Skocz do zawartości


Zdjęcie

IN VITRO - legalizacja w Polsce [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#16

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moi Drodzy!

Spieszę choćby z częściowymi wyjaśnieniami. Tatik napisał mi kilka dni temu, że już powrócił do zdrowia i do domu. Potrzebuje jeszcze kilka chwil na domową rekonwalescencję i może powracać do debaty. Nie mam powodu, by wątpić w Jego uczciwość, szczególnie, że nigdy nie wymigiwał się od pisania na forum rozbudowanych i treściwych postów. Czekam na dalsze wieści i oczywiście dam znać Wam o wszystkim.

Pozdrawiam
  • 0



#17 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

niech to... Jestem za in vitro :)
  • 0

#18

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cieszę się Tatik, że Twoja podróż do zdrowia dobiegła końca. Jesteś w domu i przechodzisz rekonwalescencję, w ciepłej domowej atmosferze.
Tą drogą przesyłam pozdrowienia Tobie oraz żonie.
Aidil.
  • 0



#19

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzę, że "kilka chwil" to pojęcie względne.
  • 0

#20

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak, Berith. Z pewnością Tatik boi się, że nie podoła debacie z Tobą i dlatego od miesiąca nie ma go na forum. :/
  • 0

#21

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie musisz bronić swojego ukochanego, po prostu przyznaj, że ma to forum gdzieś.
  • 0

#22 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Tatik, skoro wróciłeś zapraszam do kontynuowania debaty.
  • 0

#23

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kochani, wróciłem po kilkumiesięcznym niebycie oczywiście debaty sobie nie odpuszczę lecz proszę uwzględnić fakt że po szpitalnym wikcie i lekach które teraz przyjmuję chciałbym dojść do sprawności umysłowej przynajmniej na poziomie gimnazjalisty....dawki są rewelacyjne, wcale nie potrzebuję browarów aby widzieć świat na różowo. Pokornie proszę o cierpliwość. :roll: :roll:

Teraz zauważyłem że jednym z sędziów jest nasz postrach forumowiczów czyli "może tak może nie"!!!!!. Po jakie licho wychodziłem ze szpitala ? :o
  • 0



#24 Gość_eru75

Gość_eru75.
  • Tematów: 0

Napisano

Gdybym był cisz, zapytałbym: jak długo należy czekać? ;)
  • 0

#25

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Teraz zauważyłem że jednym z sędziów jest nasz postrach forumowiczów czyli "może tak może nie"!!!!!. Po jakie licho wychodziłem ze szpitala ? :o

Ejjj, nooo :) (zawsze chciałem napisać takiego posta)
  • 0

#26

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

hehe, może tak może nie jest sędzią, że tak to ujmę, gościnnym. Nie, że celowo to zrobiłam, ale przyznajcie podnosi to rangę zaostrza i nieco smaczek. Tatik, dochodź spokojnie do siebie, ale obiecaj nam, że już nas nie opuścisz...buźka, rekonwalescencjonuj się dzielnie i owocnie ;)
  • 0



#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tatik - miło Ciebie czytać ;-), a tak a propos - może tak może nie - mówisz ze jest postrachem? całkiem fajny z niego gość ^^.
  • 0



#28

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem tutaj, pozycji tatik'a który upiera się w nastawieniu, iż wychodzi z przegranej sytuacji. Otóż zmienić czyiś punkt widzenia, a wygrać w debacie przedstawiając swoje argumenty, które dla ogółu są głupie to dwie inne sprawy. Tu nie chodzi o to, czy przekonasz czytelników do swojego poglądu, to dyskusja między tobą a Berithem tutaj liczy się godne reprezentowanie swojego stanowiska i dobór odpowiednich argumentów. Gdyby debata od początku byłą skazana na wygraną Beritha, myślę iż Cisz by jej nie otwierała ;)

Życzę powodzenia obu dyskutantom.
  • 0



#29

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Widzę, że podczas mojej nieobecności na forum sprawa debaty posunęła się naprzód. Ogromnie mnie to cieszy, ale debatę będę kontynuował najwcześniej pod koniec przyszłego tygodnia (coś koło 19).
Sprawy osobiste, przepraszam.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych