Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO Łódź nagranie wideo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

#61

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czasami przelatuje satelita nad Białołęką (1 w miesiącu, czy jakoś tak). Pewnie Łódź też to widzi.

Ps: Sorry, że to nie na ten temat, ale jak się obrazki wstawia?
  • 0

#62

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiem jaki to tym gwiazdy [i szczeze mi to powiewa] ale wystarcy wyjzec przez okno i pare sie znajdzie pulsujacych w takich kolorach jak ufo.

Migotanie gwiazd wynika z turbulencji w ziemskiej atmosferze, a nie z fizycznych zmian jasności samej gwiazdy. Ruchy powietrza powodują zmiany gęstości w atmosferze, które działają jak soczewki skupiając lub rozpraszając wiązkę światła docierającą od gwiazdy.
Planety oglądane gołym okiem i w niewielkim powiększeniu wyglądają jak gwiazdy. Róznić od nich mogą się jedynie większą jasnością - i tak jest zdecydowanie w przypadku Wenus.

Hyperion, nad Białołęką, podobnie jak nad resztą kraju, codziennie przelatuje conajmniej kilkanaście sztucznych satelitów :-)
  • 0



#63

shiny_toy_gun.
  • Postów: 165
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

@up

Nie wiem nigdy w to nie wnikalem. Ale wg mnie ufo to to nie jest - jak dla mnie to gwiazda.


edit AlienGrey
Po co cytujesz cały post, który jest bezpośrednio nad Twoim..

  • 0

#64

taght.
  • Postów: 275
  • Tematów: 10
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obiekt taki jak ten na filmiku widziałem nie raz u siebie. Zawsze jest tak samo, leci po jakimś czasie zaczyna mocniej pulsowac i nagle znika. Widziałem pojedyncze, po 3 naraz a raz widziałem ich 15 naraz :P wiem bo liczyłem. Nie wiem czy to kosmici ale na pewno jest to coś dziwnego i nie zidentyfikowanego i obserwuje się to na całym świecie.
  • 0

#65

Ambicja.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiem tak :film na pewno autentyczny , lecz to co na nim to nic innego jak ww. planety + to co mówił Lynx czyli migotanie do tego dochodzi kompresja i mamy taka tajemniczą gre pixelii .Pozdrawiam.
P.s. Ciągle patrz w niebo
  • 0

#66

Kocot.
  • Postów: 16
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a mi sie wydaje ze to gwiazda, czesto widuje podobnie migotajace obiekty (ciała niebieskie) ;)
  • 0

#67

dj.Alien.
  • Postów: 54
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,
Mam dla Was dobrą wiadomość. Dziś dostrzegłem znowu ten obiekt. Dostosowałem się do Waszych wskazówek i rejestrowałem go tak długo dopóki nie zaczęła mi drętwieć ręka. Na filmie wyraźnie widać że obiekt się porusza i kilkukrotnie znika i się pojawia, aby pod koniec po prostu ?odlecieć?. Komentowałem też na bieżąco nagranie, ale głos miałem nie swój bo byłem bardziej skupiony na tej kolorowej kulce niż na tym co mówię, więc za jakiekolwiek wpadki przepraszam. Obiekt nagrałem koło godziny 17 stej. Jutro dam Wam link na YouTube, chyba że dziś przyspieszy mi net, to dostaniecie go dzisiaj.
Pozdrawiam
Alien
  • 0

#68

Hyperion.
  • Postów: 135
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gwiazda w 100%. To oczywiste. Ładnie ją sfilmowałeś, ale to nie ufo. Prawie każdy obiekt na niebie migocze. A podchodząc do tego bardziej naukowo to jest to Wenus, bo jest bardzo jasna i większa niż gwiazdy. Ostatnio jak przez teleskop ja ogladalem to tez migotala. W lato wenus zbliza się do ziemi na 0,6 j.a dlatego mogłeś ją pomylić, albo celowo wstawić jako prowokację.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych