Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zupa z człowieka?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
90 odpowiedzi w tym temacie

#1

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zupa z ludzkiego embrionu pochodzącego z aborcji staje się w Chinach popularna. Poprawia zdrowie i możliwości seksualne - tak przynajmniej w Chinach twierdzą. Koszt takiej zupy oscyluje w granicach 4000 chińskich jenów.


Szczerze mówiąc nie chcę w to wierzyć ale przydałby się ktoś kto będzie potrafił to zdementować i podać jakieś racjonalne źródło... Nie chodzi tu już nawet o to kto jakie ma pomysły, ale to jakim dzikim zwierzęciem potrafi być człowiek, któremu rodzą się takie zabawy...

http://theworld.blox...-czlowieka.html



#2

Brykus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co w tym złego? Nie wiem moze jestem jakiś skrzywiony..to tylko embrion.Po co ma sie zmarnowac ? : ) Nie rozumiem troche twojego oburzenia.No chyba ze jestes z 'tych' przeciw aborcji itp..ale jak i tak ma zostac wyrzucony czy cos (nie wiem co sie dzieje z tym po aborcji) to czemu by go nie zjesc? szczegolnie jesli to ma nam pomoc ;p


Edit: O ***** sorry! dopiero teraz wszedlem na ta strone.Zmieniam zdanie.Jest o ohydne i pod****** mi kanibalizmem.Po prostu troche inaczej sobie to wyobrazalem..O shit...nie no to juz przesada..

#3

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Obawiam się niestety, że to nie żadna sciema.

Kiedyś podczas poszukiwań jakiś informacji o kanibalizmie dotarłem do artykułu, (a także do obcojęzycznych źródeł) o "mafii", grupie VIP-ów, którzy urządzają sobie przyjęcia, na których potrawy z nowo narodzonych lub nienarodzonych dzieci są główną pozycją menu...

Widziałem zdjęcia jeszcze gorsze od tych, gdzie "elita" zajadała się ( :| ) maleńkimi ciałkami w buraczkach i z jabłuszkiem w ustach :/ CHORE!

Podobno istnieją miejsca, gdzie uprowadzone kobiety są zapładniane tylko po to, by dostarczać składnika na te "przyjęcia" :/

Co ciekawe, na zdjeciach z tego co pamiętam było własnie dużo skośnookich...



#4

Cashpoint.

    egoism

  • Postów: 641
  • Tematów: 126
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam nic do aborcji ale są jakieś granice "dobrego smaku"...



#5

limonka.
  • Postów: 920
  • Tematów: 29
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czytałam już i to dosyć dawno temu, dobrze ponad rok, o ile sobie przypominam. Są rzeczy, których nie da się skomentować, bo brakuje słów.

Cashpoint... dobrego smaku? Kurna, to jest po prostu nieskończenie ponad granice dobrego smaku. Co tam smaku, to po prostu ponad ludzkie pojęcie. ;/


[pozostaje teraz czekać na kogoś, kto porówna tolerowanie aborcji z jedzeniem abortowanych płodów, bo z pewnością ktoś to uczyni, to tylko kwestia czasu]

#6

Brykus.
  • Postów: 33
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Obejrzyjcie sobie inne rzeczy z tego bloga..masakra..

#7

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem co powiedzieć...
Najgorsze bestialskie zabójstwo przy tym to pikuś....
Brak słów i SZOK...

#8

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przegladnalem kilka stronek w internecie...

Sprawa jedzenia dzieci w Chinach wydaje się być wciąż żywa. Ale z tego co zdążyłem zauważyc nie ma zadnej "oficjalnej" wersji. Mozna znaleźć przepisy :/ (swoją droga te zdjęcia to tylko czesc wlasnie z takiej "fotorelacji" przygotowania posiłku :/ ), są jakieś tam zdjęcia, są akcje jakiś tam organizacji probujace zwalczyc to zjawisko. Mowi się, ze w szpitalach mozna kupic płody za kilkadziesiat dolarów...

Z drugiej strony pojawiają się artykuły, ze to tylko kolejna z "urban legends" i to jeden wielki mit, a zdjecia są fałszowane...

Co jest prawdą, nie wiadomo. Mysle jednak, ze nalezy rozgraniczyc zjawisko, a zdjęcia. Fotki owszem mogą byc sfałszowane, jednak obawiam się, ze zjawisko samo w sobie nie bardzo...

Nawet w mojej mieścinie, lata temu był przypadek, gdzie koleś zarąbał siekierą rodzinę i zakonserwował w celach spożycia... (A zastrzeliła go policja na drzewie w sadzie babci mojego kolegi, heh taka ciekawostka).
Skoro ludzie jedzą dorosłych... Dlaczego jedzenie dzieci miało by być kłamstwem? My też jemy jagnięcinę...cielęcinę... SIC! Alez porownanie :/

Wpadłem jeszcze na informacje o kulturowych przyczynach takiego stanu rzeczy, ponoć właśnie zjedzenie płodu ma dostarczyć jakiś "nadnaturalnych" korzyści...


Przepraszam za brak linków, jednak znaleźć nie będzie tak trudno. Po polsku nie znalazłem, anglojęzyczni :P na tyle by artykuły przeczytac i zrozumiec natomiast będą wiedzieć pod jakimi hasłami szukać.


pozdrawiam



#9

Rukius.
  • Postów: 359
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak samo jak zażywanie proszku z kości tygrysów, zjadanie na surowo serca jelenia itd itp, azjaci niby inteligentny lud a w to wierzą....

#10

above.
  • Postów: 509
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obejrzyjcie sobie inne rzeczy z tego bloga..masakra..


:o az ciarki przechodzą

#11 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Edit: O ***** sorry! dopiero teraz wszedlem na ta strone.Zmieniam zdanie.Jest o ohydne i pod****** mi kanibalizmem.Po prostu troche inaczej sobie to wyobrazalem..O shit...nie no to juz przesada..



Czasami trzeba się zastanowić zanim się powtórzy slogany i chwalić się otwartym umysłem.

#12

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tygrysy itd, ok, to przecież zwierzęta, ale ludzie...bleeh...

Pierwszy cesarz chin zażywał kapsułki z rtęcią, bo lekarze mu wciskali, że zapewnia nieśmiertelność...

Kur... niedobrze mi. Mam nadzieje, że to tylko urban legends.

#13

Rhinosaur.
  • Postów: 34
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

niewyobrazalnym jest jak czlowiek potrafi byc okropny...
:o

#14 Gość_Aton

Gość_Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Degeneraci nie cofną się w tył jeśli nie staniemy na drodze im.

#15

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aton, najgorsze jest to, że nie wiadomo na której dokładnie drodze trzeba stanąc. Co jakiś czas pojawiają się takie wstrząsające wiadomości "Fritzl, Polski Fritzl, Angielski Fritzl, Zupa z Chin..." itd. Ludzie mówią "to okropne" i zapominają. A jak drowie się jakiegoś degenerata w ich okolicy to oni oczywiście "nc nie zauważyli, to taki spokojny człowiek był".

Świat to gówno i gównem pozostanie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych