym swiecie jest masa ludzi ktorzy twierdza ze to Ufo widzieli, ze ich porwano itp

o

o

Jezeli Ufo bedzie chcialo sie kiedys ujawnic to to zrobi, trzeba byc komletnym samolubem by myslec ze jestesmy jedyni na tym swiecie.. no ale do rzeczy

o

o

obilo mi sie o uszy, ze NASA ma w swojej bazie istote z innej planety, jezeli to prawda, widocznie przeprowadzaja tam badania.. w sumie, jakby na to niepatrzec, moze i lepiej ze ukrywaja prawde, nie chce myslec co by sie dzialo na swiecie gdyby ludzie poznali co tak naprawde zyje w kosmosie - czlowiek to morderca wszystkiego co sie rusza


  • 0

#144

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

89571610338402532462.jpg

 

Zadania NASA są ściśle określone. W tej oficjalnej deklaracji nie dostrzegam opcji zajmowania się tematyką UFO.

Podczas wypraw księżycowych niektórzy z astronautów widzieli towarzyszące im niezidentyfikowane obiekty i do dziś nie wiedzą, co to było. Ja też nie wiem. Wy wiecie?

 

Ps. NASA nie ma baz, tylko wyspecjalizowane ośrodki - startowe, kontroli lotów, testowe i naukowo-badawcze. W którym z nich trzymają tego "obcego"?

 

16804900012995366105.jpg


  • 0



#145

OnlyDreams.
  • Postów: 158
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie mam pojecia, az tak sie tym nie interesuje, mowie tylko ze obilo mi sie o uszy ze cos takiego moze miec miejsce - ogolnie rzecz biorac lubie rozmyslac i snuc teorie spiskowe :D 


  • 0

#146

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauważasz pewną sprzeczność w tym co piszesz?

 

nierozumiem jednak jednego, co im to da, w sensie te cale tuszowanie i unikania tematu UFO jak ognia, skoro na calym swiecie jest masa ludzi ktorzy twierdza ze to Ufo widzieli, ze ich porwano itp

(...)

w sumie, jakby na to niepatrzec, moze i lepiej ze ukrywaja prawde, nie chce myslec co by sie dzialo na swiecie gdyby ludzie poznali co tak naprawde zyje w kosmosie - czlowiek to morderca wszystkiego co sie rusza

Jak to czytam to nie rozumiem:

- czy bardziej się dziwisz, że tego nie ujawniają skoro... itd

- czy może jednak bardziej się cieszysz z tego faktu, bo gdyby to ujawnili, to...itd.

Bo, jedno drugiemu ewidentnie przeczy.


  • 0



#147

kem-egypt.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

chciałbym sprostować Autora tak pieknego tematu jakim jest obecny 'Sfinks'.

 

Zaczne od nowej nazwy kraju Egypt, a Starożytna nazwa to KEM, a jeśli o pseudo" 'Sfinks'a " to nie jest to Zwierze, które pilnuje 'Grobów' bo po pierwsze Piramida tzw 'cheops'a" nie jest grobem tylko urzadzeniem I nie zbudowali go Egypcjanie bo jak wiemy Egipcjanom brakuje im głów I rozumu (powaznie' przechodzę do sedna sprawy tzw sfinks został zbudowany dolna jego cześc przez ludzi na tej planecie, a Głowa zostala dodana przez ludzi I jest Tworem osób trzecich, nie ludzi I nie dzisiejszej technolgiii.

 

Głowa jest oryginalna, ale pozostała część NIE

 

Dziekuję za uwagę


Użytkownik kem-egypt edytował ten post 29.04.2015 - 10:21

  • -1

#148

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

^ Jeżeli komuś w tym temacie "brakuje głowy i rozumu" to z pewnością nie Egypcjanom...


  • 2

#149

Q1Q2.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


 

 

 

 

 

'' w sumie, jakby na to niepatrzec, moze i lepiej ze ukrywaja prawde, nie chce myslec co by sie dzialo na swiecie gdyby ludzie poznali co tak naprawde zyje w kosmosie - czlowiek to morderca wszystkiego co sie rusza ,,

 

 

No dobra ale założę się, że człowiek kiedyś trafi na coś co będzie o wiele bardziej zorganizowane w kwestii zabijania. My we wszechświecie jesteśmy niczym. Na pewno są technologie zdolne rozwalić ziemię jednym strzałem. nie mówię tu o szarakach czy anunakach ( nigdy nie wiedziałem, które są w końcu te dobre ) ale o czymś innym ... może nawet czymś co zniszczyło swoich stwórców. 


Użytkownik Q1Q2 edytował ten post 29.04.2015 - 14:44

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych