Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dlaczego tak wolno?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

#31

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

...a ja powtarzam, żebyście POCZEKALI!!! na wypowiedź Eury'ego.
Ale nie, wy wolicie walnąć sto tysięcy postów o treści "a mi tez nie działa", "no mi też nie", "ale się ślimaczy", "tak potwierdzam ślimaczy się jak uj w smole" itp itd.



#32

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pracuję nad rozwiązaniem tego problemu. Do tego czasu będę informował w tym temacie o postępach i zmianach na forum. Na razie nie udzielam żadnych dodatkowych informacji.



#33

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witam,

w wyniku przeprowadzonych zmian forum nieznacznie tylko przyspieszyło. Od wczoraj wyłączony pozostaje system reputacji - do odwołania. Wyłączyłem także pewne operacje w ramach zapytań do bazy danych, związane z przeglądaniem tematów. Poprawiony został także kod weryfikacyjny captcha, dzięki czemu od momentu tej zmiany nie zanotowaliśmy rejestracji jakiegokolwiek bota spamującego. Ze strony portalu zniknął moduł "najpopularniejsze fora", gdyż powodował błędy znalezione w logu interpretera PHP. Aby zminimalizować do minimum ryzyko związane z przeciążeniem serwera w wyniku indeksowania naszej strony przez robota google, prędkość przemierzania została zredukowana o 75%.

W ramach testów przeprowadzonych wyłączona została strona portalu, ale nie przyczyniło się do do jakiejkolwiek poprawy, więc strona pozostanie dostępna.

Serwis będzie nadal monitorowany, a szczegóły aktualnego stanu rzeczy omawiane z dostawcą hostingu. Realnie rozważam przeniesienie serwisu na serwer VPS.



#34

Refused.
  • Postów: 633
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo miło nam to słyszeć ;) Już od dziś w nocy wszystko działa dość poprawnie i prawie tak szybko jak na początku stycznia, przed początkiem. I dobrze że nie ma już reputacji, nie jest ona potrzebna do życia - reputację człowiek zyskuje poprzez co innego, punkty nie odzwierciedlają tego.



#35

Inspring.
  • Postów: 169
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Reputacja dawała dużo , pomimo tego że może nie odzwierciedlała do końca to było widać kto bardziej wpływa na życie forum i coś wnosi, a kto pisze posta raz na rok o niczym i ma ich milion..

#36

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałbym przypomnieć, że jak tylko pojawi się stabilna wersja skryptu w wersji 3.0 (aktualnie wydana została beta 1, niebawem pojawi się beta 2), to i tak zmuszeni będziemy porzucić obecną reputację na rzecz nowego rozwiązania. Dodam, że aktualne statystyki reputacji są zachowane. Planowane jest ich przeniesienie i dostosowanie do nowego systemu.



#37

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż miło jest dostać ślicznego plusa ^^. Czasem - jest kubłem zimnej wody, ale jak wiemy kryteria przyznawania są mało precyzyjne. Są użytkownicy rozdający wspomniane wyżej hi hi hi dobrodziejstwa przyznam w co najmniej dziwny sposób : - za awatar. - bo tak, - powinien odnosić się do wiedzy, poziomu komunikacji a nie to czy mam awatar i jaki. Czy podobają się komuś poje poglądy. Inną kwestia jest czy rajcują nas - i +.



#38

chlon.
  • Postów: 31
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

fakt, od paru dni forum strasznie wolno chodzi, ale dzisiaj wchodze i szok ! teraz działa niewiarygodnie szybko !!! może teraz założymy temat "dlaczego tak szybko?" :mrgreen:

#39

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No właśnie mi chodzi tragicznie dzisiaj i na pewno nie jest to wina mojego internetu.
Zresztą ten komunikat to potwierdził:

503 Service Unavailable
Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.



#40

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja pier... jak do ściany...

Skoro nie chodzi wam świetnie to z czymś są problemy, jak Eury to zmieni będzie dobrze.

Sorry Iv. że Cię powielam w tym poście, ale w oczy razi ciągłe powtarzanie "mi też nie działa"



#41

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.paranorma...showtopic=19541

Dołączona grafika




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych