Skocz do zawartości


Zdjęcie

To nie samolot uderzył w pentagon - zakazane nagranie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
195 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafikaTo nie samolot uderzył w pentagon - zakazane nagranie

Odszukaliśmy materiał, zarejestrowany na około 30 minut po "uderzeniu" samolotu w pentagon. Został zarejestrowany przez reporterów CNN i pokazany na żywo, niestety tylko raz, zanim jeszcze cenzura nie wkroczyła na anteny serwisów informacyjnych. Reporter Jamie McIntyre mówi, że sprawdził dokładnie Pentagon i jest przekonany, że nie rozbił się o niego żaden samolot.

McIntyre mówi: "Z mojej dokładnej inspekcji wynika, że nie ma żadnych śladów samolotu, który rozbił się gdziekolwiek blisko Pentagonu. [...] jedyne elementy - pozostałe po tym jak zawalił się fragment ściany pentagonu - są tak małe, że mieszczą się w dłoni. Nie ma tam żadnych dużych fragmentów skrzydeł, tylnej sekcji samolotu, ani kadłuba. Nie ma niczego, co wskazywałoby na to, że samolot rozbił się o ścianę pentagonu, a potem spowodował jej zawalenie"

Przedstawiamy link do tego nagrania: LINK

źródło: sianews.com
  • 0



#2

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm... i oczywiście wkroczyła cenzura. Ale i tak dobrze że udało się dotrzeć do tej relacji "na żywo"... I teraz można z całą pewnością powiedzieć, że cały ten zamach to był SHOW odgrywany na oczach świata ;)
  • 0



#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co to za rodzaj pliku ? Bo cos niebardzo mi działa - animacja jakaś a la flash czy what ?
  • 0



#4

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

to jest flach jak się nie myle. I mi przynajmniej ładnie działa, ale jakoś jest troche mizerna. Ale w końcu to nie o to chodzi... to chodzi o to co ten reporter gada, a to słychać ;)
  • 0



#5

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

swf to flash, wlaczasz stronke i po jakis czasie w koncu ci filmik wyskakuje, jakosc jest do du.. ale co tam
  • 0



#6

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zeby jakosc byla lepsza zmniejszcie sobie okno przegladarki internetowej, bedzie lepiej wygladac. Dj_cinex potrzebujesz macromedia flash playera jesli ci nie dziala. Ja sie staram zrobic z tego pliczek .avi ale jak na razie udalo mi sie zrobic tyle ze bez dzwieku ;)
  • 0



#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak tylko z tego co sie orientuje posiadam takowy program do Flashów itd. - dlatego takie moje zdziwienie ... ale co tam bywa ...
  • 0



#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

oni zawsze leca w kulki.Szdkoda mi slwow na tego typu akcje ze strony rzadu usa:/
  • 0

#9

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I co, jak jeden reporter mowi ze nie widac samolotu (co sie zreszta jak najbardziej zgadza bo wypelniony paliwem udezyl w pancerny mur z v=800km/h wiec trudno zeby go bylo widac) to ma dla Was wieksza wartosc niz zeznania setek (jak nie tysiecy) swiadkow ktorzy widzieli samolot pasazerski? Hmm... dziwna logika...
A reporterzy mowili wtedy rozne rzeczy bo na poczatku to chyba normalne ze nikt nic nie wie, ZAWSZE pierwsze informacje na jakis temat sa albo mylne albo niekompletne (a tym bardziej w takim chaosie). Np. liczbe ofiar KAZDEJ katastrofy o jakiej sie informuje ak rowniez jej przyczyny zawsze sie w czasie zmieniaja, zawsze tez powstaja na poczatku rozne dziwne hipotezy ktore potem sa weryfikowane.
  • 0

#10

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapoznaj sie z tematem a potem komentuj, co do tych swiadkow poprosze o zrodla
  • 0



#11

AquaManiac.
  • Postów: 165
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepraszam, z jakim tematem mam sie zapoznac bo z tresci posta nie wynika?
Zrodla? Prosze bardzo:
http://www.pentagonr...ch.com/eye.html
http://www.abovetops...e_evidence.html
http://www.rense.com...eral32/phot.htm

Wystarczy?
  • 0

#12

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Z mojej dokładnej inspekcji wynika, że nie ma żadnych śladów samolotu, który rozbił się gdziekolwiek blisko Pentagonu

No ale ten domniemany samolot to sie nie rozbil gdzies BLISKO pentagonu tylko uderzyl w sam pentagon i wbil sie do srodka, wiec skad mialy by byc te slady ktorych ten dziennikarz nie znalazl

jedyne elementy - pozostałe po tym jak zawalił się fragment ściany pentagonu - są tak małe, że mieszczą się w dłoni

Ale zeby moc stwierdzic ilosc i rozmiar elementow dziennikarz musial by wejsc do srodku palacego sie wowczas budynku, a raczej nie mial takiej mozliwosci :smile:
  • 0

#13

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

AquaManiac mam pytanko o czym traktuje ten pierwszy link??
  • 0

#14 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

dajcie spokoj:) w przypadku aquamaniaka to jest chwytanie sie brzytwy by nie utanac:)

zaden samolot nie uderzyl w pentagon:) jeju ile mozna to walkowac:>
  • 0

#15

Frank Rijkard.
  • Postów: 81
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak ale ten filmik jest bardzo ciekawy tylko nie wiem co ma przedstawiac :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych