Skocz do zawartości


Zdjęcie

Objawienie Pana Jezusa dane Ojcu Pio


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#16

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No tak, ale wiesz jak czytam proroctwa, w których pisze, że tylko jak padniesz przed krzyzem i wyznasz grzech będziesz wybrany i oszczędzony, to mam naprawde spore wątpliwości.

Ja również, tym bardziej że spotkałem takich proroctw niewiarygodnie mało.
  • 0



#17

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A wiesz ze ojciec Pio wiedzial o bazach na marsie i ksiezycu?

No właśnie, wiele razy natrafiałem na takie informacje i trzebaby je wreszcie odnaleźć :) W sensie tekstów źródłowych.


Może to Cię zadowoli Check this out
:)
  • 0

#18

MatoIto.
  • Postów: 635
  • Tematów: 4
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

kurcze fajny przekaz legalize ;-) dzieki
  • 0

#19

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wielu sobie pewnie teraz myśli... Zaraz zaraz przecie to jest święty człowiek!! On nie mógł o takich rzeczach mówić?? A co na to kościół?! :rotfl:
  • 0

#20 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Sceptycy nie beda sie wypowiadac na ten temat bo byloby im glupio
  • 0

#21 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Owszem , mógł mówić , sadzę , że chociażbyz tego powodu , że tego wywiadu udzielił będąc starszym schorowanym , a przedewszystkim bardzo szanowanym i kochanym przez wiernych i nie tylko człowiekiem.
Żadni hierarchowie kościelni nie mogliby wiele mu zaszkodzić właśnie z w/w powodów.
Pozatym , wypowiedzi Ojca Pio , nie były chyba jakoś specjalnie promowane w ówczesnych mediach , stąd jak przypuszczam wywiad zachował się , miejmy nadzieję nie ocenzurowany.
  • 0

#22

NHolokaust.
  • Postów: 653
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Inga - raczej nie został poddany cenzurze. W przypadku Ojca Pio, który nie dość że dysponował paranormalnymi zdolnościami, to jeszcze był stygmatykiem i uzdrowicielem, aż taka ingerencja nie mogłaby mieć miejsca.
  • 0



#23 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Toteż mówiłam czysto teoretycznie NH.
No cóż , może jednak to moje teoretyzowanie nie było aż tak oczywiste. ;-)
  • 0

#24

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wielu sobie pewnie teraz myśli... Zaraz zaraz przecie to jest święty człowiek!! On nie mógł o takich rzeczach mówić?? A co na to kościół?!


Skoro kosciol go kanonizowal to chyba nie negowal jego teorii...A tak poza tym skad to przekonanie, ze kosciol nie uznaje, czy tez nie wierzy w zycie na innych planetach? Prawie wszyscy ksieza, ktorych znam sa odmiennego zdania. Twierdza bowiem, iz ludzie powinni sobie zdac sprawe, iz nie sa jedynymi inteligentnymi stworzeniami stworzonymi przez Boga i dlatego nie powinni uwazac sie za jedynych "wybranych"...
  • 0

#25 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no ale ksieza mowia cos innego :smile: Ojciec Pio nie miwil o tym w medaich ani oficjalnie wszystkim bo wiedzial ze kosciol usunalby go z kregu kosciola
  • 0

#26

Malin.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moze niektorzy ksieza, u mnie dawno temu w szkole na religii ksiadz nam dlugo opowiadal o ojcu Pio, jego wizjach, jak rowniez kosmitach. Z tego co pamietam nie bylo tam mowy jednak o ksiezycu i Marsie, a o innych galaktykach. Nie caly kosciol zaprzecza istnieniu kosmitow.
  • 0

#27 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no ale o bazach nie wspomnial, sluchaj ksieza beda mowic co im wolno i co cha powiedziec. ;-)
  • 0

#28 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Na religii ksiądz uczy o religii , a nie o wizjach Ojca Pio dotyczacych baz na Księżycu.
Muhad , tu chodzi o potwierdzenie wiarygodnego człowieka , że nie jesteśmy sami we Wszechświecie , a nie o dane techniczne , czy inne sensacje.
  • 0

#29 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

no ale dzieci nie sa w tym kierunku edukowane prawda? ;-)
  • 0

#30 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Muhad , Muhad , Muhad.
Jak przypuszczam , dzieci w szkołach podstawowych guzik obchodza potencjalne bazy obcych na Ksężycu.
Daj sobie z tym spokój.
Kiedy trochę podrosną , pewnie same zaczna się interesować (przynajmniej niektóre z nich) takimi zagadnieniami i we własnym zakresie będą sie starały odkryć prawdę.
Nie uważam też, żeby księży wiązała jakaś zmowa milczenia w tej sprawie.
Poza tym , nie kazdy ksiądz musi być przekonany, do istnienia obcych i nie musi rozmawiać o tym z dziećmi na religii.
Naprawdę. ;-)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych