Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska rodzina Adamsów


  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#46

domenicus.
  • Postów: 404
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jutro, tj. 29 listopada będzie o rodzince w uwadze na TVNie, może coś ciekawego o sobie powiedzą :)


Witam,

Oglądałem z dużym zaskoczeniem wywiad z tą rodziną. Byłem w lekkim szoku, kiedy przedstawiono ich jako nieszkodliwych zafascynowanych śmiercią ludźmi. A o ich obrzydliwej stronie o nekrofilii wspomniano niewiele.

Właściwie, to zrobiono im reklamę, przedstawiając ich jako szeroko horyzontalnie myślących ludzi - a te zawistne, nietolerancyjne i zaściankowe społeczeństwo nie akceptuje ich "hobby" - no co za debile - tak właśnie miało to być przedstawione, tak zaczynają się olbrzymie indoktrynacje społeczeństwem - zaczynają od maleńkiej rodziny, którą się przedstawia jako osaczoną przez tępe, nie rozumiejące "tolerancji" społeczeństwo.

I niech po tym programie na ich stronę wejdzie, strzelam: 50 tysięcy ludzi. 49 990 ludzi stwierdzi, że to obrzydliwe i wulgarne - ale 10 osób będzie zafascynowanych.

Z tych dziedzięciu, wróci tam jeszcze tylko 1 osoba, która naprawdę zacznie się tym interesować. Stanie się fanatykiem nekrofilii, tak, jak oni. I ta osoba, to kolejny żołnierz "armii" ludzi przekonanych o swojej wyjątkowości wśród ciemnego plebsu. I taki kolejny indoktrynant działa na forach dyskusyjnych - i niech tylko przez 10 lat wciągnie znowu 2-3 osoby - one nadal pracują nad dalszym fascynowaniem młodych ludzi głodnych wiedzy - ale nie mających silnego oparcia bardziej doświadczonych ludzi (np. rodziców).

Na dodatek w tym programie, zaproszono jakąś pijacką rodzinkę (pili piwko), która okazała się "tolerancyjna".

Wiecie, gdybym był wynaturzeńcem - to już będę wiedział, jakie techniki zastosować, aby pomału zakładać sekty.

A zaczyna się darmową reklamą w Tusk Vision Network...
  • 0

#47

Harvey.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tusk Vision Network, brawo - 10 punktów dla pana za trafienie w sedno, jak widać są jeszcze ludzie, którzy odróżniają informację od propagandy. Też mnie ten program zniesmaczył.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych