Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ziemia jest pusta w środku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
305 replies to this topic

#301

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie bo TS są lepsze, można sobie pofantazjować bez konsekwencji.
Ziemia jest pusta i basta!
  • 0



#302 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

No tak. Nabiera sensu teoria zapobiegania trzęsieniom ziemi poprzez zastosowanie owczych pęcherzy :D (Monthy Python) - tyle tylko że tam ziemia miała kształt banana.
  • 0

#303

Original.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

weszłam na to forum z nudów i dziękuje Wam, nie zawiodłam się.
dawno nic nie wywołało u mnie tylu niekontrolowanych wybuchów śmiechu :D

powiedzcie szczerze, Wy tak na żarty, conie?


ale skoro już jestem to mam pewną wątpliwość dotyczącą tej jakże pasjonującej teorii [w sumie to cała ta teoria jest jedną wielką wątpliwością, ale to wydaje mi się nawet zabawniejsze od słońca świecącego w miejscu jądra, i od olbrzymów którzy wiecznie mają dzień i lato] -
bardzo możliwe, że już gdzieś to tłumaczyliscie na ten swój uroczy sposób; jeśli tak przepraszam za moją ignorancje, ale wytrzymałam tylko 4 strony - skoro skorupa ziemska liczy sobie 1600km nie wydaje Wam się conajmniej wątpliwe, że statek może sobie ot tak wpłynąć do wewnętrznego świata i nawet tego nie zauważyć? albo że można się do niego dostać spacerując po jaskini? i że jaskinie są zamieszkiwane przez cywilizację zamieszkujące wnętrze ziemii, to samo wnętrze które znajduje się pod 1600km skorupy?

inne argumenty są już bardziej przekonujące. na przykład powoływanie się na bogów starożytnych cywilizacji. my jesteśmy w stanie polecieć na księżyc [chyba, że jestem nie w temacie. bylismy na księżycu? czy to jakaś teoria spiskowa?] ale z odkryciem świata pod skorupą mamy problemy, których starożytni nie mieli wcale. pewnie na wakacje spacerowali sobie 1600km w dół, dlatego ich mitologia jest argumentem nie dającym podstaw do dalszej dyskusji.

zastanawia mnie jeszcze, czym się oddycha tam pod skorupą. oddycha się w ogóle? macie już może przekrój wewnetrzny takiego człowieczka? autorstwa autorytetu naukowego który stworzył mapki wnętrza ziemii na przykład?

ja teraz zajme się czymś pożytecznym, a Wam życzę aby dzisiejszy dzień przyniosł kolejne fascynujące fakty i dowody.

Zgadzam się. Powoływanie się na mitologie jako dowód (w tym przypadku chyba jedyny racjonalny, a może i nie ?) jest bez sensu. Poza tym.. cały ten temat jest banalny, czytając go, też nie mogłem powstrzymac się od śmiechu. Są zwolennicy, sa przeciwnicy. Myślę że przeciwnicy mają lepsze argumenty.
  • 0

#304

Kapa07.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Jestem nowy na forum. Mam co do teorii pustej Ziemi, naszego Księżyca oraz planet pare refleksji.
Otóż nikt nie wie, czy ziemia jest faktycznie pusta w środku, ma wewnętrzne słońce albo nawet życie. Jak dla mnie jest bardzo prawdopodobne, iż w planetach, w środku są "nowe światy" w których żyja różne stworzenia i rośliny. Wielu ludzi (w tym także ja) wierzy i ma dowody na istnienie obcych. Są różne zdjęcia, filmy itp. ze statkami kosmicznymi. Właśnie - kosmicznymi. Tak sie ich nazywa. A jeśli nie są one wcale kosmiczne tylko pochodzą z wewnątrz ziemi? Jeżeli "pod nami" istnieje faktycznie życie to może istoty z tamtąd, mając swoją technologie i owe statki znalazły przejscie między naszym światem a ich. Pomyśleć logicznie. UFO faktycznie lata nam nad głowami, i to bardzo często, a jeśli życie miało by być tylko zewnątrz planet to wątpie czy tak małe "pojazdy" fatygowały by sie lecieć setki/tysiące/miliony lat świetlnych na ziemie, praktycznie po nic, żeby "popatrzeć". Tak więc mogą oni mieszkać bliżej niż nam sie wydaje. Nawet wewnątrz księżyca, albo ziemi. Najgłębszy otwór wiertniczy ma około 12km. To jest praktycznie nic! Ciekawi mnie tylko ile NASA o tym wie. Bo oni i tak wszystko przed nami, cywilami ukrywają... :| Jeśli ta cała teoria jest faktycznie prawdziwa, to jest to wielka szansa dla ludzkości. Bo nigdy nie wiadomo czy jakaś zabłąkana asteroida nie zawita na nasz glob :D Pozostaje pytanie: Czy jeśli to prawda, to jaka tam panuje temperatura i warunki atmosferyczne? Bo Jeśli tamta "Ziemia" jest oddalona od tamtego słońca o zaledwie kilka tysięcy kilometrów to musi tam być naprawde gorąco...

P.S. Prosze tak strasznie nie krytykować tej wypowiedzi, bo to mój pierwszy post ;)
  • 0

#305

avallach.
  • Postów: 314
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są różne zdjęcia, filmy itp. ze statkami kosmicznymi.

Maybe it's photoshopped. Może to pioruny kuliste, baloniki...

Jak dla mnie jest bardzo prawdopodobne, iż w planetach, w środku są "nowe światy" w których żyja różne stworzenia i rośliny.

Niektórzy wyznają Latającego Potwora Spaghetti, Scjentologię i edytor tekstu. Oczywiście szanujemy ich...

Jeżeli "pod nami" istnieje faktycznie życie to może istoty z tamtąd, mając swoją technologie i owe statki znalazły przejscie między naszym światem a ich.

To musi być tam naprawdę dużo przestrzeni i naprawdę muszą być genialni, zeby wymyśleć statek latający

Ciekawi mnie tylko ile NASA o tym wie

Pewnie nic, polecam zobaczyć co znaczy skrót NASA

Bo oni i tak wszystko przed nami, cywilami ukrywają...

No tak jasne.

Jeśli ta cała teoria jest faktycznie prawdziwa, to jest to wielka szansa dla ludzkości. Bo nigdy nie wiadomo czy jakaś zabłąkana asteroida nie zawita na nasz glob

I co przystosujemy się do życia pod Ziemią ?

Czy jeśli to prawda, to jaka tam panuje temperatura i warunki atmosferyczne?

Odpowiedziałbym, że nieprzyjemne, ale skoro wszystkie naukowe teorie wyjaśniające budowę Ziemi są kłamstwem...

Bo Jeśli tamta "Ziemia" jest oddalona od tamtego słońca o zaledwie kilka tysięcy kilometrów to musi tam być naprawde gorąco...

Sam sobie odpowiedziałeś... Spróbuj zgadnąć jaki rozmiary powinno mieć ich słońce, coś brakuje na nie miejsca ? A jaką masę ?
  • 0

#306

Kalahan.
  • Postów: 175
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje że sama nazwa jest metaforą. Ludzie to pustaki, a że zamieszkują całą planetę, to chyba logiczne że nazwana została "Pustą Ziemią".

Dołączona grafika
Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych