Skocz do zawartości


Zdjęcie

IN VITRO - legalizacja w Polsce [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tutaj można komentować debatę.

Serdecznie zapraszam do dyskusji! :)
  • 0



#2

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich.
Przepraszam iż zaczynam w tym miejscu, opóźniając tym samym to na co wszyscy z tak wielką niecierpliwością czekają. Jestem niestety zmuszony stanąć do walki z chemią organiczną. W związku z tym informuję wszystkich zainteresowanych, że pierwszy wpis pojawi się dopiero za dwa dni.
Przepraszam za zwłokę i mam nadzieję że inne debaty wypełnią czas oczekiwania.
  • 0

#3

tatik.
  • Postów: 1982
  • Tematów: 291
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem niestety zmuszony stanąć do walki z chemią organiczną. W związku z tym informuję wszystkich zainteresowanych, że pierwszy wpis pojawi się dopiero za dwa dni.


I przestań biadolić Szamanie z plemienia Siuksów to ja jestem na straconej pozycji ponieważ będę musiał wykazać że IN VITRO jest taką samą historią jak genetycznie modyfikowana żywność. Ale nie uprzedzajmy faktów...cieszę się że stanę do walki z godnym przeciwnikiem.
  • 0



#4

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tatik
" ja jestem na straconej pozycji ponieważ będę musiał wykazać że IN VITRO jest taką samą historią jak genetycznie modyfikowana żywność "

Zapłodnienie in vitro jest to zapłodnienie normalnym jajeczkiem i plemnikiem. I gdyby to odnieść do szarzej rozumianej przyrody, można by to porównać do działalności ogrodnika, który celowo sadzi ziarno by wyhodować roślinki, które są następnie przesadzane - przenoszone gdzieś do ziemi.
Metodą nie in vitro czyli naturalną można porównać, do działalności wiatru który swoimi podmuchami przenosi nasionka, a one gdzie upadną tam rosną.
  • 0



#5

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przyznam szczerze, iż takiego obrotu spraw się nie spodziewałem.
Tatik nie zamieścił swojego wpisu w wyznaczonym terminie, a był to tylko wpis wprowadzający.
Byłbym w stanie go zrozumieć i uznać, że ma pewnie istotniejsze sprawy na głowie, gdyby nie to, że ostatnio był zalogowany wczoraj o 13:04. Niestety nie umieścił on swojego wpisu, ani nie powiadomił nikogo o ewentualnym zwiększeniu czasu na dodanie wpisu.
Czyżby zdezerterował? A może porwali go Amerykanie, czy też precyzując Żydzi, których tak ochoczo zwalcza?
  • 0

#6 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Czyżby zdezerterował? A może porwali go Amerykanie, czy też precyzując Żydzi, których tak ochoczo zwalcza?

Myślę, że po prostu odechciało mu się wchodzić na forum. Też tak mam od kilku ładnych dni. Zgadnij dlaczego :) Wszyscy to odczuliśmy :/
  • 0

#7

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hell, ja sam umieszczałem swój wpis przez dobre kilka minut, ale jednak to zrobiłem bo się do tego zobowiązałem. Może takie zobowiązanie nie jest ważne, może nie zaważy na losach świata, ale mam swoje zasady i jeśli daje słowo to robię wszystko by go dotrzymać. Tatik niestety nie.
  • 0

#8

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wejście na forum było trudne, ale nie niemożliwe. Takie jest moje zdanie ;] poza tym tatik mógł spróbować dać znać tutaj w temacie, że ma problemy lub mi na PW. Prawdę mówiąc po Nim się akurat takiego obrotu rzeczy nie spodziewałam. Oczywiście w grę wchodzi jeszcze bardzo dobre wytłumaczenie.
  • 0



#9 Gość_Hellmaker

Gość_Hellmaker.
  • Tematów: 0

Napisano

Ej, zaraz, halo halo! To nie jest oficjalna wersja, wrzućcie na luz ^^" Przecież ja nie mogę mieć pojęcia dlaczego tatik nie napisał. To tylko moje nic nie znaczące domysły. Przyjdzie, wytłumaczy się i sprawa będzie jasna. Nie podoba mi się, że z miejsca oskarżasz go o brak zasad :( Sam też nie masz pojęcia czemu nie napisał.
  • 0

#10

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oczywiście że nie mam pojęcia. Wspomniałem już nieco ironicznie, że mogli go porwać Żydzi. W moim języku oznacza to, że może mieć naprawdę dobry powód... Czyli że np. mogli go porwać Żydzi (nie wmówicie mi, że to zły powód). Nie zmienia to faktu, że wyszedłem z inicjatywą debaty głównie dlatego, że wypowiedzi tatika były niezwykle propagandowe. Ja oczywiście do propagandy się nie uciekam (jakżebym mógł!), bo to niezgodne z moimi niezwykle rozwiniętymi normami moralnymi.
  • 0

#11

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kochani!

Dostałam właśnie PW od tatika pisane przez Jego żonę. Tatik jest w szpitalu i będzie tam do końca tygodnia. Trzymamy kciuki, by jak najszybciej wrócił do zdrowia!
  • 0



#12

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tą droga również dołączam się do życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.
Tatik przestań obciążać swoja osoba budżet funduszu, z całą pewnoscią Twoja żona woli jak będziesz obciążał swoją osobą domowy budżet.
  • 0



#13

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziwnym zbiegiem okoliczności ludzie (ukłon w stronę Fenixa) lądują po szpitalach, gdy tylko przychodzi co do czego. No w każdym bądź razie zwieśmy debate, do czasu odzyskania sił witalnych, przez tatika.
  • 0

#14

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Super, tatik zagląda sobie na forum kiedy chce (Ostatnia aktywność: Wczoraj, 05:36), a nikt jakoś nie reaguje. Może by tak łaskawie postąpić według regulaminu debat?

W przypadku rezygnacji z debaty i braku sensownego powodu takiej decyzji, dana osoba otrzymuje podwójne ostrzeżenie i zakaz brania udziału w przyszłych debatach forum.


  • 0

#15

Lia.
  • Postów: 412
  • Tematów: 6
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dostałam właśnie PW od tatika pisane przez Jego żonę

Berith, a może to jego żona? Musiała wcześniej jakoś to PW napisać...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych