Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zupa z człowieka?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#31

Lubię ciastka.
  • Postów: 101
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na Ukrainie bardzo duzo kobiet slyszy ze plod jest uszkodzony i TRZEBA dokonac aborcji. Chinki zaczynaja zachodzic w ciaze, zeby sobie dorobic, sprzedajac embriony. Pikus przy naszych "wypadkach" z pawulonem - tutaj kobiety sluza jako fabryki do produkcji miesa. W takich wypadkach kojarzy mi sie to z filmem earthlings - ziemianie . Jasne, jestesmy istotami myslacymi, obdarzonymi tak abstrakcyjnymi cechami jak poczucie humoru czy zmysl estetyki. Wedlug mnie to jednak i tak w glownej mierze tylko dobudowanie do prymitywnych instynktow otoczki mistycyzmu, ktory, swoja droga, jest zrozumialy tylko dla naszego gatunku. Jestesmy zwierzetami i trzeba o tym pamietac, doprawiajac bazylia, sola morska i zielonym pieprzem kawal miesa innego zwierzecia, wyciety precyzyjnie nozem z uda owcy, ktora jest tak samo martwa jak ta, ktorej kawal miesa z uda wyszarpuje pewnie w tym momencie gdzies na swiecie jakis wilk. Rozwinelismy sztuke kulinarna, poblazamy swoim podniebieniom, nawet nauczylismy sie wytwarzac jedzenie praktycznie nie przynoszace zadnych wlasciwosci odzywczych, sluzace tylko naszej przyjemnosci. Mozemy sie za to sadzac na tronie, genialny czlowiek przerobil jedna z podstawowych potrzeb zywego organizmu - pozywianie sie - dzieki wyzynom swojego intelektu w cos niesamowicie skomplikowanego i trudnego do opisania. Ale dla kazdego innego gatunku jest to po prostu marnotrawienie energii. Mozna by tak opisac po kolei wszystkie z podstawowych potrzeb, dzielone przez nas na przyklad z psem. Wydalamy, rozmnazamy sie, spimy, jemy, tesknimy, pojmujemy swiat dookola, zapamietujemy, mamy swoje rodzaje jezyka, zachowan spolecznych i przyzwyczajen. Wystarcza przyjzec sie blizej czlowiekowi a widac, ze jego czlowieczenstwo to troche tombak. Ogladacie wiadomosci? Widzicie, jacy ludzie dookola sa po prostu skretyniali? Panoszymy sie na tej planecie, niszczymy ja i zasmiecamy roznymi wykwitami naszych chorych wyobrazni, jestesmy najbardziej wyrodnymi ze zwierzat na Ziemi, niewazne za kogo bysmy sie nie uwazali.

Wybaczcie chinczykom, ze jedza plody. To tylko ludzie.

Poza tym slyszalm ze to jeden z tych niesmacznych zartow. Jak bonsai kittens, tylko ze o wiekszym kalibrze.

#32

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

no ok, ale proszę, czy w tym momęcie ktoś potrafi odpowiedzieć...gdzie my jako ludzkość wogóle dążymy???



#33

koreek.
  • Postów: 43
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jednym słowem , do samozagłady .
tosz to chore jest... :censored:
Tam na stronie jedno zdjęcie z tym płodem na desce nad którym stoi typ z nozem... - płód potraktowany jak kawałek kotleta ...

#34 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Zabić to za mało. Oni są odarci z jakichkolwiek wartości. Nie mieści mi się to w głowie. To są bestie nie udzie. Jak krokodyle zjadają swoje młode.

#35

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tylko, że Chiny są kilka tysiecy kilometrów stąd, więc po wielkim oburzeniu na forum zapomnisz o wszystkim za dwa dni....no, może trzy.


No tak są daleko, ale na dzień dzisiejszy mieszkam w Irlandii i znam wielu chińczyków, widzę ich na co dzień i jak zobaczę kumpla i tak spojrzę na niego to od razu mi się będzie nasuwała myśl "jak oni mogą to jeść".

#36

marcin999.
  • Postów: 116
  • Tematów: 26
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Jem mieso, ale jak zabijaja zwierzeta i je jedza, czy to jest w porzadku? To tez niezbyt fajnie wyglada, trupozercy! Czlowiek mysli, to od razu wazniejszy? Tak wlasnie jest co mi sie nie podoba :(

Obejrzalem zdjecia jak kazda normalna strone, nie zrobilo to na mnie zadnego wrazenia, to nawet nie zyje, choc w sumie mogliby to jesc, ale nie informowac o tym innych...

Nie bede pisal, ze to zle, bo od dawna wiadomo, ze czlowiek to zwierze i to raczej nic w porownaniu z tym co mozna znalezc w necie...

#37

sharwood123.
  • Postów: 141
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

człowiek jest ważniejszy sam stworzyciel nas wyróżnił ale jak czytałem ten temat to śniadanie zwróciłem :(
jak tak sobie myśle co będzie jak ruscy to podpatrzą

#38

Kamilos.
  • Postów: 121
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Paranoja - słowo które najlepiej tutaj pasuje...

#39

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogę po prostu niektórych komentarze mnie dobijają.

Aton, Klaatu - no tak najlepiej oceniać grupę społeczną na podstawie czynów paru ludzi, nie wiem dlaczego stawiasz ludzi tak wysoko, zwierzęta zabija się co dzień i nie ma afery, a człowieka to już nie ludzkie. Tylko sprecyzuj mi co masz na myśli pisząc nie ludzkie. Ludzie cały czas dokonują czynów które wydają się naganne, a to jak na to zareagujemy świadczy o nas. Owszem to jest złe ale wy z tego co widzę nie dostrzegacie sedna sprawy.

Usłyszeliście o tym stwierdziliście że to straszne, i zapomnicie dostrzegając tylko czubek góry lodowej. A niektórzy widząc prawdziwy sens całej historii jak np. marcin999 zdadzą sobie sprawę z istoty rzeczy, dlaczego właściwie uważamy ludzi za ważniejszych od zwierząt, na jakiej zasadzie, skoro jedyne co właściwie robimy to niszczymy planetę, jakby ktoś tego nie zauważył inne zwierzęta tego nie robią.

#40

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak są daleko, ale na dzień dzisiejszy mieszkam w Irlandii i znam wielu chińczyków, widzę ich na co dzień i jak zobaczę kumpla i tak spojrzę na niego to od razu mi się będzie nasuwała myśl "jak oni mogą to jeść".


A jesteś pewien, że ci chińczycy z irlandi jedzą takie zupy? Kur..., pewnie stoją pod szpitalem i tylko czekają aż im coś do garnka wpadnie.

Jak ja nienawidze generalizowania.

ladd88 kanibalizm to domena zwierząty. Zawsze mi się wydawało, że my ludziom, stojącym szczebelek wyżej nie przystoi jedzenie własnego gatunku...chyba, że w sytuacjach extremalnych.

#41

Adventus.
  • Postów: 386
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Chinole są chorzy. Jestem ciekaw, co ich kucharze jeszcze wymyślą. Może zupa z ludzkimi oczami oraz
filety z nietoperzy?



#42

m1ch00.
  • Postów: 35
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze parę fotek od naszych braci z Chin:

http://poetry.rotten...gia/taboo1.html

http://poetry.rotten...gia/taboo2.html

http://poetry.rotten.com/shavedpussy/

http://www.rotten.co...ns-best-friend/

#43

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wartość w Polsce 100 JPY = 3.20 PLN(według wikipedi).

Więc 4000 jenów=128 zł.

#44

Alyna.
  • Postów: 328
  • Tematów: 14
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlatego natura wymyśliła coś takiego jak priony, które powoduję chorobę Jacoba-Creutzfeldta, czyli inaczej mówiąc vCJD. Krowy karmiono krowami i zachorowały, niektóre ludy w Afryce praktykujące kanibalizm zachorowały na vCJD. Podejrzewam, o ile to nie jest makabryczny żart tak jak z kotami bonsai, to tam stanie się to samo.
Priony same w sobie są nieszkodliwe, ale spożywanie mięsa osobników tego samego gatunku, lub osobników zarażonych prowadzi właśnie do tej choroby.
Rozumiem jedzenie zup, z guano, z jakiś tam gniazd pełnych piór, patyków i kup, ale to jest przesada. Nie żeby mnie obrzydzały obrazki, bo widziałam gorsze, ale wiara, że jedzenie embrionu pomaga w czymś tam jest idiotyczne. Pomaga owszem, w tym, że sobie z mózgu gąbkę zrobią, czego im życzę.

#45

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zupa z ludzkiego embrionu pochodzącego z aborcji staje się w Chinach popularna. Poprawia zdrowie i możliwości seksualne - tak przynajmniej w Chinach twierdzą. Koszt takiej zupy oscyluje w granicach 4000 chińskich jenów.


Oski_m

Podałeś w JPY, a to japońskie jeny, w Chinach obowiązują yuan'y a według przelicznika 4000 CNY (chinskich yuan'ów) to około 1770 PLN.

Więc gdzieś musi być błąd bo nie ma chińskich jenów, albo się mylę.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych