Skocz do zawartości


Zdjęcie

Z małym penisem albo wcale


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#1

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z małym penisem albo wcale
AMERYKAŃSCY NAUKOWCY: RODZAJ MĘSKI WYGINIE


Płeć męska jest w niebezpieczeństwie. Według najnowszego raportu amerykańskich uczonych z organizacji CHEMTrust, samce niemal wszystkich gatunków, przez pestycydy, mają coraz mniejsze penisy i w ogóle są coraz bardziej kobiece.

Na męską płeć i jej atrybuty zabójczo, a przynajmniej okaleczająco, wpływają wszechobecne pestycydy i inne chemikalia panoszące się po świecie. Efekt jest prosty: im bardziej na działanie chemikaliów narażona jest samica, czyli matka, tym mniej hojnie obdarzony przez naturę będzie jej męski potomek.

Penisobójcze chemikalia są wszędzie!

Amerykańscy uczeni z organizacji CHEMTrust udowodnili, że chłopcy zrodzeni z kobiet narażonych na działanie pestycydów mają mniejsze penisy niż ich rówieśnicy ze środowisk bezpiecznych.

A jest czego się bać, bo jak wynika z obliczeń niestrudzonych naukowców, po świecie krąży prawie 100 tys. niebezpiecznych dla człowieka substancji.

Niebezpieczne dla płci chemikalia są niemal wszędzie - twierdzą naukowcy. Od sprzętu elektronicznego po kosmetyki i dziecięce podsypki.

Nie tylko człowiek

Ale narażony jest nie tylko rodzaj ludzki. Trujące substancje atakują genitalia samców niemal wszystkich zwierząt.
Panowie ryby cierpią przez skażenie wód - w brytyjskich rzekach połowa rybich samców ma w swoich genitaliach żeńskie jajeczka.

W niektórych rejonach Wielkiej Brytanii wszystkie ropuchy zostały już samicami. Niełatwe życie mają też aligatory na Florydzie i żółwie w rejonie amerykańskich Wielkich Jezior. Męskie cechy zanikają też wśród amerykańskich orłów i innych drapieżnych ptaków. Problem dotyka nawet ogromnych waleni.

Kobiety, opanujcie się!

Jak zauważają naukowcy, zanikanie cech męskich, to poważny alarm ostrzegawczy.

Jeśli nic się nie zmieni i ilość pestycydów i innych chemikaliów się nie zmniejszy, apokaliptyczna wizja z "Seksmisji" może stać się nie tylko męskim koszmarem.

http://www.tvn24.pl/...,wiadomosc.html
  • 0

#2

koreek.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wręcz cudownie ...
Czyli za kilka pokoleń moze się stać tak, że będą kobiety oraz osobniki u których nie można ustalic płci (coś w rodzaju Ken :mrgreen: ) , no i mężczyźni , którzy będą wtedy prawdziwym "skarbem" ...

Nie potrafie sobie tego wyobrazić ...
Chociaż gdzieś kiedyś czytałem ze Chińczycy nie są zbytnio obdażeni przez naturę i mysle ze może to byc zasługa sprzętu elektronicznego - tak jak jest napisane w powyzszym artykule.

Jednym słowem : zgroza .
  • 0

#3

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wręcz cudownie ...

No nie wiem czy tak cudownie. Bycie bykiem rozpłodowym może być męczące i powodujące ból niektórych części ciała. W najlepszej sytuacji są zapewne ci, którzy żyją na wsi oraz mieszkańcy Afryki.
  • 0



#4

Andross.
  • Postów: 98
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkańcy Afryki to wiadomo:) no to za kilka pokoleń u Europejczyków będzie jak u Hindusów.... będą dla nas mniejsze prezerwatywy robić :)
  • 0

#5

frosti.
  • Postów: 654
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Spokojnie panowie ;d Reporterzy na pewno całą sprawę jak zwykle wyolbrzymili. Natura cały czas zagina naukowców pozatym i zaginać będzie coraz bardziej im bliżej 2012 roku. ( Na pewno organizm ludzki się jakoś przed tym obroni itp ).
  • 0

#6

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

właśnie na tym polega cud natury że potrafi się ona przystosować do wszystkiego
  • 0

#7

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

LOL jeśli kiedyś jakiś mężczyzna ocaleje to będzie miał dużo roboty z kobitami hłehłehe :mrgreen:
  • 0



#8

Lerlitz.
  • Postów: 229
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

haha o panie tez sie nie martwcie :) predzej czy pozniej tez im zaczna zanikac cechy płci... i wtedy nastapi hermafrodytyzm i skancza sie te durne parady rownosci ;D
  • 0

#9

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że nie warto wam, drodzy panowie, martwić się o przyszłe pokolenia. Ważne, że WAS to nie dotyczy, czyż nie? :P
  • 0

#10

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

powtarzam nie martwcie się człowiek się jakoś przystosuje
  • 0

#11

Darkan.
  • Postów: 120
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mango, właśnie nie. Jak wiem że mi to już zagrozić nie może to ok, ale jednak chciałbym by mój syn był mężczyzną a nie, jak napisał koreek, "kenem".
  • 0

#12

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Darkan, z pewnością nie jest to proces posuwający się tak szybko, że w ciągu pokolenia długość penisa może zmniejszyć się znacznie.
W ogóle do takich informacji warto podchodzić z rezerwą.
  • 0

#13

judas666.
  • Postów: 1468
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co mnie obchodzą przyszłe pokolenia...

Ja myślę, że nie warto wam, drodzy panowie, martwić się o przyszłe pokolenia. Ważne, że WAS to nie dotyczy, czyż nie? :P

Zależy kogo :/
  • 0

#14

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A pamiętacie, że istoty z wyższych gęstości są obojniakiami? Idę o zakład, że w 2012 poodpadają nam fiuty....

:P A tak na serio, jakbym miał się słuchać naukowców, to wychodzi, że wszystko jest złe i trujące. Tu pestycydy, tam wieże telefoni komórkowych, same owoce i wegeterianizm też są złe, mięso złe, to złe, tamto złe, to szkodliwe itd itd itd...

Pożyjemy, zobaczymy (albo i nie:P)
  • 0

#15

reesvin.
  • Postów: 115
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe na co będą narzekać feministki jak nie będzie mężczyzn...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych