Skocz do zawartości


Zdjęcie

SEN:bomba atomowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od ok 1,5 roku powtarzał mi się sen (w sumie jakieś 7-8-razy) podczas którego wiedziałem,że ma nastąpić wybuch bomby atomowej.(przynajmniej tak mi się wydaje),Informowałem o tym wszystkich a potem próbowaliśmy przed tym zdarzeniem uciekać.Widziałem tłumy uciekających,ulice zakorkowane przez samochody.Potem jednak zawsze było widać spadający z nieba przedmiot (wg mnie była to bomba atomowa-stąd tytuł tematu-ale do końca pewny nie jestem) i następowała eksplozja.Dodam jeszcze,że wg mnie nie ma ten sen żadnego związku z przepowiedniami o spadających kometach itp.wcześniej te tematy mnie nie interesowały,podobnie jak broń jądrowa i te sprawy.Teraz mnie to zastanawia,czy to tylko zwykły sen?Dodam jeszcze,że NIGDY nie udało się uciec...

#2

Roland.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaję że możesz myśleć o bombach atomowych może grasz w jakąś gre wojenną? A tak p.s to wiesz w jakim kraju ta bomba spada?? i kto ją zrzucił. Ale sen może mieć coś w sobie ale mi nie komentować bo ja się na tym nie znam:D

#3

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W gry wojenne nie gram,nie lubię tego typu gier.Jrdyne w które gram to samochodówki i zręcznościowe.O bombach atomowych nie myślę.Jak już napisałem,nie wiem na 100 % czy to bomba atomowa (tak to odebrałem) Nie wiem skąd się wzięła a zawsze dzieje się to niestety w naszym kraju...Po prostu wiem,że ma to spaść,uciekamy przed tym,a>e bez skutku.

#4

ble.
  • Postów: 91
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

QLIG, eee idz lepiej do jakiegos psychloga? moze masz jakies zabuzenia czy cos? :P

#5

Szyderca z loży.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jesli Cię to pocieszy mi się śniło, że Bin Laden podłożył osobiście bombkę atomową w jedynym kinie w moim mieście :rotfl: nawet zdetonował i wszystko zrobiło się jakby białe, ale zginęło tylko kilku ludzi :rotfl:

#6

Artur Gutowski.
  • Postów: 308
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Proroczy sen zapewne...



#7

Roland.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

E tam a czemu wszysyc maja uciekac bomba ma zaieg gdzieś chyba okolo 12 km chyba wiec malo i szybko ziemia staje sie uz normalna nie napromieniowana :beer:

#8

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ja przez pewien czas byłem studentem wydziału Chemii na UW.

Jeden z profesorów prowadził kiedyś wykład o bombie atomowej i reakcjach jakie są związane z tym zjawiskiem.
Powiedział, że każdy z nas może zbudować taką bombę z łatwo dostępnych środków...
ale każdy z nas miałby problemy tylko z 1 składnikiem - chodzi o wysokowzbogacony uran- jeśli go masz, to już nie ma żadnej przeszkody. :shock:

[ Dodano: 2006-05-26, 20:20 ]

E tam a czemu wszysyc maja uciekac bomba ma zaieg gdzieś chyba okolo 12 km chyba wiec malo i szybko ziemia staje sie uz normalna nie napromieniowana :beer:


To chyba jest błędne założenie - niedawno oglądałem film dokumentalny o możliwych skutkach ataku dużą głowicą międzykontynentalną - jeśli dobrze pamiętam to ściana ognia
ma jakieś 40km średnicy,a w chwili ataku ginie jakieś 250tyś. ludzi, a póżniej sporo więcej od choroby popromiennej - razem minimum z 500tyś. (przy ataku na duże miasto).

#9

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ble, psycholog jest za drogi :)
mortyr, napisał

ja przez pewien czas byłem studentem wydziału Chemii na UW.

Jeden z profesorów prowadził kiedyś wykład o bombie atomowej i reakcjach jakie są związane z tym zjawiskiem.
Powiedział, że każdy z nas może zbudować taką bombę z łatwo dostępnych środków...
ale każdy z nas miałby problemy tylko z 1 składnikiem - chodzi o wysokowzbogacony uran- jeśli go masz, to już nie ma żadnej przeszkody.

To samo mówił nam nauczyciel fizyki w technikum...
piernik, proroczy sen to ja miałem jeden,spełnił się po kilku godzinach,ale nie będę pisał :)

#10

Józek.
  • Postów: 154
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm mi się śniły parę dni temu .. tornada w Polsce które niszczyły wszystko. A nie myślałem/czytałem/oglądałem nic o tej tematyce zbytnio.

-----------------------------------------------------------------------------
Na rozluźnienie Film
Przy okazji nasuwa na myśl co mieli ludzie na myśli np. z rejonów Indii pisząc w swych tekstach o rozbłyskach tysięcy słońc :]

#11

Haven.
  • Postów: 11
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystkie sny dotyczące bomb atomowych są prorocze, albo wojna atomowa będzie w roku 2012, albo potem, prędzej czy później i tak ludzie sami unicestwią swoją planetę. Jesteśmy na doskonałej do tego drodze. :/

#12

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Haven, mi się wydaje,że nie zdążymy.Ktoś lub coś nas w tym wyręczy :)

#13

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No mi też czsem się śni wybuch atomówki, jadące czołgi, bombardowania orbitalne (?)... Ech, chyba pora na jakiś czas dstawić te FPSy i RTSy (Za duże Earth 2160, oj, za dużo.. ;) .)
Apropo uranu:
Łatwo go zdobyć na czarnym rynku, gdyż w byłych republikach ZSRR stoją silosy, w których do dzisiaj drzemią pociski... O ile nie zostały rozkradzione.

#14

QLIG.
  • Postów: 531
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W moim przypadku NIGDY nie było żadnych wojsk,żadnych oznak wojny,po prostu coś miało lecieć z nieba,ja i inni wiedziałem,uciekaliśmy a to przyleciało z nieba i eksplodowało...Tyle...Nic wiecej...
A co do uranu,to jego cena raczej nie dla nas :)

#15

Guliwer.
  • Postów: 548
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja sen w którym uczestniczyła bomba atomowa wspominam niemiło, to wiązało się logicznie z upadkiem kościoła ... jakby było tegoż następstwem. Demoralizacja po zejściu kleru?


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych