Skocz do zawartości


Zdjęcie

Objawienie Pana Jezusa dane Ojcu Pio


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

tez prawda i nie to mialem na mysli ;-) mi nie zalezy szczegolnie by ksieza chodzili po klasie i mowili ; dzieci na ksiezycu sa ufoludki ktore juz niedlugo sie ujawnia.Nie o to chodzi.

Powinni nauczac tego co jest istotne.Czesto robia to zle.Np w moim bylym liceum katolickim :smile:
  • 0

#32

sasquatch89.
  • Postów: 75
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OBJAWIENIE DANE PRZEZ PANA JEZUSA OJCU PIO


Ojcu Pio objawili sie też Biali Bracia (Projekt Cheops) :hmm:

[ Dodano: 2006-09-14, 18:21 ]

OBJAWIENIE DANE PRZEZ PANA JEZUSA OJCU PIO


WIERZĘ I BĘDĘ ROZPOWSZECHNIAŁ
  • 0

#33

absolut-not-vodka.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chcialby poznac zrodla rzekomych objawien ... .
  • 0

#34

Lavoera.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ależ ten temat jest strasznie podobny do tego O III Tajemnicy Fatimskiej... A fragment o czarnych ptakach nadlatujących z południa zdaje się być identyczny w obu... :hmm:
  • 0

#35

absolut-not-vodka.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys czytalem tzw. III tajemnice fatimska publikowana w internecie. Kropka w kropke te same slowa... .Stad tez moja prosba o podanie zrodla, niekoniecznie w jezyku polskim, chetnie poczytam. Obawaim sie jednak, ze to informacje wyssane z palca, ot tak, by publike podniecic... .
Azeby byc czlekiem ala post 2012 (ostatnio modne, wszystko jest skorelowane z tm rokiem) to powiem tak, sprzedaje sie wszystko co nas trwozy, latwiej nam myslec o zagladzie anizeli wziac los we wlasne rece. Stad tez Geryl i proroctwa Oriona, Projekt Cheops, Gwiezdne przekazy Kasjopejan, Planeta X, przecudowna biblioteka ludzkosci umieszczona pod Sfinksem, publikowana w internecie III tajemnica fatimska, teraz wizje Ojca Pio. Ludzie !! poprostu sie zastanowcie.

Ja to wrzucam do jednego wora z napisem ... banialuka.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych