Skocz do zawartości


Zdjęcie

D.U.M.B


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

D.U.M.B

Deep UnderGround Military Bases




Underground Base developed for 2012


Phil Schneider (black project) connection:
http://www.youtube.c...0475599B4AD4E4E


p.s. mało świąteczno-noworoczny temat ale trudno ;)
kilka z ujęć to igNORAD ale cała reszta ? :o
  • 0

#2

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmmm każdy kraj myśle ze ma takie podziemne bazy chroniace tyłki pierwszych osób i ich rodzin w państwie.Może nie takie fortece ale są. ;]
  • 0

#3

2007.
  • Postów: 256
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiertełko :)

Dołączona grafika
  • 0

#4

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie kiedy zaczną się chować w tych schronach. Całkiem możliwe, że w czerwcu 2009 kiedy to Nibiru będzie podobno widoczne z Polski i ofcourse z całej planety.
  • 0

#5

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ma strachu po 9.9.09 bedzie 10.10.2010, a potem 11.11.2011 nie siejce paniki :) Jesli juz checie ja siac to pojawienie sie niburu datowane jest na koniec kalendarza majow czyli 2012 jesli sie nie myle;)
  • 0

#6

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O.o , wytłumaczcie mi, dlaczego wiertło pochodzi z "U.S. Air Force"?
  • 0

#7

r3vo.
  • Postów: 384
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O.o , wytłumaczcie mi, dlaczego wiertło pochodzi z "U.S. Air Force"?


jak na moje oko to nie jest wiertlo - z tej perspektywy nie widac zeby koncowka (ta ktora sie wierci tunele) wystawala za maszyne (blachy itd. itp)

strzelalbym ze to jakis silnik do tunelu aerodynamicznego, albo cos podobnego ; ]
choc moge sie mylic
  • 0

#8

trygvi.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O.o , wytłumaczcie mi, dlaczego wiertło pochodzi z "U.S. Air Force"?


jak na moje oko to nie jest wiertlo - z tej perspektywy nie widac zeby koncowka (ta ktora sie wierci tunele) wystawala za maszyne (blachy itd. itp)

strzelalbym ze to jakis silnik do tunelu aerodynamicznego, albo cos podobnego ; ]
choc moge sie mylic



To jest wiertło, a dokładnie cała "machina" do drążenia tuneli. A co do napisu, to normalne U.S. Air Force ma swoje służby inzynieryjne, czymś muszą przecież drążyć różne podziemne hangary i zbiorniki :) .
Panowie i Panie bez histerii, zapodajcie to hasło do google: Tunnel Boring Machine
  • 0

#9

Lachon.
  • Postów: 53
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodam ,że ta machina ma napęd .... Atomowy..
  • 0

#10

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To przecież jest wiertło to wydrażania korytarzy w bazie dulce ;p a tak na serio to nie należy wierzyć wszystkiemu co się przeczyta....
  • 0



#11

adiridas.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

kilka z tych wjazdów do baz można zobaczyć na google earth np. te w górze Cheyenne gdzie jest siedziba NORAD , kilka z nich widziałem jak zwiedzałem Nevade w google właśnie :P jeden z nich ten wjazd do tunelu na płaskiej pustyni wygląda potężnie :o i ten schron na statki też robi wrażenie
  • 0

#12

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@livin: Twierdzisz, że to nie jest wiertło? To co w takim razie? Zapraszam na wikipedię.

Masz tu 20 fajnych wiertełek do obejrzenia. http://www.oobject.c...oring-machines/
  • 0

#13

livin.
  • Postów: 532
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ban wypraszam sobie, nie twierdze, że to nie jest wiertło;p. Raczej wątpie żeby było używane do budowania tajnych schronów przed wielką katastrofą w 2012 r. Być może nawet takie wiertełko mogło być użyte do budowy zderzacza hadronów LHC. Po prostu źle mnie zrozumiałeś, nie pisze tego, że ,,takie duzieeee wiertło to nie może istnieć" aź tak sceptyczna nie jestem, po prostu nie widzę tutaj związku z ,,wielkim początkiem końca w 20012".
  • 0



#14

Sporek.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z tego co wiem to podobne wiertła stosuje się przy drążeniu wielu tuneli. Nawet na discovery oglądałem jak właśnie takimi wiertłami drążyli eurotunel :D. A co do baz. To normalne że państwa mają różne tajne schrony by w razie wojny czy innego zagrożenia schować w nich elitę rządową :)
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych