Skocz do zawartości


TRZĘSIENIE ZIEMI W SZWECJI, WSTRZĄSY W POLSCE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Miłosz

Gość_Miłosz.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie cichną głosy internautów dzielących się wrażeniami po trzęsieniu ziemi na Pomorzu. - Wrażenie było takie, jakby słoń przeleciał obok! Woda w szklance bujała się, odczuwaliśmy ruchy mebli w pokoju - piszą na Kontakt TVN24 mieszkańcy polskiego Wybrzeża i Szwecji, gdzie znajdowało się epicentrum wstrząsów. Trzęsienie miało siłę 4,7 stopni w skali Richtera. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Źródło

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html


Nie wiem jak wy ale ja nic nie czułem, myślę, że to dlatego że mieszkam w Krakowie, daleko od epicentrum, niech wypowie się ktoś z Pomorza. ;)

edycja: cisz

P.S. Właśnie edytowałem post, ale byłaś szybsza i mam takie fajne zielone ... :)
  • 0

#2

slowis.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam w Gdańsku i jakoś nic nie czułem, może to dlatego, że spałem ale żaden z moich rodziców też nic nie mówił na ten temat. Tak samo w szkole...
  • 0

#3

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja spałam w tedy xD po za Tym tak nie wielkie trzęsienie jakie doszło do nas mogło być nie zauważalne. Już raz tak było....sąsiadka do mnie latała jak głupia a ja nic nie zauważyłam dopiero potem w wiadomościach zrozumiałam o co chodziło xDDD
  • 0

#4

metody11.
  • Postów: 317
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jestem teraz w Kołobrzegu, ale chyba bardzo mocno o 6.20 godz. spałem, bo nic nie słyszałem. Pani z następnego bloku mówiła był tak silny wstrząs, że łóżko odsunęło się od ściany i że jeszcze coś tam spadło czy się trzęsąc dzwoniło.
  • 0

#5

okobogee.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Relacja kumpla mieszkające w Malmö.

"O 6:00 wstalem, jak o 6:20 zatrzaslo to myslalem ze Airbus A380 wyladowal obok bloku. Naprawde mocno szarpnelo za pierwszym razem, niezlego stracha mialem, bo nigdy wczesniej trzesienia nie doswiadczylem. Moze 4,7 to malo w skali swiatowej ale i tak bylo zajebiscie :P "
  • 0

#6

Zethaer.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Podobnie jak kilka lat temu odczułem dość silne bujanie, szkoda że to się nie stało jakieś 20 minut później bo wtedy bym był już na nogach :)
  • 0

#7

Ban.
  • Postów: 352
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja mieszkam... 100km od Gdańska i też nic nie czułem, a o tej godzinie na pewno już nie spałem.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych