Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z małym penisem albo wcale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#16

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że nie warto wam, drodzy panowie, martwić się o przyszłe pokolenia. Ważne, że WAS to nie dotyczy, czyż nie? :P



tak tak... tylko my w przeciwieństwie do was martwimy się o nasze przyszłe pokolenie :rotfl:
  • 0



#17

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

taki proces nie następuje z dnia na dzień. Więc przyszłe pokolenia w najbliższym czasie są nie zagrożone. A o rozmiar penisa nie ma się co martwić bo jak w dzisiejszych czasach panie przyznajmy się rozmiar penisa jest ważny tak z biegiem czasu i jego malenia ten tok myślenia zostanie zastąpiony czymś innym. Takie jest moje zdanie ;)
  • 0

#18 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Z małym nie z dużym tak?Ale pomyślcie bez,to jest dopiero tragedia także sytuacja nie wygląda tak okropnie.
  • 0

#19

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pewnie naukowcy wynajdą jakieś tabletki na porost prącia w puszczy amazońskiej jest pełno nieodkrytych roślin i zwierząt
  • 0

#20

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Albo wymyślą organiczne implanty. Będzie można wybrać sobie rozmiar, kształt i kolor a poza tym standard: mp3, budzik, otwieracz do piwa.... (sorka za głupi post, ale nie mogłem się powstrzymać...)
  • 0

#21

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bez kitu albo będziemy mieć penisa teleskopowego będziemy go sobie rozwijać w razie potrzeb i wyzwań i będzie znacznie większa długość wytrwałości albo w ogóle nie będzie się przegrzewał tylko jak będziemy chcieli to wtryski będą (nie mogłem się powstrzymać od komentarza)
  • 0

#22

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A pamiętacie, że istoty z wyższych gęstości są obojniakiami? Idę o zakład, że w 2012 poodpadają nam fiuty....

To ja już wole wersje z zamianą biegunów ziemi i globalną powodzią...
  • 0

#23

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A pamiętacie, że istoty z wyższych gęstości są obojniakiami? Idę o zakład, że w 2012 poodpadają nam fiuty....


:/ Ehh przechodząc na wyższą gęstość jestem gotowy poświęcić rodzinę, ludzkość, cywilizacje, planetę, "przyjaciół" (gdybym miał się przyjaźnić tylko z tymi których lubię nie przyjaźniłbym się z nikim :mrgreen: ), ale penisa nie oddam co to to nie. Jeśli w wyższych gęstościach mogą być tylko "Keny" i "Barbie" to piern***e takie coś :/
  • 0

#24

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

cholercia chłopaki ale wy macie wartości wszystko jest ważne ale jak chodzi o wasze penisy to poświecicie wszystko hahahahaha no nie mogę zabawne to jest xD
  • 0

#25

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Żeby stawiać ch*** nad najbliższych... Trzeba być bardzo żałosnym człowieczkiem. Nawet ja taki nie jestem :/

Dołączona grafika
  • 0

#26

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

dajcie spokoj, pierdoly. "Naukowcy" co tydzien cos nowego odkrywaja, przyklad glupiego mleka, raz szkodzi, raz pomaga i sie biedni zdecydowac nie moga.
  • 0

#27

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak ale tak czy siak siusiak jest mój i spieprzać od niego
  • 0

#28

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale siusiakowa debata nam się tu robi. Hmm, ale to chyba nie o to chodziło w tym temacie niestety. Ja też się zgadzam z tym, że naukowcy często sami sobie zaprzeczają. Tym bardziej amerykańscy naukowcy...
  • 0

#29

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale siusiakowa debata nam się tu rob


no ale przynajmniej jest się z czego "pośmiać" ;)
  • 0

#30

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie przesadzajcie ^^, wasze wyprodukowane in vitro penisy nie będą się do niczego nadawały.
Przyroda tak to wymyśliła że rozmnażanie będzie się odbywało po przez partenogenezę.
Penis będzie takim samym wykopaliskiem jak ogon lub grzywa u małpoludów.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych