Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN:bomba atomowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mi pare razy snilo sie ze szkola tonie, plonie, albo tornado przez nia przechodzi :D



#17

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wiesio_PL, to były marzenia senne ,nie sen proroczy :)

#18

Abadon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście miałem takie sny w przeszłości. Teraz na szczęście jakoś nie. Za każdym razem gdy mi się śnił taki wybuch to było już za późno aby coś zrobić. Widziałem najpierw jakiś samolot albo od razu wybuch, błysk i jakaś fala uderzeniowa zmiatająca wszystko. Jedyne co zawsze robiłem to chowałem się za oknem (gdzieś wyczytałem, że tak trzeba robić :-) ) lub w innym miejscu gdy byłem poza domem. Takie sny wywoływały u mnie zawsze bardzo negatywne emocje. Sny pewnie były wywołane moim lękiem przed tą bronią i nie niosą ze sobą jakiegoś przesłania.

#19

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Za każdym razem gdy mi się śnił taki wybuch to było już za późno aby coś zrobić. Widziałem najpierw jakiś samolot albo od razu wybuch, błysk i jakaś fala uderzeniowa zmiatająca wszystko.

To śnimy (śniliśmy) identycznie...

#20

vat22.
  • Postów: 6
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja dzis mialem sen ze dwie bomby atomowe spadly kolo wroclawia, wiecej nic nie pamietam ;(

#21

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BOMBA ATOMOWA? NAJBLIŻSZA WYBUCHNIE WEDŁUG BIBLII W JEROZOLIMIE !!! ;( ;( ;(

#22

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja przez pewien czas byłem studentem wydziału Chemii na UW.  

Jeden z profesorów prowadził kiedyś wykład o bombie atomowej i reakcjach jakie są związane z tym zjawiskiem.  
Powiedział, że każdy z nas może zbudować taką bombę z łatwo dostępnych środków...  
ale każdy z nas miałby problemy tylko z 1 składnikiem - chodzi o wysokowzbogacony uran- jeśli go masz, to już nie ma żadnej przeszkody.  


to nawet nam pani od chemi powiedzaila w 2 klasie Gym...

a jesli chodzi o sen to dla mnie zwykly sen :P mi sie tez powtarzaja sny np o ladowaniiu kosmitow z delegacja :P tobie akirat sni sie o bombie atomowei

#23

BOV.
  • Postów: 18
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jak się dużo o czymś myśli to może być tego taki skutek... :-D
zresztą...ja się nie znam :mrgreen:

#24

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

BOV, ja o bombach nie myslę,tylko o samochodach,kobietach itp :) To nie wiem skąd mi się śni po nocach takie coś :)

#25

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ej moze po prostu ogladales program o b.atomowej i tam byla symulacja wybuchu no i podswiadomie to zakodowales , dodajesz inscenizacje polski i juz masz sen :P


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych