Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zupa z człowieka?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#16

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jestem prawie przekonany że takie sytuacje mają miejsce w końcu na świecie jest 6 miliardów ludzi i niezliczona ilość kultur w których normą są największe dziwy z naszego punktu widzenia.

Nie popieram tego ale z logicznego punktu widzenia, jak człowiek je cielęcinę czy inne zwierze to robi praktycznie to samo. Zaraz ktoś pewnie powie ale gdzie tu porównywać człowieka do zwierzęcia, hmm a czego nie skoro to i to jest żywe a nienarodzone dziecko niema większego poczucia świadomości tak samo jak jakieś zwierze.

I podkreślam że też jestem w szoku ale jakby się nad tym zastanowić to nie jesteśmy od nich lepsi.

dz i pozdro :)

#17 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Co racja to racja. Żeby ten świat wyprowadzić na proto to trzebaby zostawić z milion dorosłych a resztę od lat 5 na madagaskar.

#18

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No nic, czekamy aż zaczną się opowiadać za tym, przecież to "takie ludzkie" (dosłownie!)
Aż w końcu dojdzie do protestów, czemu w sumie tego nie zalegalizować.....

#19 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

I legalizować związki z gotowanymi płodami.

#20

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Fermy płodów!

#21

Ladd.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje że to nie jest ironizowanie mojego postu? :| Zaznaczam po raz kolejny że nie jestem za tym, ale nie pysznijcie się swoim poziomem moralnym bo jest dość płytki z tego co widzę, bez obrazy… ale jak ktoś je zwierzęce mięso przy obiedzie to nikt się nie denerwuje.

#22

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Proponuje zalegalizować również nic nie wnoszące do tematu posty.

Ugm, jak już jesteśmy przy takich zwyczajach, to może przytocze historie którą usłyszałem na ostatniej Prahistori Europy. Bodajże u papusów jest zwyczaj darowania zmarłemu jakieś cennej rzeczy. Biedacy odcinają sobie palce (tz. jeden palec na jednego zmarłego), zawijają w liść i składają przy zmarłym.

#23 Gość_Bayakus

Gość_Bayakus.
  • Tematów: 0

Napisano

Ranking najgroźniejszych seryjnych morderców stworzony na podstawie "skali zła" autorstwa Michaela Stone'a, wykładowcy Columbia University, psychiatry i psychologa sądowego. Według tej skali, biorąc pod uwagę informacje na temat danej osoby i jej przewinień, przestępcom przyznaje się od 1 do 22 punktów. W dokumencie zaprezentowano sylwetki i zbrodnie dziesięciu najokrutniejszych współczesnych seryjnych morderców. Aby zapobiec brutalnym zbrodniom, trzeba dobrze poznać ich mechanizm. W tym odcinku zabójcy przedstawiają swoją wersję wydarzeń.

Oglądałem odcinek który został poświęcony kanibalom.Jeden z tych kryminalistów korespondował z innymi osobami przez internet i szukał człowieka który chciałby zostać jego ofiarą.Zadziwiające ale prawdziwe jednakże udało mu się takowego znaleźć.Następnie nagrał on sesję w której zjadł tego człowieka.Policjanci po obejrzeniu tego nagrania musieli zostać poddani długotrwałej terapii w celu przywrócenia ich zdrowia psychicznego.

#24

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jest film na podstawie tej historii....całkiem ciekawy zresztą. To było bodajże w Niemczech. A film, jesli mnie pamięc nie zawodzi, miał tytuł właśnie - "Kanibal". Pokazane było wszystko, w jaki sposob się to odbywało... Dość "mocny" film.


szybki EDIT:

tytuł to "Kanibal z Rotenburga"



#25

Confident.
  • Postów: 240
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[pozostaje teraz czekać na kogoś, kto porówna tolerowanie aborcji z jedzeniem abortowanych płodów, bo z pewnością ktoś to uczyni, to tylko kwestia czasu]



No przepraszam bardzo, ale to przecież nie człowiek, pare komórek sklejonych na krzyż, więc czemu się tak oburzasz? Nie ma prawa żyć, pewnie gdyby mógł wybierać to oburzyłby się że zrobiono z niego pomidorową a nie np. ogórkową.

Takie rzeczy są już rzeczywiście poza wszelkimi granicami. Ludzi to rusza, ponieważ to nie jest coś, o czym słyszy się na codzień. Dla mnie bardziej okrutny jest sam moment zabicia tego człowieka, samo zrobienie z niego zupy to już coś czego nie moge określić.

#26

Mick St. John.
  • Postów: 154
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Up ... Taka prawda

Jak by mnie kilkaset lat temu zobaczyli z tel. komórkowym to pewnie na stosie by mnie spalili .

-----

A co do tego tematu, to jak bym w restauracji zobaczył że tam takie coś serwują to bym ją spalił, bez zbędnych komentarzy i tłumaczeń.
Człowieka który się tym rozkoszuję zabił bym bez wahania.

#27

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

eeeehhhh...to już przesada! no naprawdę nie wiem co może posunąć człowieka do takich praktyk! Fakt - zabijamy różne byty żeby się posilić, robimy różne dziwne żeczy, ale to! rozwaliło mnie to!
Nie mam żadnego usprawiedliwienia dla tych "ludzi" !!!
W kodeksie natury jest od wieków - zabijasz tylko, kiedy chcesz się posilić!
ale TO!
no sorki...
CO TO MA BYĆ!!!

no tak na marginesie, mówimy cały czas o rozwoju duchowym, szukamy prawdy, szukamy przyczyn, szukamy odpowiedzi, ale jak możemy to zrobić, skoro są na tym świecie tacy ludzie!


czasami trace sens!

do moderatorów - jeżeli zrobiłem błedy, prosze o wybaczenie, jestem dyslektykiem.



#28

Avion.
  • Postów: 312
  • Tematów: 18
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam nadzieje, że to tylko taki fotomontaż. I że to opowieść taka sama jak przekonanie, że Żydzi składali ofiary z ludzi. Muszę przyznać, że po obejrzeniu zdjęć z tymi dziećmi zrobiło mi się niesmacznie. Jakbym zobaczyła coś takiego na żywo, padłabym na glebę.
Co do blogu, najbardziej przeraził mnie ten artykuł - http://theworld.blox...zez-kolege.html Co gra może zrobić z człowiekiem, co ja mówię, z dzieckiem. Nie dość że zabił to jeszcze przecioł na pół. Zgroza.

#29

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co do tego tematu, to jak bym w restauracji zobaczył że tam takie coś serwują to bym ją spalił, bez zbędnych komentarzy i tłumaczeń.
Człowieka który się tym rozkoszuję zabił bym bez wahania


Tylko, że Chiny są kilka tysiecy kilometrów stąd, więc po wielkim oburzeniu na forum zapomnisz o wszystkim za dwa dni....no, może trzy.

---

Graliście może w "wiedźmina" ? Jest taki moment, w którym Gerlat odkrywa, że Dziadek z bagien jest kanibalem. Może mi nie uwierzycie, ale ja go oszczędziłem. Jakoś mi się go żal zrobiło.

#30

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No przepraszam bardzo, ale to przecież nie człowiek, pare komórek sklejonych na krzyż, więc czemu się tak oburzasz? Nie ma prawa żyć, pewnie gdyby mógł wybierać to oburzyłby się że zrobiono z niego pomidorową a nie np. ogórkową.

Takie rzeczy są już rzeczywiście poza wszelkimi granicami. Ludzi to rusza, ponieważ to nie jest coś, o czym słyszy się na codzień. Dla mnie bardziej okrutny jest sam moment zabicia tego człowieka, samo zrobienie z niego zupy to już coś czego nie moge określić.



To MIAŁ być człowiek i naprawdę nie rozumiem jak można powiedzieć że nie miał prawa żyć....
Nawet zwierzęta nie zjadają się wewnątrz gatunku (z małymi wyjątkami)
Ja bym płodu czy inniego człowieka nie zjadł, wolałbym zdechnąć z głodu....
A ci "ludzie" jeszcze płacą za to, i na pewno nie są to biedacy...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych