Skocz do zawartości


Liberalizacja dostępu do broni palnej w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1307 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy jesteś za liberalnym dostępem do broni palnej w Polsce, opartym na równych zasadach dla normalnych, uczciwych i praworządnych obywateli? (476 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za liberalnym dostępem do broni palnej w Polsce, opartym na równych zasadach dla normalnych, uczciwych i praworządnych obywateli?

  1. Głosowano Tak (283 głosów [59.45%])

    Procent z głosów: 59.45%

  2. Głosowano Nie (158 głosów [33.19%])

    Procent z głosów: 33.19%

  3. Nie wiem (12 głosów [2.52%])

    Procent z głosów: 2.52%

  4. Nie jestem zdecydowany (23 głosów [4.83%])

    Procent z głosów: 4.83%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1306

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Macie problem w znalezieniu najnowszych badań na temat wpływu dostępności do broni na bezpieczeństwo czy przestępczość? I nic dziwnego, stowarzyszenia strzeleckie doprowadziły do tego, że w USA zakazano badać ten temat państwowym placówkom badawczym. Powodem były oczywiście niewygodne wyniki wskazujące na to, że trzymanie broni w domu zwiększa ryzyko śmierci podczas włamania.

Coz niezbyt szokujaca to informacja. Majac bron gdy widzisz, ze typ wbija Ci na chate logicznym posunieciem jest uzycie jej. A, ze delikwenta pozniej ewentualnie trzeba wynosic nogami do przodu to coz... Takie ryzyko zlodziejskiego fachu.

No chyba, ze dane te dotycza ludzi, ktorzy przy ataku przestepcow zostaja zastrzeleni. Wtedy to faktycznie jest problem i niewygodne dane.


  • 1

#1307

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No chyba, ze dane te dotycza ludzi, ktorzy przy ataku przestepcow zostaja zastrzeleni. Wtedy to faktycznie jest problem i niewygodne dane.

 A jaki to może mieć związek z trzymaniem broni w domu?


  • 0



#1308

Master Zgiętonogi.

    Capo di tutt'i capi

  • Postów: 416
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

 

No chyba, ze dane te dotycza ludzi, ktorzy przy ataku przestepcow zostaja zastrzeleni. Wtedy to faktycznie jest problem i niewygodne dane.

 A jaki to może mieć związek z trzymaniem broni w domu?

 

 

Hm, moje zdolnosci czytania tekstu ze zrozumieniem jak widac stoja na mocno przecietnym poziomie. :szczerb: Czyli wszystko jasne w tym temacie. W takim razie calkiem nie mam pojecia co jest niewygodnego w tych danych. :) 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych