Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obce artefakty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16

Pędnik Nie-Łągiewki.
  • Postów: 136
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Wie ktoś co to za rzeżba i z jakiego okresu?

Wypisz-wymaluj albo jego prajaszczur(statuetka jak nic pochodzi z prywatnych zbiorów rodziny T.), albo to sam Donek jakieś 48 wcieleń wstecz... Przepoczwarzając się w kolejnych bytach stracił gadzie stygmaty morfologiczne. Pod "gethami" nie widać łusek, pod "gahnituhem" i kołnierzykiem koszuli niczego z oryginału na szyi i klatce nie widać. To, co z zewnętrza swego "schował" wylazło gdzie indziej i poszło mu w nadrozwoj gadzich cech psychicznych:-))), vide "ustawa 67": dla gada, który żyje ~300 lat to wiek młodzieńczy, ale dla człowieka...

Edit: +.....
Dołączona grafika

  • -1

#17 Gość_Doomin

Gość_Doomin.
  • Tematów: 0

Napisano

Dołączona grafika
Symbol wewnatrz trojkta jest jak najbardziej pochodzenia ziemskiego i przypomina ryby. Nie pamietam z jakiego alfabetu, byc moze jest to rownierz nordycka runa.



To pochodzi z "alfabetu astralnego" i nie tylko. Reszta znaków, też jest bardzo ciekawa zwłaszcza belki z Roswell. Niesamowite, wymarły język w który większość ludzi nie wierzy, wraz z czasem zmienił formę, ale już to widziałem całość gdy przeczesywałem internet w poszukiwaniu informacji na temat starożytności.

Użytkownik Doomin edytował ten post 07.04.2013 - 18:19

  • 0

#18

Mr. Saturday.
  • Postów: 147
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Model egipskiego samolotu to figurka ptaka którą umieszczano na masztach statków, aby pokazywała kierunek wiatru.
Zdjęcie hieroglifu z helikopterem, hieroglify to litery nie obrazki, a napis który tam widnieje (dokładnie to dwa napisy) to: pierwszy to tytuł faraona Setiego II, a drugi to naniesione na niego później imię Ramzesa II (modne wtedy było przywłaszczanie sobie osiągnięć poprzedników).
A tekst ukazany przez astral przypomina mi alfabet tamilski, albo inny drawidyjski (ale tu pewności nie mam).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych