Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwarcie 3 oka


  • Please log in to reply
97 replies to this topic

#31

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wujek Mechanik - doświadczenie z energią pozwalająca uruchomić wiatraczek jest moim zdaniem wykorzystaniem swoich możliwości z poziomu ciała mentalnego i energii z poziomu fizycznego.
Wiatr można odczuć łącząc się z tym żywiołem. Moim zdaniem jest to bardziej efektywne.
  • 0



#32

iskiero.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesc,

3 oko i pozazmyslowe takie tam..... Pytanie do 3 okich ekspertow.. Jakie dokladne przezycia z tym macie? Bo szczerze mowiac temat to naprawde ciezko w cokolwiek wam tutaj uwierzyc... Macie po tym jakis High niczym cpuny czy jak to jest?

Dzieki
  • 1

#33

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mamy tu na pokładzie użytkownika, który otworzył i nie wie, co dalej z tym zrobić. Dzieją się z nim dziwne rzeczy. poszukaj tematu i zapytaj go. Ja takich doświadczeń nie mam.
  • 0



#34

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mamy tu na pokładzie użytkownika, który otworzył i nie wie, co dalej z tym zrobić. Dzieją się z nim dziwne rzeczy. poszukaj tematu i zapytaj go. Ja takich doświadczeń nie mam.



Kurcze jak chłopak nie wie co robić, to jakbym wiedział który to to dałbym mu naprawdę pewny namiar na mojego nauczyciela - na pewno by mu pomógł co dalej...

Zresztą a propos ludzi ktorzy mają trzecie oko otwarte od urodzenia - mój nauczyciel opowiadał niedawno o chłopaku który widział od dzieciństwa i rodzice zamknęli go w zakładzie zamkniętym bo mówił że widzi zmarłych, dziwne istoty itp. 18 lat chłopak siedział... Moze naprawdę takiej osobie trzeba pomóc. Niech się zgłosi. Dam namiar.
  • 0

#35

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czekaj, ja poszukam zaraz, kto to. A może otwierał czakry? Już nie pamiętam, zaraz zobaczę. Tak, czy inaczej nie można tak uogólniać :) . Skoro siedział 18 lat w zakładzie, to może miał chorobę psychiczną... np schizofrenię albo co innego. Wtedy też się widzi ludzi i rzeczy których nie ma. Ja bardzo wątpię w to, aby 'od urodzenia miał otwarte trzecie oko i dlatego siedział zamknięty'. Nie można zbytnio w takie rewelacje wierzyć.

Mam
http://www.paranorma...showtopic=19230
  • 0



#36

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przypadek sprawdzony naocznie trzecim okiem. Chłopak miał otwarte trzecie oko i widział nim na wszystkich poziomach energetycznych. :) Niestety nie trafił na rodzinę która by z nim zrobiła co trzeba tylko został zamknięty. Przykre. Co się dalej z nim dzieje - nie wiem.

Co do "naszego" użytkownika. Uaktywnić trzecie oko można raz. Albo się uda albo się je spali na to wcielenie. Ma się tylko jedną szansę na prawidłowe otworzenie... Niekoniecznie można sobie od razu otworzyć "po całości". Można też częściowo. Może za pierwszym razem chłopakowi coś nie tak poszło, a w ogóle naprawdę potrzebuje fachowej porady osoby która ma w tej materii doświadczenie i ma otwarte oko oraz lata praktyki w leczeniu uszkodzonych czakramów i meridian. Jeśli jest to prawdą co mówi....
  • 0

#37

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem zdecydowanie bardziej sceptyczny, jeśli chodzi o sprawy związane z czakrami, trzecim okiem i podobnymi, ale nie rozumiem o co chodzi z tą niepowtarzalną szansą na uaktywnienie trzeciego oka. Chyba Helsing (wiem, jak bardzo jest wiarygodny) pisał o jakichś mnichach i o całym procesie otwierania u nich trzeciego oka. No i nie przypominam sobie, żeby była mowa coś o jednej jedynej szansie. Ale w tych tematach specjalistą nie jestem.
  • 0



#38

CrAxMaN.
  • Postów: 223
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja również nie słyszałem o czymś takim jak "spalenie 3 oka" :o
3 Oko można mieć zamknięte, częściowo otwarte lub całkiem otworzone - i tyle.
  • 0

#39

iskiero.
  • Postów: 53
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam ponownie,

Jest jakas mozliwosc zebym sprobowal otworzyc swoje 3 oko? Jezeli tak poprosze o jakies rady...

Z gory dziekuje i pozdrawiam
  • 0

#40

Cáerme.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pierwszy post tego tematu... wypowiadacie się nie czytając tematów?
  • 0

#41

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

iskiero -

" Bo szczerze mowiac temat to naprawde ciezko w cokolwiek wam tutaj uwierzyc... Macie po tym jakis High niczym cpuny czy jak to jest? "

Możemy doświadczyć " widzenia " spontanicznego, którego poziom związany jest w mniejszym stopniu z naszą osobistą wibracją. Takie przebłyski jasnowidzenia.
Jeśli zaczęliśmy stosować używki również "wchodzimy w widzenie " związane z naszym osobistym poziomem. Długo zażywając schodzimy w coraz niższe warstwy astralu, i doświadczenia są identyczne jak przy delirium tremens. Dlatego każdy kto jest świadomy tego procesu omija używki wielkim łukiem.
Podnosząc naszą wibrację i pracując z własną energią uzyskujemy możliwość widzenia astralnego, niejako przy okazji.
Są techniki przyspieszające otwarcie trzeciego oka, nawet na tym forum.
Życzę powodzenia.
  • 0



#42

mertin.
  • Postów: 16
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam ponownie,

Jest jakas mozliwosc zebym sprobowal otworzyc swoje 3 oko? Jezeli tak poprosze o jakies rady...

Z gory dziekuje i pozdrawiam




Witam.
Moja rada jest taka, abyś przede wszystkim znalazł mistrza, który ma otwarte trzecie oko. Musisz oczywiście uważać, gdyż świat pełen jest szarlatanów, którzy Twoim kosztem chcą nabić sobie kieszenie. Natomiast szczerze odradzam opieranie się na wiedzy książkowej, gdyż dzisiaj każdy może napisać i wydać cokolwiek, a to o czym rozmawiamy to nie jest zabawa, tylko rozwój duchowy, który będzie miał wpływ nie tylko na nasze życie doczesne.
  • 1

#43

Luke_Flamesword.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja mam ważną wskazówkę dla niezorientowanych w temacie - zanim zaczniecie bawić się czakrami, to zgłębcie wpierw porządnie temat, najlepiej z kilku różnych, wiarygodnych źródeł.

Po pierwsze - jeśli skupiacie się na jednym czakramie, olewając pozostałe to efekty nie będą zbyt fajne - będzie się powiększała dysharmonia pomiędzy poszczególnymi czakramami powodując tylko zamęt w waszym życiu.

Po drugie - czakry to już nieco wyższa szkoła jazdy w rozwoju duchowym - wpierw trzeba się skupić na podstawach - wypracować sobie porządnie samoocenę, poczucie bezpieczeństwa, itd. Bez tego nie polecałbym takich zabaw.

Po trzecie - nie tykać czakry trzeciego oka, nie mając wyżej wspomnianych podstaw plus w miarę uzdrowionych niżej położonych czakr. Wierzcie mi, że otwierając sobie tą czakrę bez przygotowania narażacie się na choroby psychiczne, bo najzwyczajniej w świecie to co zobaczycie i doświadczycie może Was przerosnąć...

Po czwarte - jeśli jedynym celem takiego zabiegu ma być zdobycie "bajerzastych super mocy" to sobie odpuście, przy pracach z czakrami chodzi o coś całkowicie innego.

Ja nikomu nic nie narzucam, ale imo na stosie się powinno palić ludzi, którzy opowiadają takie rzeczy nie tylko bez odpowiednich ostrzeżeń, ale jeszcze zapewniając jakie to bezpieczne dla każdego... Nie macie żadnej pewności że to takie bezpieczne, a mimo to chcecie brać odpowiedzialność za biedaków, którzy sobie krzywdę zrobią?

btw. nie ma czegoś takiego jak spalenie czakry 3 oka :P Spalić(a właściwie sparzyć) to się możecie metaforycznie jak to zrobicie nieodpowiedzialnie :P
  • 0

#44

mycroft.
  • Postów: 117
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie chodziło o to, że nieodpowiednie, zbyt wczesne albo nieprawidłowa próba otwarcia trzeciego oka powoduje to, że na to wcielenie trzecie oko mamy z głowy...
Teraz do tego co powiedziałeś - tu masz racje bo to było niedopowiedzenie z mojej strony :

TRZECIE OKO MOŻNA OTWORZYĆ JAK SIĘ MA WSZYSTKIE CZAKRAMY ZSYNCHRONIZOWANE.

wszystkie muszą być w mniej-więcej takim samym stanie i na takim samym stopniu rozwoju... Poza tym taka praca trwa ładny okres czasu i te czakramy powinny być rozwinięte, trzeba mieć nad nimi kontrolę i muszą być zabezpieczone w odpowiedni sposób... Trzydniowy kurs otwierania trzeciego oka to taka bezsensowność, że po prostu szkoda słów. Otwarcie trzeciego oka to bonus za słuszną koncepcję rozwoju, to kolejne narzędzie które dostaje się na ścieżce, a nie po to co by mieć super moce :)...

Mnie chodziło o to, że nieodpowiednie, zbyt wczesne albo nieprawidłowa próba otwarcia trzeciego oka powoduje to, że na to wcielenie trzecie oko mamy z głowy...
Teraz do tego co powiedziałeś - tu masz racje bo to było niedopowiedzenie z mojej strony :

TRZECIE OKO MOŻNA OTWORZYĆ JAK SIĘ MA WSZYSTKIE CZAKRAMY ZSYNCHRONIZOWANE.

wszystkie muszą być w mniej-więcej takim samym stanie i na takim samym stopniu rozwoju... Poza tym taka praca trwa ładny okres czasu i te czakramy powinny być rozwinięte, trzeba mieć nad nimi kontrolę i muszą być zabezpieczone w odpowiedni sposób... Trzydniowy kurs otwierania trzeciego oka to taka bezsensowność, że po prostu szkoda słów. Otwarcie trzeciego oka to bonus za słuszną koncepcję rozwoju, to kolejne narzędzie które dostaje się na ścieżce, a nie po to co by mieć super moce :)...
  • 0

#45

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czesc,
Mam pytania skierowane dla wtajemniczonych:
Jakiego koloru jest trzecie oko. Jest jedna barwa czy kazdy ma inna?
Po drugie... mozna zobaczyc wlasne trzecie oko stojac przed lustrem?
(pytania w pelni powazne).
Dzieki za info.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych