Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piwnica nawiedzona przez umarłego żołnierza?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#31

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcialem tylko dodac, ze ja na twoim miejscu dal sobie na jakis czas spokoj z tym i poczekal czy te paranormalia beda sie regularnie powtarzac, tak aby byc pewien co do tego.
  • 0

#32

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

EE to co mam tam chodzić np. co drugi dzień i sprawdzać co sie stanie? Dał sobie spokuj w jakim sensie,przecież nic nie robie.

Właśnie. Może idź w nocy do piwnicy i zobacz co tam się dzieje.O północy powinny pokazać swoją obecność. W sumie nie ma się co pać bo co on ci może zrobić. Wystaszyć cię na zawał czy rozstrzelać.


Zobacz jescze niedawno mówiłeś sharwood123, że nie mam co sie bac nic mi sie stać nie może... A teraz piszesz tutaj o niebezpieczeństwie z nożami i o zagrożenia śmiercią...
  • 0

#33

lRaVeN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg mnie to naoglądaliście się za dużo filmów typu "duch", mieszkać na starym cmentarzu czy gdzie indziej co to za różnica? Moim zdaniem żadna... A jak już możne schodzisz tam to weź se sobą kamerę co? Podziel się wrażeniami...

Jeszcze zwróciłem uwagę na zdanie "jestem ateista ale czasami się pomodlę" - to taki lekki paradoks nie sądzisz? BO albo się modlisz i jesteś wierzący, albo jesteś ateistą...
  • 0

#34

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie mam kamery "jestem ateista ale czasami się pomodlę" nic takiego nie mówiłem... Powiedziałem,że pójdę i sie coś tam pomodlę... I to dla tego,żeby sie te osoby duchowe uspokoiły a nie,że mi sie tak z wiary chce...
  • 0

#35

lRaVeN.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to w takim razie do czego się modlisz? do duchów?
  • 0

#36

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja napisałem owszem, że nic ci nie grozi, potem napisałem, że neiktóre duchy są na tyle złośliwe by to zrobić i napisałem w nawiasach, że to taki żart sytuacyjny no ale rozmowa na ten temat się rozwinęła i jakoś tak wyszło. Napisałem też, że jak by chciały ci coś zrobić to zrobiły by to od razu. Czyli nic ci nie grozi. ;)
  • 0

#37

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ok byłem w kościele... :I Mam nadzieje, że już więcej nie będe musiał tam iść... Byłem już w piwnicy koło 14 i usłyszałem takie jedno dziwne puknięcie nie głośne i nic więcej.Było dość dziwnie spokojnie... Dziś koło 23 pójde znowu zobacze co sie porobi.
  • 0

#38

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dziwne puknięcie mogło oznaczać podziękowanie albo coś.
  • 0

#39

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

"Podziękowanie" oby... Niedługo 23 pójde sprawdze ale jeżeli znów będzie słychać jakieś dziwne stuki,puki to co wtedy??
  • 0

#40 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

wtedy uciekaj !!! dźołk ofc :]

Myśle ,że twoja wizyta była wymuszona raczej strachem i chęcią pozbycia się ducha za wszelką cenę i jeżeli tak do tego podeszłeś to Ci ta wizyta w kościele nic nie da :\
  • 0

#41

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wtedy uciekaj !!! dźołk ofc :]

Myśle ,że twoja wizyta była wymuszona raczej strachem i chęcią pozbycia się ducha za wszelką cenę i jeżeli tak do tego podeszłeś to Ci ta wizyta w kościele nic nie da :\


HEH no to fajnie >/ Nie no to wole tam sam nie iść dzisiaj...
  • 0

#42 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Czemu masz nie iść ? Idź zobacz . Pamiętam słowa mojej babci nie ma co sie bać umarłych ... tylko ludzi. Nie podchodź do tego ducha jak do intruza tylko jak gościa .
  • 0

#43

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Fajna babcia... Fajnie to mam pójść sam o 23 do piwnicy i traktować różne dziwne rzeczy (puki,stuki itp.) jak by to
były normalne odgłosy... He traktować jak gościa.

-Może cherbate podam?


Nie no bez jaj... Ale jak ja mam go traktowac jak intruza przecież nic nie mówie do tego czegoś w stylu-
-Wypad zdechły dziadu bo cie rąbne łopatą czy coś...
  • 0

#44 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Zachowuj się normalnie. Przecierz Ty też wydajesz odgłosy jak sie poruszasz po piewnicy :D
Ja jak bym miał taka jazde z duchem (tak tak wiem jak to brzmi :P kozak jestem) to bym poszedł nei w nocy i nie sam głośno i wyraźnie : "Twój czas tutaj miną , odejdź przyjacielu " i zobaczył co sie stanie :]




EDIT: Skoro do tej pory nic Ci nie zrobił to myślę ,ze nie ma sie czego bać
  • 0

#45

Omar23.
  • Postów: 72
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Raz piesia śmierć (hehe) Pójdee...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych